E

Teğmen
30 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
8 yıl
Outlet Apple
Merhabalar,

Dün Apple'nin sitesinde dolaşırken şu site gözüme takıldıhttp://www.newiphoneoutlet.com/

Ürünler daha ucuz fakat outlet.Bu outlet ürünleri Amerika'da bulabilirmiyim, bu sitede satılan ürünlerde çizikler v.b olabilirmi?
E
8 yıl
SNOPY SN-2012 KABLOSUZ KULAKLIK
İyi günler

Bugün bimeksten snopy sn-2012 model kulaklığı aldım fakat bilgisayarıma(laptop) bir türlü bağlayamadım.Desteğinizi bekliyorum.Ürün linki aşağıdadır.


http://www.snopy.com.tr/urunler/snopy-sn-2012-5-in-1-fm-destekli-kablosuz-mikrofonlu-kulaklik-ygtbw/


http://www.bimeks.com.tr/urun/126724/snopy-sn-2012-5-in-1-fm-destekli-kablosuz-mikrofonlu-kulaklik.aspx
E
8 yıl
Şu An Dinlediğiniz Melodi
Arkadaşlar,Şu anda dinlediğimiz şarkının ismini,linkini atalım Ben başlıyım.

Nilüfer - Seni Beklerim Öptüğün Yerde

http://www.youtube.com/watch?v=My6qjcSbfWc
E
8 yıl
Cep telefonu bir evi küle çevirdi
Cep telefonu bir evi küle çevirdi


< Resime gitmek için tıklayın >

Teknoloji dünyası bugüne kadar çeşitli markalara ait akıllı telefon ve tablet bilgisayarların yanmasına, hatta patlamasına tanık oldu.

Ancak Hong Kong’da yaşanan ve bir evin küle dönmesiyle sonuçlanan olay, mobil cihaz kaynaklı yangınlarda ilk sırayı almış durumda.
İsviçre’de bu ayın başlarında genç bir kızın cebinde patlayan Galaxy S3’ün ardından, yine bir Galaxy bu sefer bir Hong Kong’lu adamın evini yaktı.

Xianguo sitesinde yer alan habere göre, adı sadece ‘Du’ olarak açıklanan adamın Galaxy S4’ü alev aldı ve tüm evinin yanmasına neden oldu.
‘Du’nun polise verdiği ifadeye göre, Galaxy S4 şarja bile takılı değilken, bir anda bataryası patladı. Neye uğradığını şaşıran Çinli, panik halinde yanmakta olan cihazı kanepenin altına fırlatmak gibi son derece talihsiz bir harekette bulundu. Sonuç olarak alevler kısa sürede yayıldı.
'Du', telefonda patlama yaşandığı esnada cihazın şarja takılı olmadığı ve telefonun bataryasından diğer tüm parçalarına kadar orijinal Samsung olduğu konusunda ısrar etti.
Talihsiz adam, apartman dairesinin küle dönüşmesinin ardından olayın şokunu uzun süre üzerinden atamadı.
Uzmanlar, alev alan mobil cihazların kanepenin altı yerine klozet veya lavaboya atılmasının daha mantıklı olacağını vurguladı.KAYNAK: MYNET
E
8 yıl
PS3'e Farklı Bir Kol Takmak
İyi Akşamlar,
3 adet orjinal sony PS3 dualshocka sahibim fakat 2 gün önce 4 kişi pes 2013 oynamak istedik.Arkadaşın pc uyumlu kolu varmış.Onu ps3e taktık ve 2vs2 maç yaptık.Arkadaş bir süre sonra r1 ile hızlı koşmuyor, r2 ile hızlı koşuyor,l1 ile adam değiştirmeyip l2 ile oyuncu değiştirdiğini söyledi.Buton Yapılandırmasından filan ayarlara baktık fakat hiçbir değişiklik olmadı.Sorun Nedir? Bi El Atın


Edit: İmla
E
8 yıl
Batarya Sorunu
İyi Günler,
Bilgisayarımın şarjı 4-4.30 saat gidiyordu.Daha sonra bataryayı çıkarıp yaklaşık 1 hafta elektrikten(bataryasız) kullandım.Fakat sonra bilgisayarımın şarjı 1.30-2 saat gitmeye başladı.Sorun ne olabilir,bunu nasıl düzeltebilirim.Laptopun markası Samsung.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.