M

Çavuş
29 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
82 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
3 yıl
Üniversite Hazırlığı İçin Gereken Kaynaklar (Soru)
Merhabalar,

Kardeşim bu sene üniversite sınavına girecek, oldukça başarılı bir öğrenci, dershaneye gitmeyecek. Sınava hazırlık sürecinde önerdiğiniz soru kitapları, denemeler için kaliteli yayımcılar hangisidir bunu öğrenmek istiyorum. Hem kardeşim hem de konuyu okuyacak üniversite sınavına hazırlanan tüm kardeşlerim için yararlı olacaktır.

Paylaşımı yaparken soru kitaplarını size göre zor/kolay vs gibi ayırırsanız sevinirim. İyi forumlarÜniversite Hazırlığı İçin Gereken Kaynaklar (Soru)
M
3 yıl
Windows 10 Güç Planı Sıfırlanması Sorunu
Selamlar, iyi forumlar

AMD R5 3600 işlemci kullanıyorum, bu işlemciden tam performans alabilmek için Windows güç seçenekleri bölümünden uygun AMD High Performans veya AMD Balanced seçiyorum, ancak restart attıktan sonra güç planım tekrardan standart dengeli olarak seçiliyor. İşletim sistemim orijinal W10 Pro 1909 sürümünü kullanıyorum. Birkaç forumda daha aynı şekilde bu sorunu gördüm ancak çözümünü bulabilmiş değiller. Microsoft'un sitesinde de oldukça fazla destek konusu açılmasına rağmen bir çözüme ulaşamadım. Eminim daha önce karşılaşan ve çözen vardır forumda. Şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.