M

Teğmen
13 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
83 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
geçen yıl
Türknet kullanmayın, kullandırmayın !!!
Arkadaşlar merhaba. Salı günü adslden ortalama 3mbit hız aldığım için ve bölgemde boş vdsl portu olduğu için vdsle geçmek istedim. Cuma günü internetim kesildi geçişiniz tamamlanmıştır diye. O andan itibaren 49 saattir internetim yok. En az 50 mesaj atmama rağmen türknet destek ekibi taslak mesajlarından başka hiçbir işe yaramamıştır. Telekom ekiplerine en ufak sözleri geçmiyor. Telekom ekipleri türknet arızalarını takmıyorlar bile. Adamlar oturdukları yerden sürekli otomatik olarak sorun müşteri kaynaklıdır diye bildiriyorlar.

Eğer sorunsuz bir bölgede oturmuyorsanız ki öyle bir yer var mıdır bilmiyorum kesinlikle türknet kullanmayın kullandırmayın. Böyle bir destek hizmeti olamaz. Adamlar sadece vakti geldiğinde kredi kartından fatura tutarını çekmekte ustalar. Başka bir şeyden anladıkları yok.

Siz siz olun 3 kuruş fazla verin desteği olan bir yeri tercih edin. Türknet kullanmayın, kullandırtmayın !!!
M
geçen yıl
Bağlanamayan VDSL sonucunda mağdur edilen biz
Merhabalar. Evde 2 üniversite öğrencisi var. Sınavlarına çalışamıyorlar. Gerçekten çok mağdur durumdayız. Online işlemlerden en az 20 mesaj attım ama ilgilenen yok. VDSL geçiş talebinde bulundum. Dün akşam üzeri internetimiz kesildi. Sms geldi geçişiniz tamamlanmıştır diye ama ortada hiçbir şey yok. Var olan adsl internetimiz de gitti. Öğlen saatlerinde bir gelişme oldu açıklamada aşağıdaki arıza yazıyor.
Log : ARIZA MÜŞTERİ ANKASTRE KABLOSU KAYNAKLIDIR - TT TARAFINDA SORUN TESPİT EDİLMEMİŞTİR
İşlem Sonuç Kodu : MÜŞTERİ SORUMLULUĞUNDA ARIZA

Hattımın kabloları dün adsl çalışır haldeykenki şekliyle bağlı. Bana yeni bir port verilmedi. Modem kurulumu için Kullanıcı adı adsl ile bitiyor ve şifre de hala aynı onlar da değişmedi. Kablolar da bağlı. Bina panosunda yeni kablo da verilmemiş bana. Sorun nerede hala anlamış değilim. Hiçbir şey yapılmıyor. Ne telekom ekipleri ilgilieniyor ne de türknet ilgileniyor. Vallahi çok yıprandım. Evdekiler de interneti vdsl e geçirdim diye beni sorumlu tutuyorlar. Sınavlarına çalışamıyorlar. Hattın değerleri aşağıdadır.
Olur da ilgilenirseniz destek numarası :40607367
Türk Telekom saha ekiplerine 2021011500081216177 numaralı arıza iş emrini ilettik.


< Resime gitmek için tıklayın >
M
4 yıl
Kaggle Üyeliği
Merhabalar değerli forum üyeleri.
Kaggle.com da kullanmak üzere üyelik arıyorum da. Ben yeni üye olduğum için erişemiyorum.
18 marttan önce üyelik almış olan ve üyelikle işi olmayan biri üyeliğini 1 aylığına ödünç verebilir mi ?
Karşılığında 100tl ödeme de yapabilirim.
Teşekkürler
M
4 yıl
Kaggle üyeliği
Merhabalar değerli forum üyeleri.
Kaggle.com da kullanmak üzere üyelik arıyorum da. Ben yeni üye olduğum için erişemiyorum.
18 marttan önce üyelik almış olan ve üyelikle işi olmayan biri üyeliğini 1 aylığına ödünç verebilir mi ?
Karşılığında 100tl ödeme yapabilirim.
Teşekkürler
M
5 yıl
Galatasaray Sivasspor Maçına Öncelikli Bilet Talebi
Merhabalar Galatasaray Sivasspor Maçına GS mobil veya GS bonus üyeliğiyle öncelikli bilet alabilecek olan var mıdır ? Detayları pm den konuşalım..
M
5 yıl
Gearbest kargo takibinden anlayanlar bakabilir mi?
Merhabalar. Gearbestten ürün aldım. Geldi gelecek diyorum.Istanbul'dan da gideceğim bir haftaya.Ürün gelmek bilmedi. Durum linkteki resimdeki gibidir. Yorumlayabilecek olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.Esen kalın..
https://s24.postimg.org/nh11eik79/karc.png
M
5 yıl
Iphone sanal makine
Merhabalar.Windows içerisinde sanal bir iphone oluşturup uygulama indirip kurabileceğim bir platform biliyor musunuz internette bulamadım tam olarak istediğim şeyi.Xamarin in ios versiyonunu istiyorum diyelim.
M
7 yıl
Hdd Bios Yardımı
Merhaba arkadaşlar.Asus n550jv bilgisayarıma mac os x yüklemek isterken hata alıyordum sürekli biraz kurcaladım sonra bi baktım ki biosa atıyor bilgisayar direk ve hdd diye bir şey görmüyor.Bu sorunu çözebilir miyim yoksa hdd me veda mı etmeliyim şimdiden teşekkürler ...
M
7 yıl
49UB830V Mu 49UB8320V mi ACİL
Merhabalar dostlar. Aile evine tv alacağız da dizi izlemelik.Uzun ömürlü ve güzel bir şey istiyoruz. 49UB830V 2300 e geliyor vatanda.49UB820V de 2080 e geliyor çeklerle hepsiburada dan. Arada 3D farkı var bir tek sanırım sizce o fiyat farkına değer mi ?
M
7 yıl
C de veri tipi hatası
Merhabalar.C de kullanıcıdan float veya double türünden veri alıyorum.İnteger olmaması lazım. Mod alma(%) işlemi yapmam gerekli bir yerden sonra.Veri tipimin integer olması şartı var fakat bir türlü dönüşüm yapamıyorum.

*internette atoi,atol gibi şeyler gördüm benimkiyle uyuşmuyorlar
* (int)x; şeklinde tanımlatıyorum yine olmuyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.