S

Onbaşı
03 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
2 ay
resimdeki bir kedi ya da köpeğe nasıl kıyafet giydirilir?
arkadaşlar aşağıdaki resimdeki gibi kediye çeşitli kıyafetler nasıl ekleniyor hangi program yardımıyla bileniniz var mı?

< Resime gitmek için tıklayın >
S
2 ay
resimdeki bir kediye nasıl kıyafet giydirilir?
arkaşlar michi kedisini duydunuz mu bilmiyorum. onun resimleri nasıl oluşturuldu hangi program yardımıyla bunu bileniniz varsa yazabilirse sevinirim.

< Resime gitmek için tıklayın >
S
10 yıl
Acer Aspire 5740G Bios Güncelleme
merhaba arkadaşlar,

benim acer aspire 5740g laptopuma win.8.1 yükledim ancak her açılışta siyah ekran çıkıyor bilgisayar tam açılmıyor.
biraz araştırınca bios güncelemek gerektiğini öğrendim. mevcut bios versiyonum ver.1.00PARTBL acer servisinde ise seri numaram ile tarattığımda 3 yeni bios sürümünü gördüm. ancak bios günceleme daha önce yapmadığım bir şey. bu marka ve modelin bios güncellemesi tam olarak nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum. resimli anlatımlar olursa daha iyi olur.
google çok araştırdım pek bir bilgi bulamadım bu yüzden buraya yazıyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
S
10 yıl
ActionScript Hatası Oluştu.
arkadaşlar son günlerde bu hatayı alıyorum nasıl çözeceğimi bilmiyorum. en son flash playerin bir eklentisini yüklemiştim ondan sonra olmayan başladı. sorun direkt bununla bağlantılı mı bilmiyorum ama ben sorunu çözemedim bir türlü. yardımınız bekliyorum.
resim aşağıdadır.


online oyun oynuorum bu hata ekrana çıktığında oyun donuyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
S
10 yıl
internet devamlı kesiliyor. çare bulamadım.
merhaba arkadaşlar. benim sorunum internetimin çok sık artık kesilmesi mi desem düşmesi mi desem, erişimi kesiliyor ve sarı işaret çıkıyor sonra kendiliğinden tekrar geliyor.

İnternetim TTNET. 8 mb. sınırsız kotalı olandan.
Modem Airties
Acer marka laptop kullanıyorum.
diğer bilgisayarımda da aynı anda kesiliyor yani bilgisayarlarda bir sorun yok.

müşteri hizmetleri bir çok kez aradım önce bölge de alt yapı çalışması var dediler, sonra sorun çözüldü dediler, şimdide bizden yana hiç bir sorun yok dediler.

modemin tarayıcıdan aldığım gerekli verileri aşağıdadır arkadaşlar. yardımınızı bekliyorum.


< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
S
11 yıl
Aynı kablo ile 3 pc den biri nete giriyor ikisi girmiyor, diğer iki her yerde nete giriyor
Merhaba Arkadaşlar,

Evimde nete bağlanabilmek için tek kablo var ve bu kabloyla acer marka laptopuma anında ve sorunsuz nete bağlanabiliyorum.
aynı kabloyu masaüstü veya arkadaşımın casper marka laptonuna taktığımda ikisi de sınırlı bağlantı sarı ünlem hatası veriyor.
bu iki bilgisayarda hiç bir sorun yok başka her yerde nete sorunsuz girebiliyorlar...

Bilmece gibi oldu sanırım ama bunu iki aydan beri çözemedim pek anlamıyorum bu işlerden yardımcı olursanız sevinirim.

Tüm bilgisayarların ip ve dns ayarları otomatik.
elle de kurdum bu kez bağlandı yazıyor ama yerel ağ bağlantısında giden gelen trafiğinde giden var ancak gelen (0) sıfır gözüküyor nete girmiyor.
masaüstü formattan önce de girmiyordu tekrar format da attım sürücüleri yükledim bir başka yerde anında girdi nette.
modeme reset attım. modeme ping attırdım ama ping atılmadı.
bağlantıyı onar dediğimde ip adresi yenilenmeye çalışıyor ancak başarılı olamıyor ağı yöneten kişiye başvurun diyor...ip alamıyor sanırım.


Hepsi bu. yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler.
S
11 yıl
xp format attım sınırlı bağlantı diyor ip alamıyor
Selam Arkadaşlar, Bayramınız Kutlu olsun! (2013 ramazan bayramı)

FOXCONN G31MX 46GMX SERİES N15235 anakartına sahip masaüstü bilgisayarım daha önce internete sorunsuz giriyordu. sonra format atmak zorunda kaldım. attım daha sonra driver pack solution programıyla sürücülerini güncelledim. Ancak pc internete girmiyor...

PC Masaüstü, internet kablolu ve aynı kabloyu 24 saat laptopum ile sorunsuz internete giriyorum..modemi falan resetledim...internet bağlantı sınırlı yada erişim yok diyor sarı ünlem işareti çıkıyor.

formatı sağlam attım...driverleri için driver pack 2013 programından yükledim ve güncel diyor o zaman sorun nedir acaba?

kasayı bir bilgisayar bakım merkezine götürdüm adam kasaya kabloyu takar takmaz net geldi ve internete sorunsuz girdi, pc de bir şey yok deyip geri gönderdi. aldım eve geldim kendi kablomu takınca sorun aynı internete girmiyor sınırlı bağlantı diyor.

benim tahminim benim kablodan pc İP ALAMIYOR. otomatik ip alma seçeneği aktif

bir de cmd komut dosyasından el ile ip atayayım dedim bu kez VARSAYILAN AĞ GEÇİDİ GÖZÜKMÜYOR.

bu sorunu nasıl halledebilirm? kablo switch den geldiyor modem uzakta markasını ıd abilmiyorum modeme bir kaç kez reset attırdım sorun çözülmedi..
yardımlarınızı ve değerli görüşlerinizi bekliyorum

cmd omut dosyasın görüntüsü:
< Resime gitmek için tıklayın >
S
11 yıl
foxconn g31mx 46gmx series n15235 driverleri lazım
beyler FOXCONN G31MX 46GMX SERİES N15235 anakartına sahip masaüstü bilgisayarım daha önce internete sorunsuz giriyordu. sonra format atmak zorunda kaldım. attım daha sonra driver pakck solution programıyla sürücülerini güncelledim ancak internete girmiyor...

pc masaüstü internet kablolu ve aynı kabloyu 24 saat laptopum ile sorunsuz internete giriyorum..modemi falan resetledim...internet bağlantı sınırlı yada erişim yok diyor sarı ünlem işareti çıkıyor.
formatı sağlam attım...driverleri için driver pack 2013 programından yükledim ve güncel diyor o zaman sorun nedir acaba?

birde anakartımın (foxconn g31mx 46gmx series n15235) driverlerini kendş sitesinden indiremedim çünkü chipsetinin modelini bulamıyorum o siteden bizzat driverlerini gönderirir misiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.