A

Teğmen
02 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
357841 Gün Cezalı
357064 gün 10 s. 22 dk.
Gönderiler Hakkında
A
5 yıl
Project Scorpio Hakkında
Merhabalar arkadaşlar ben konsol almayı düşünen birisiyim şimdi aklıma yatan bir XBOX one S var ama bir yandanda project scorpio çıkacak sizce bekleyeme değer mi? Çıkarsa ne zaman hangi ay çıkar ve fiyatı pahalı mı olur? Son olarak sormak istediğim soru 4K bir televizyonum yok o yüzden sadece one s işimi görür mü? Şimdiden çok teşekkürler.
A
5 yıl
ADC Pozisyon Alımı
Adc oynarken pozisyon almada cidden çok büyük sıkıntı çekiyorum,buna karşın neler önerebilirsiniz ? Bu hatamı aşmak için neler yapmam gerek sizce ?
A
5 yıl
Low Eloda Hangi Koridor Oynanarak Çıkılır ?
Uzun suredir mid oynuyorum ve middeki cogu heroya hakim oldugumu dusunuyorum,fikirleriniz nelerdir hangi koridor oynanarak cikilabilir?
A
5 yıl
Sezon 7 ADC
Eskisi gibi oyunun hakimi olamayan nişancılar için artı birşey olacagını düşünüyormusunuz,Oyun adcler için kötü durumdayken bu durum ilerleyen günlerde düzelirmi sizce ?
A
5 yıl
OTP Annie
Selamlar annie ile midde gayet iyi oynadigimi dusunuyorum,gumus 5 de tasiyacak bir heromu is yaparmi sizce sizlerinde goruslerini merak ediyorum.

Birde high elo da iş yaparmi Annie Mid ?
A
6 yıl
Low Eloda : Maokai mi Trundle mı ?
Low Eloda Maokai mi Trundle mı arkadaşlar ?
A
6 yıl
White Lantern ve Black Lantern ?
Diğer corpsları biliyorum fakat bunlar hakkında bilgim yok açıklayabilirseniz sevinirim.
A
6 yıl
Green Lantern'a Dizi ?
Green Lantern'a dizi çıkacakmı sizce,çıkmalımı ?
A
6 yıl
Green Lantern Hakkında
Arkadaşlar türkçe bir kaynak bulamadım,benim soracagım soru Hal Jordan'ın ailesinde hala yaşayan varmı ?Çocukluk hikayesi falan nelerdir ? Karakterine vuran hikayesi(Batmanin Yarasa Çukuruna Düşmesi,Flashın Annesinin ölmesi vs.)Bunları cevaplayabilirseniz sevinirim.
A
6 yıl
Irelia mı Gnar mı ?
Alt liglerde hangisi iş görür malum bronzdan çıkmak için Gnar mı Irelia mı arkadaşlar ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.