S

Onbaşı
08 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
geçen yıl
NBA 2K20 Ayakta Çıkan Yüzdeyi Kapatma?
Merhaba dostlar, sorum çok açık. Şu Nba 2k20'deki oyuncuların altında görünen şut % olayını nasıl kapatıyoruz? Rakip şut çekiyor yeşil olunca o şutun gireceğini anlıyorum ve top daha potaya ulaşmadan heyecan bitiyor. Bilen varsa bir destek lütfen.
S
7 yıl
Mass Effect 2 Türkçe Yama MassEffect2.exe yi görmüyor.
Arkadaşlar mass effect 2 türkçe yamasında manual olarak arıyorum oyunun kurulu olduğu yere geliyorum ama masseffect2.exe dosyasını bir türlü görmüyor. Nasıl yapabilirim bilen var mı acaba?
S
8 yıl
Windows 8 Yüklerken 1 Gb Hatası
Evet, arkadaşlar ya windows 8 kuracağım windows 7 üzerinden bilgisayarımın ram i 2 gb ama windows 8 kurulumu 1 gb hatası veriyor. Yani ne demek bu şimdi. En az sistem gereksinimi 1 gb windows 8'in benim pcim sistemine bakıyorum hani belki ramlaerde sorun vardır diye, ama yok orada da 2 gb görünüyor. Sorun neyden dolayı olabilir. intel pentium dual cpu e2180 işletim sistemim ekran kartımda 1 gb ati hd 6xxx serisi.
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.