S

Çavuş
14 Mayıs 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
10 yıl
CEP TELEFONU CASUS YAZILIMLARI HAKKINDA
Merhabalar
Genel olarak piyasa adları casus sms , ortam dinleme dinleme ve telefonu dinleme şeklinde olan yazılımlar mevcut malumunuz. Bu tip yazılımları kullananınız varsa deneyimlerini yazılım ismi ,fiyatı, aldıkları firma/site olarak paylaşırlarsa sevinirim. Kategoriyi Nokia olarak rastgele seçtim,marka bağımsız konuşalım. LÜTFEN gereksiz mesaj yazmayınız.
S
16 yıl
3GP VİDEO ONARAN PROGRAM SATIN ALINACAKTIR
S
16 yıl
3GP VİDEO ONARAN PROGRAM SATIN ALINACAKTIR
Ne şekilde olursa olsun.Eğer elimdeki videoları tamir edebilirse PARA veereceğim.SAYGILAR...
S
16 yıl
BOZULMUŞ 3GP VİDEOLAR NASIL TAMİR EDİLİR
Soru başlıkta zaten.Nasıl yaparız? SAYGILAR...
S
17 yıl
2.EL TEKNİK SERVİS ELEMANI ARANIYOR :)
Nereye yazacağımı bilemedim ama DH nin en uğrak yeri burası olduğu için yazayım dedim.

Bilgisayar satışı ve teknik servis hizmetleri veren henüz taze firmada çalışacak TEKNİK SERVİS ELEMANI aranıyor. İşyeri Ayşekadın/Erenköy'dedir.

Donanım ve network bilgisi gereklidir.

İş yoğunluğu sebebiyle site üzerinden cevap veremiyebilirim.

İrtibat için :

536 - 646 47 46
216 - 372 66 27 (AÇAN OLMAZSA CEP TELEFONUNU DENEYİN)
216 - 410 72 75

serkan2468@yahoo.com
S
17 yıl
NFORCE2 SES TAKILMALARI+LATENCY TIMER AYARI
Nforce2 MSI K7N2 anakart,AMD 2500+,128mb FX 5200 ekran kartlı sistemde win98 yüklü.Neredeyse bütün oyunlarda sesler takılarak geliyor.Anakartın ve ekran kartının en son driverlerini indirip yükledim olmadı.Anakartın en son biosunu yükledim olmadı.PCI latency ayarını biosdan düzelttim yine olmadı.Power striple PCI LATENCY ayarını düzeltmeye çalıştığımda ''ADAPTER INFORMATION'' bölümüne tıklayınca Power strip kapanıyor.Velhasıl beceremedim.

Soru-1-)PCI latency ayarını registryden hangi anahtarla düzeltebilirim?Ya da windows tabanlı başka hangi programlarla değiştirebilirim?
Soru-2-)Diğer Nforce2 kullanıcılarında buna benzer şeyler olduğunu duydum.Sorunlarını nasıl çözdüler öğrenmek isterim.Sorun Nforce2'de değilse neyde olabilir.(SİSTEM OVERLOCKSUZ)
SAYGILAR...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.