M

Onbaşı
17 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
15 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
4 yıl
Hunter 110 atv sorular
Arkadaşlar merhaba , yazlıkta ve bahçede kullanım için Küba hunter 110 atv aldık . Araç tarımsal püskürtme aracı olarak geçtiği için ruhsat plaka vs istemiyor. 7 hp en temel atvlerden. Acaba şehir içinde çok limitli kullanmak istesem sorun yaşarmıyım, fikirleriniz nedir ?


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
M
12 yıl
Creative X-fi Surround Driver - Çıkış Sorunu
Arkadaşlar harici usb creative x-fi ses kartı aldım, fakat optik çıkış üzerinden 5+1 ses alamıyorum..
Tüm özellikleri kurcaladım, hopörlöri 5+1 olarak ayarladım fakat hala bi değişiklik yok.
Creative concole launcher programında, siteden daha önce arkadaşlarında verdikleri dolby ayar ekranına hiçbirşekilde ulaşamıyorum.
En son beta sürümü olan driverı bile kurdum ama hala bir değişiklik yokk
Bir önerisi olan varmı???

< Resime gitmek için tıklayın >
M
15 yıl
Alın Size Çağdaş Taraftar ...
Kızgın taraftarlar, Ege Tv stüdyosunu bastı!

Karşıyaka Spor Kulübü ''taraftarı'' olduğu bildirilen bir grup, bölgesel yayın yapan Ege TV'de, spor programı yayınlandığı sırada stüdyoyu bastı.
Ege TV Spor Müdürü Suavi Yardımoğlu'nun hazırlayıp sunduğu ''Futbol Dosyası'' programı sırasında, televizyonun Kahramanlar Semti'ndeki binasına gelen yaklaşık 15 kişi, güvenliği aşarak binaya girdi.Gurubun stüdyoya girmesinin ardından televizyonda, canlı yayın kesildi.
A.A muhabirinin görüştüğü Spor Müdürü Yardımoğlu, ''Biz buradayız işte'' diyerek stüdyoya giren ve Karşıyaka lehine tezahürat yapan grubun, bardak kırıp, dekora zarar verdikten sonra stüdyodan ayrıldığını belirtti.
Durumun bildirilmesi üzerine televizyona gelen polis, zanlıların kimliklerini belirleyerek yakalamak için çalışma başlattı.
Karşıyaka taraftarlarının, Türk Telekom maçında da ''Futbol Dosyası'' programının yorumcusu ve Karşıyakalı eski futbolcu Metin Gökalp'e tepki gösterdiği, taraftarların stüdyoyu basmasından kısa bir süre önce ise Gökalp'in televizyondan ayrıldığı öğrenildi.

• Karşıyaka Başkanı: Dün akşamki olaydan sonra aday olmama kararı aldım

YETKİLİLER ÜZGÜN

İzmir'de bölgesel yayın yapan Ege TV'de, "Futbol Dosyası" programının canlı yayını sırasında Karşıyaka taraftarı oldukları belirtilen kişilerin stüdyoyu basması TV yetkililerini üzdü.
Ege TV Spor Müdürü Suavi Yardımoğlu, münferit olan bu olay üzerinde fazla yorum yapmak istemediğini, stüdyoyu basan kişilerden de davacı olmadığını belirtti.
Yardımoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, şöyle dedi:
"Bizi üzen sporda bir takım şeyleri anarşiyle çözme düşüncesinin prim yapar hale gelmesi. Karşıyaka gibi köklü bir camianın sportmenlik dışı bir imajla anılmaması için çaba harcarken bu olay yaşandı. Yorumcumuz Metin Gökalp, tribünlerde kendine küfredilmesine rağmen programda son derece soğukkanlı ve yapıcı bir tutum sergiledi. Üzüntüsünden daha fazla konuşmadı ve verilen arada gitti."

YAPILAN SALDIRI BİR FUTBOL TERÖRÜDÜR"

İzmir Gazeteciler Cemiyet Başkanı Erol Akıncılar, Ege TV'nin canlı yayında spor programına yapılan saldırının bir "futbol terörü" olduğunu belirterek, "Bu saldırı, hem Türk sporuna, hem de taraftarı oldukları kulüplerine bir lekedir" dedi.
Akıncılar yaptığı yazılı açıklamada, Ege TV'ye yapılan saldırıyı şiddetle kınadıklarını bildirdi. Canlı yayında spor programına yapılan saldırının bir "futbol terörü" olduğunu ifade eden Akıncılar, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
"Bu saldırı, hem Türk sporuna, hem de taraftarı oldukları kulüplerine bir lekedir. Bu lekenin silinmesi kulüp yöneticilerine düşmektedir. Kulüp yöneticileri acil tedbir almalı ve saldırgan taraftarlara hadlerini bildirmelidir. Fanatik taraftarların bu saldırısı, futbol karşılaşmalarında çıkan olaylar karşısında aşırı hoşgörü ve tavizlerden kaynaklanmaktadır."

TSYD'DEN EGE TV'YE YAPILAN SALDIRIYA KINAMA

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi Yönetim Kurulu, Ege TV'ye yapılan saldırıyı kınadı.
Yapılan yazılı açıklamada, yıllardır yaşanan tribün terörüne önlem olarak uygulamaya konulan Sporda Şiddet Yasası'na karşın olayların son dönemde yine istenmeyen boyuta ulaştığı belirtildi.
Futbol terörünün çirkin yüzünü bir kez daha gösterdiği ifade edilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:
"Sporun birleştirici ruhu olan dostluk,kardeşlik ilkelerini alaşağı eden terörist düşünce, boyutlarını daha da yükselterek bu kez karşımıza TV stüdyosu basarak çıkmıştır. Yıllardır tribünlerde ve sahalarda saldırıya uğrayan basın emekçilerine bu son eylemle farklı bir göz dağı verilmek istendiği apaçık ortadadır. Ne varki görevi halkı doğru habercilikle aydınlatmak olan gazetecilerin bu tür saldırılarla yıldırılmayacağının, bundan sonra da doğruları iletmekle ilkeleri doğrultusunda hareket edileceğinin bilinmesini istiyoruz.
Bununla birlikte sorumlu yöneticilik anlayışının harekete geçmesini bekliyoruz. Ege TV'ye yapılan saldırıyı şiddetle kınıyor, basın emekçisi arkadaşlarımıza geçmiş olsun diyoruz."
M
15 yıl
Mühendisler Nisanda Askere Gdebiliomu??
Miilet Nisan Celbinde mühendisler askere alınıyomu? Aralık sonuna kadar başvuru yapsam bu tarihte gidebilirmiyim?

Veya ben bişey yapmasam mezun olduum için okul bozdursa bu tarihte askere alınırmıyım?

MSB çok karman karışık anlatmış bişey anlamadım varmıdır bilgisi olan??
M
15 yıl
200mmx ve WİN XP
Arkadaşlar, donanım dahisi bi arkadaşımız tüm gereksiz servisleri iptal edilmiş bir windows xp pro versiyonunun (stripped to bone edition) ı 200MMX te sorunsuz ve normal hızda çalıştırabileceğini iddia ediyor.

Böyle birşey mümkünmü? Eğer mümkünse nasıl??
M
16 yıl
OYLAMAYA FESAT KARISTIRMAK :)
Arkadaşlar wep sitelerindeki poll lar için , önce oy kullanıp sonra gönderilen cookie yi silen, sonra yine oy kullanan bir program vardı adını hatırlayan varmı?
M
16 yıl
TTNET 146 - ACIL !!!
Arkadaşlar 146 dan bağlantının standart tarifede bir saati indirimsiz saatte ne kadara geliyo bilenm varmı kontür hesabının içinden çıkamadım :) .Bikaç gün girmem gerekicek fazlaysa patlamasın...
M
16 yıl
200 MMX MODIFIYE ???
Arkadaşlar elimde 96mb sd ramli 200 mmx eski bi makina var(küçük kasa).En azından internete dowloaad ,firewall icq gibi bikaç programı aynı anda rahatça çalıştırırken tökezlemeyecek p2 yada PIII olarak revize etmek istiyom.En ucuza nasıl kurtarırım? Anakartı değiştirmeden en ii ne kadar işlemci takabilirim?Tavsiyeleriniz neler??
M
17 yıl
haNgi mp3 player.IRIVER, MUZIO?
Muzio diye bi marka duyan varmı?Mp3 playerı güzele benziyo ,renkli ekran,fiyatıda uygun.Irıver aynı özelliklere sahip modeliyle karşılaştırınca hangisini tavsiye edersiniz?

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
M
17 yıl
creative mp3 player
arkadaşlar creative muvo tx fm modeli var usb 2,0 256 mb hafıza olan türkiyede nasıl ve nerden bulabileceğimizi bilen varmı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.