M

Er
28 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
17 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
6 ay
Komşunun Tavukları
Arkadaşlar merhaba, öncesinde şunu belirteyim hiçbir şekilde hayvanların doğal alanlarından koparılmasını istemem, bende hayvan sever bireyim; ama şehir içinde kendi bahçesinde dahi olsa, kümes hayvanı yetiştirerek toplum huzurunun bozulmasına kesinlikle karşıyım.

Mevzu; 1 adet komşu ve sayısı bilinmeyen horozlar.
Şimdi diyeceksiniz ki horoz sesinden rahatsız olur mu bi insan? yahu koskoca sokakta, bir kişi bedava yumurta yiyecek diye ben her gece saat 4’de horoz sesi yüzünden uyanmak zorunda mıyım? Sanki 40 yıl boyunca sigara içmiş, çelimsiz köylü yaşlı bir amca bağırıyormuş gibi gece 4 e doğru başlayıp, 20 saniye aralıkla öğlen saat 11-12'ye kadar full performans ötüyorlar. Bir horoz zaten geçe 4 te niye ötmeye başlar hala anlamıyorum, hayır yani bir kere öt bitir. Uyutmuyorlar ve çıldırma derecesindeyim artık.

Karşı tarafa rahatsız olduğumu belirtiyorum ama sanki bahsi açılan konu bir şakaymış gibi gülerek tamam tamam deyip geçiştiriyorlar. Şimdi şikayet edip karşı tarafla kötü de olmak istemiyorum, ne yapmalıyım bi yol gösterin lütfen.
M
7 ay
Bilgisayar Masası Önerisi
Arkadaşlar merhaba, işim gereği 3x27inç monitör kullanıyorum ve taşınacağım yeni daire için temiz bir masa istiyorum. Aşağıya örnek bir resim bıraktım, bu tarz hem geniş hemde kullanımı rahat masa öneriniz varmı acaba? Şimdiden gelen her bir tavsiye için teşekkür ediyorum.


< Resime gitmek için tıklayın >
M
geçen yıl
Türk Telekom Tarafından Dolandırıldım Başkaları Dolandırılmasın!
24 Ocak 2020 tarihi sabah saatlerinde; Türk Telekom çağrı merkezi, satış kanalı tarafından yeni ve sözde avantajlı paketler için arandım. Normalde mevcut paketimin ücreti 80 lira olarak, sınırsız 50mbps olup, taahhüdümün bitmesine 6 ay kadar bir sürem vardı. Arayan arkadaş aynı paketi 24 ay kalma sözüme karşı başta 130TL gibi bir fiyata yenilemeyi teklif etti. Kullanmakta olduğum paketim için +50 lira daha fazla ödemek istemediğimi belirtip, taahhüdümün bitişinde bu tarz konuları düşünmek istediğimi söyledim. Daha sonra bayan arkadaş; "o halde size özel indirim yaparak, mevcut paketinizin aynısını ilk 3 ay %50 indirimli daha sonra (tam hatırlamıyorum) 99-100 küsur liradan" devam edebileceğimi söyledi. Bende bunun üzerine kabul ettim ama sonra öğrendim ki bana totalde 200gb olan ve mevcut paketimle hiç alakası olmayan bir paket vermiş. Bunun hiçbir bilgisi verilmedi ve müşteri hizmetlerini aradığımda son çağrımın dinlendiğini, bilgi verilmediğini kabul ederek mevcut paketlerden önerilerde bulundular. Zaten 80 liraya ödediğim paketi 170 ve 200 küsür liralık farklı paketlerde satmaya çalıştılar. Bu olayı yaşadıktan sonra öğrendim ki, aynı sorunu iş yerim dahil arkadaşlarım da aranmışlar fakat onlar kabul etmemişler ve yine onlara da aynı şekilde kota bilgisi verilmemiş. Türk Telekom'un bu yeni dolandırıcılık taktiğinin, başkalarınında canını yakmaması adına, insanları bilinçlendirmek adına buraya yazıyorum.
M
8 yıl
Mantıklı insanın harcı değildir ki zaten aşık olmak
Teşekkürler arkadaşlar :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.