W

Onbaşı
30 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
W
10 ay
OYUN BİTİNCE EKRAN KARARIYOR.
Arkadaşlar herkese merhaba,

Konu açma konularında pek tecrübem olmadığı için başlık kısmına ne yazsam bilemedim ama tam anlamıyla bu oluyor.
Sık oynadığım oyunlar arasında sadece iki oyunda bu başıma geliyor.
Oyunlar ve sorun;
-Rainbow Six Siege
Maç bitiyor ama scoreboard kısmını gösterecekken ekran kendini kapatıyor ve sadece kasa çalışıyor. Bazen Discord'dan sesleri duymaya devam ediyorum ama fanlar hızlanıyor ve restart atmam gerekiyor.
-Call Of Duty Modern Warfare 2019
Oyundan çıktığım zaman ekran donuyor veya kararıyor. Bununla birlikte mouse ve klavyenin de ışıkları sönüyor, arka fanın hızı düşüyor. Bu oyunda bu sorunu yaşadığımda Discord'dan ses alma olayı olmuyor.
Bir süredir bu sorunları yaşıyorum ve hem canımı sıkıyor hem de bi yandan pc'ye zarar verir mi diye endişeleniyorum. İnternette baktım ama çözümünü bulamadım. Yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim.

Ekran kartı ve işlemci;
-RX 580 8GB
-Ryzen 5 2600
W
geçen yıl
FIFA 20 PRO CLUB
Herkese merhaba arkadaşlar,

Yeni yapılanma içerisinde bulunan bir takımız, hem rotasyonu sağlayıp ilk 11'i zorlayacak hem de yedek kalmayı sorun etmeyecek arkadaşları bekleriz.
W
6 yıl
Clash Of Kings
Arkadaşlar tecrübeli olup olmamak çok önemli değil ama aktif olacak kişileri arıyoruz oyunda ekibimize. Oyun ilk başta karışık gelse de çok zevkli bir hal alıyor beraber oynadıktan sonra. Katılmayı düşünenler olursa bana dönüş yapsın koordinat-nasıl yapacağını vs konuşur hallederiz. herkese iyi akşamlar :)
W
6 yıl
YARDIM ARKADAŞLAR
124k mf4 sıralaması geldi sonuç. Hiç beklediğim gibi değil ve kötü farkındayım ama tavsiyeniz varsa acil bekliyorum.
W
6 yıl
FM15 İSİM HATASI
Arkadaşlar baktımda bulamadım yardımcı olur musunuz?
sorun şu: kariyere başlıyorum kaydettikten sonra çıkıp tekrar girince isimler değişiyor. Örneğin Volkan Demirel-Volkan Bıçakçı Moussa Sow-Moussa Saidu oluyor. Oyun orjinal onu belirtiyim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.