V

Çavuş
21 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
V
2 yıl
Güncel ekonomi sitesi
merhaba
https://www.ekonomiajansi.com/
sitesinden güncel haberleri okuyabilirsiniz.
V
6 yıl
İphone 7 Değişim Şartları
Merhaba haberlerde gördüğüm kadarıyla Eski iphonları getirip yenisine fark ödeyerek sahip olabiliyoruz.
Elimde 64 GB İphone 6 Plus cihaz var İphone 7 Satın almak istersem ne kadar fark ödemem gerekecek cihazımı kaça sayacaklar.

Şimdiden teşekkürler.
V
6 yıl
Nokta Dedektör
< Resime gitmek için tıklayın >

Metal dedektörleri sektörünün yükselen yıldızı Nokta Dedektör 2001 yılında kurulmuştur ve merkezi İstanbul’dadır. Var olduğu günden itibaren tüm faaliyetlerini inovasyon, üstün performans, yüksek kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sürdürerek dünyanın dört bir yanındaki hem profesyonel hem de hobi dedektör kullanıcılarının tercihi konumuna gelmiş global bir markadır.

< Resime gitmek için tıklayın >

Nokta Dedektör sahip olduğu teknolojik altyapısı, 4.000 m2'den fazla kapalı alana sahip üretim tesisleri ve 150'yi aşkın profesyonel personeli ile tüm kıtalarda 100’den fazla ülkeye metal dedektörü ihraç etmektedir.

Nokta Dedektör, bir pazar değiştirici ve teknoloji lideri olma amacıyla 2011 yılı itibarıyla ARGE ekibini genişleterek yeni dedektör teknolojileri geliştirilmesi adına büyük yatırımlar yapmıştır. Aynı sene stratejik bir kararla, Nokta Dedektör ile paralel şekilde büyüme gösteren Makro Dedektör’ün hisselerinin büyük bir kısmını da satın almıştır.

< Resime gitmek için tıklayın >

Nokta Dedektör’ün kendi markası Nokta’nın yanında Makro markalı ürünleri de geliştirip üretmeye başlaması ve her iki markanın da dünya pazarındaki marka bilinirliklerinin hızla yükselmesi, bu iki firmanın mutlak anlamda güç birliğine gitmelerinin önünü açmış ve Nokta Dedektör 2014 Aralık ayında resmi olarak Makro Dedektör’ü tamamen satın almıştır.

< Resime gitmek için tıklayın >

Nokta Dedektör gelirlerinin ana kısmını AR-GE faaliyetlerine aktarmaktadır.

İleri mühendislik geleneği doğrultusunda dünya standartlarının gerektirdiği tüm teknolojik alt yapı, patent, kalite ve güvenlik tescillerine sahiptir.

Firmanın en önemli ilkelerinden biri olan inovasyon, farklı kategoriler altında konseptlendirilmiş ve tasarlanmış geniş ürün yelpazesinin temelini oluşturmaktadır. (Hobi amaçlı kullanılan Tek Para ve Kalıntı Dedektörleri, Altın Dedektörleri, Derin Arama Dedektörleri, Güvenlik Dedektörleri, Teknik Dedektörler, Olay Yeri İnceleme Dedektörleri, Endüstriyel Dedektörler ve Askeri Dedektörler).

Müşteri tatmini firmanın en büyük motivasyon kaynağıdır. Müşterilerin talepleri ve geri dönüşümleri dikkate alınarak tasarlanmış ürünler, farklı fiyat kategorileri altında her müşterinin talebine cevap vermektedir. İleri teknoloji ve üstün performanslarının yanı sıra kolay kullanımları, tasarımları ve ergonomileri ile tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başarmışlardır.

Nokta Dedektör olarak teknolojik liderlik, derinlemesine AR-GE faaliyetleri, sorumlu pazarlama anlayışı ve pazarları şekillendiren stratejilerimiz doğrultusunda edindiğimiz mükemmeliyetçiliği tüm işleyişimizin temeli olarak kullanmakta ve en iyi ürünleri siz kullanıcılarımıza sunmayı asıl amacımız olarak görmekteyiz. İki kelimeden oluşan ‘Rekabetçi ol’ tümcesi bizim için bir motto olmanın ötesinde firmamızın özündedir.

http://www.noktadedektor.com/index.asp
V
6 yıl
niceyaslara.com - Doğum Günü İçin Tek Adres
Doğum günü her insan için en özel günlerden biridir. Böylesine özel bir günde mutlu olmak ve mutlu etmek herkes için paha biçilmez bir histir. Bu mutluluğun bir parçası olmak adına yola çıkan “Nice Yaşlara”, doğum gününüz veya annenizin, babanızın, kardeşinizin, eşinizin, çocuğunuzun, sevgilinizin ve arkadaşınızın doğum günleri için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir sitedir.

< Resime gitmek için tıklayın >

“Nice Yaşlara” doğum günleri için size nasıl bir hizmet sunar?

Doğum günleri ile ilgili her yaşa ve her kişiye göre kategorize edilmiş en güzel doğum günü mesajları, çeşitli doğum günü konseptleri, sürpriz önerileri, e-kartlar ve yazılar ile sevdiklerinizin doğum gününü en güzel şekilde kutlayabilir, sevdiklerinizi sürprizlerle şaşırtabilir ve dilediğiniz konseptte sevdiklerinize unutamayacakları bir doğum günü kutlaması yaşatabilirsiniz.
Sitemizde, bir doğum günü kutlamasının olmazsa olmazı olan Doğum Günü Pastası, kurabiyeler, cup-cake’ler; yiyecek ve içecekler; Doğum Günü Hediyeleri; Doğum Günü Süsleri, parti malzemeleri, kıyafetler ve kostümler gibi doğum günleri için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri satın alabileceğiniz firmaların bilgileri ve ürünlerin fiyatları sunulmaktadır. Bol çeşitlilikle ve her bütçeye uygun seçeneklerle sunduğumuz ürünlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bunun yanı sıra doğum günü kutlamalarınız için ihtiyacınız olan mekanlar; yiyecek-içecek (catering), organizasyon, servis elemanı, fotoğraf ve video çekimi, ışık ve ses, müzik ve gösteri, güzellik ve bakım, şoförlü araç kiralama ve temizlik hizmeti veren firmalar ve bu firmaların detaylı bilgileri sitemizde sunulmaktadır.

“Nice Yaşlara”, sadece tüm bu ürün ve hizmetlerin bilgilerini sunmakla kalmayıp, ürünlerin ve hizmetlerin en iyi şekilde size ulaşmasına da aracılık etmektedir. Sevdiklerinize en özel ve en güzel doğum gününü yaşatmanın anahtarı, doğum günü ile ilgili aradığınız her şeyi bulabileceğiniz niceyaslara.com’da!

Tanıtım videomuz :
https://youtu.be/E1pWXPK58Dw
El İlanımızı inceleyebilirsiniz
https://s3.amazonaws.com/bionluk2/img/attach/208681_mh4tuaxgg625l1sqqu47eewmi.pdf

Sosyal Ağlar
Pinterest :https://tr.pinterest.com/niceyaslara/
İnstagram:https://www.instagram.com/niceyaslara/
Google Plus:https://plus.google.com/u/0/b/115396915032510642015/115396915032510642015
Facebook :https://www.facebook.com/Nice-Ya%C5%9Flara-1010023122358532/timeline/?ref=hl
Twitter:https://twitter.com/niceyaslar
V
6 yıl
Türkçe Çizgi Film İzle
< Resime gitmek için tıklayın >

Çocukların kolayca ve farklı sitelere yönlendirilmeden çizgi film izleyebildiği, içerisinde bir çok türkçe çizgi film ve yabancı çizgi filmler bulunan internet sitesi. pepee, pocoya, rgg ayas, caillou gibi popüler çizgi filmler başta olmak üzere hemen her çizgi film kataloglarında bulunuyor.


http://turkcecizgifilmizle.com adresinden en güzel çizgi filmleri izleyin
V
6 yıl
Balık Malzemeleri
< Resime gitmek için tıklayın >

100 binden fazla ürün çeşitleri ile, Balıkçılık Malzemeleri, Tekne Malzemeleri, Outdoor Giyim ürünleri, Avcılık Malzemeleri, Dalış Malzemeleri, Bot & Motor ve Kamp Malzemeleri ile hizmetinizdeyiz. 150 tl üzeri kargo ücretsizdir, üstelik bir çok ürün de aynı gün kargoya verilmektedir. İstenildiğinde istanbul içine kurye ile aynı gün teslimat yapılmaktadır. 1000 den fazla marka ile avbaliksepeti.com hizmetinizde.
Olta kamışları,olta makineleri, olta iğneleri, olta misinaları ve tüm balıkçılık ekipmanları burada.

Telefon : 0212 659 97 68
V
6 yıl
Baştan Uca Tam Temizlik , Tek Temizlik
Baştan Uca Tam Temizlik, Tek Temizlik

Yoğun iş temposunun vakitsizlik kavramını hayatımıza soktuğu bugünlerde hijyen ve temizlik konusunda profesyonel firmalardan yardım alma ihtiyacımız giderek artıyor. Hem yaşam alanımız olan evlerimizde hem de günümüzün büyük bir kısmını geçirdiğimiz ofislerimizde hijyen konusu hem kendimiz hem de ailemiz ve iş arkadaşlarımızın sağlığı için büyük önem taşıyor.

< Resime gitmek için tıklayın >

Söz konusu ev temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği ya da fabrika temizliği olduğunda hepimiz güvenilir ve sorumluluk sahibi firmaların varlığına ihtiyaç duyuyoruz. Yangın sonrası temizlik gibi önemli temizlik işlerinde ise yine profesyonel ve kaliteli hizmet veren firmalara gereksinim duyuyoruz.

Temizlik ve sağlığa uygunluk söz konusu olduğunda insan sağlığı kadar çevresel faktörler de devreye giriyor. Ev ya da iş yerlerimizin temizliğinde kullanılan malzemelerin kendi sağlığımıza tehdit oluşturmaması gerektiği kadar doğa ve çevreye de zarar vermemesi gerekiyor.

Bu durumda da içeriğinde ne olduğunu anlayamadığımız malzemelerle yaşam alanlarımızı temiz tutmaya çalışmaktansa, bu işi profesyonel olarak yapan firmalara teslim etmek çok daha verimli sonuçlar veriyor.

Tek Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri insan hayatında temizlik ve hijyenin olması gereken her türlü yaşam alanında 2003 yılından beri faaliyet gösteriyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet duruşunu yıllardan beri korumakta olan firma evlerimizde, iş yerlerimizde, ofislerimizde ve hatta pek çok kişinin çalışmakta olduğu büyük ölçekli fabrikalarda kişilerin sağlığını ön planda tutarak temizlik hizmetleri veriyor.

Temizliğin Püf Noktası; İnce Temizlik


Her mesleğin bazı püf noktaları olduğu gibi temizlik işinin de püf noktaları bulunuyor. Artan zamanında evini temiz tutmaya çalışan bizlerin ev temizliği konusunda Tek Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri’nin profesyonel kadrosu kadar bilgili olması mümkün değil.

Gözden kaçırabileceğimiz vitrin temizliği, yüzeysel lekelerin temizliği ya da banyo fayansların temizliği gibi detaylı temizlik işlerini firma çalışanları söyledikleri zaman aralığında hızlıca bitiriyor ve müşterilerine evin büyüklüğüne göre yeterli sayıda personel göndererek koşulsuz hizmet sağlıyor.

Tüm Yaşam Alanlarında ve Her Ayrıntıda
Aynı durum ofis temizliği, iş yeri temizliği ve fabrika temizliği konusunda da geçerlidir. Bu iş mekânlarında bulunan tüm donanım özenle korunarak temizlik hizmeti veriliyor, personel kesinlikle iş akışını bozmuyor, toplantıları bölmüyor ve iş yerinde verimsizliğe sebep olacak her durumdan kaçınıyor; bu esnada iş yerinin tüm gizlilik prensiplerine uyuluyor.

İş yeriniz veya evinizde yangın gibi istenmeyen bir durum meydana gelirse de firma yine hijyeni, sağlığı ve çevreye zarar vermeme koşullarını ön planda tutarak bizlere Yangın sonrası temizlik veriyor. İnsan sağlığının kuşkusuz en önemli öğe olduğu hayatlarımızda hijyen konusunu göz ardı etmemek için Tek Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri’nin telefon numarasını rehberlerimizde mutlaka bulundurmamız gerekiyor.
V
6 yıl
Gökhan Ketenci Orkestrası
Gökhan Ketenci Orkestrası


Gökhan Ketenci,İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarını bitirdikten sonra,1996 ve 1999 yıllarında GMG gurubu ile iki albüm çıkarmış ve sayısız konserler vermiştir. Yeni albüm hazırlıkları içinde çalışmalarına devam etmektedir. 26 yıllık profesyonel müzik hayatında yabancı ses sanatçılarından , 
Lara Fabian, Ricky Martin, Gloria Gayner, Larry O’Neill  ile,
Ülkemizin önde gelen seslerden , Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Fatih Erkoç, Mustafa Ceceli, Kenan Doğulu,  Işın Karaca, Gülben Ergen, Gökhan Tepe, Aşkın Nur Yengi, 
Nükhet Duru, Levent Yüksel, Emre Altuğ,  Ferhat Göçer, Deniz Seki ,Yaşar, Ayla Algan Ayten Alpman ,Atilla Atasoy, Alpay, Sibel Bilgiç, Candan Erçetin, Yavuz Bingöl, Kubat, Neco,
Burcu Güneş,Leman Sam, Sibel Tüzün,  Demet Sağıroğlu,   Burak Kut , Zeynep Casalini,  Cenk Eren, Semiha Yankı, Kerim Tekin, Şehnaz Sam, Taşkın Sabah, Ayla Dikmen , Meyra, Sibel Gürsoy,  Ajlan-Mine, Hakan Peker, Nez ile aynı sahneyi paylaşan,sayısız albümlerde yer alan ve halen Mustafa Ceceli ile çalışmaya devam eden Gökhan Ketenci, adını taşıyan orkestrasıyla izleyenleri adeta büyülüyor.
 Plak kalitesinde soundu , muhteşem vokalleri ve görsel ritm showlarıyla izleyenlerini hayran eden dört vokal,iki dansçısı ile 14 kişiden oluşan ekip;

< Resime gitmek için tıklayın >

Solistler:

Gökhan Ketenci

Kubilay Kan

Pınar Çubukçu Özen

Pervin Pak
 
 
Bateri : Sinan Özen                         

Perküsyon : Cem Utku                                            

Klavye       :Üstüner Büyükgönenç              

Bas Gita     : Doğan Aykon
Gitar              
Gitar : :Ferhat Ferat
Brass
Section : GökhanTuran -Berna Sağdıç

Dansçılar: : Deniz Kömürcüoğlu-Mehmet İris
ve Mustafa Çelik'ten oluşmaktadır. 

iletişim için 0532 318 4432

WEB SİTE ADRESİ :www.gokhanketenciorkestrasi.net

Tanıtım Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=wZt-SeAsw84

https://www.youtube.com/watch?v=lOnhEzXHrq
V
6 yıl
Azaraks - Aradığın ürüne birde burdan bak
Merhaba değerli forum sakinleri

Bugün sizlere “ Aradığın Ürünlere Birde Burdan Bak “ Sloganı ile - ticaret sektörüne giriş yapan azaraks.com.tr adlı web sitesini tanıtmak istiyorum.

Web sitesini kabaca incelediğim zaman ilk gözüme çarpan çok sade ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olması oldu, ayrıca çok kolay bir şekilde aranılan ürünlere ulaşılması için sitenin yazılımı ayarlanmıştır. Gereksiz reklam ve görsellik olmayınca sitede uzun süre geçirince gözde herhangi bir yorgunluk bırakmıyor.


< Resime gitmek için tıklayın >

Ödeme konusunda kredi kartı ile alışveriş ve havale seçenekleri mevcuttur. Visa ve master card tabanlı kartlar kabul edilmektedir. Ayrıca Kredi Kartlarına 9 Taksit seçenekleri bulunmaktadır. Herhangi bir ürüne girip ayrıntılı olarak özelliklerine ve resimlerine göz atabilirsiniz. Ayrıca bir diğer güzel yanı herhangi bir ürün’e girildiği zaman kaç gün içersinde kargolanacağı yazılmaktadır. Ayrıca diğer hiçbir alışveriş sitesinde olmayan defolu ürün seçeneği ile sadece kutusu hasar görüş ürünleri %70'e varan indirimlerle sıfır ürün garantisi altında satın alabilmektedirler.

Azaraks böyle devam ederse sektördeki en büyük e-ticaret siteleri arasında yer alabilecektir. Benzersiz tasarımı ve “ facebook ile bağlan “ gibi üyelik seçenekleri ile kolay bir şekilde ziyaretçilerin işlemlerini halletmesine olanak sağlıyor.

azaraks.com.tr üzerinden Bilgisayar ve telefon ürünlerinin yanı sıra mobilya ve beyaz eşya ürünleride satın alabilirsiniz. Azaraks sürekli yeni kampanyalar yaparak diğer sitelere oranlara en ucuz şekilde ürün satışı gerçekleştirmektedir.


SOSYAL MEDYA ADRESLERİ

Facebook :https://www.facebook.com/azarakscomtr/
Twitter :http://twitter.com/azarakscomtr
Pinterest :https://tr.pinterest.com/azaraks1050/
İnstagram :https://www.instagram.com/azarakscomtr/


İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon : 0850 808 2 119 - 0212 939 9 540

Mail : info@azaraks.net

Merkez Adresi : Aşık Veysel Mah. Vedat Altun Sokak Yasemin Evleri D25D Blok Kat7 Daire 15 Esenyurt/İSTANBUL
V
6 yıl
Sağlıklı Yaşam Ürünleri ( DHY LİFE )
Doğanın insanlığa sunduğu tüm nimetleri ve güzellikleri evlerinize getirmeyi gaye edinmiş olan DHY LİFE, 25 yıldır ilk günkü hizmet inancı ve sevgisi ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Bitkisel kozmetik ürünleri ve gıda takviyeleri sektörüne adım attığı ilk günden bu yana, sektörün hakkını vererek ve sağlığın önemine olan sarsılmaz inancıyla iş hayatında güvenle ve kendinden emin adımlarla ilerlemektedir.

< Resime gitmek için tıklayın >

Her geçen yıl bitkilerin insan sağlığına olan yararları keşfedilmekte ve bu faydaları maksimum düzeyde insanlığın hizmetine sunan bitkisel ürünler ve gıda takviyeleri üretilmektedir. Ürünlerimizin üretim aşamasında uzman kişilerin bilgi ve deneyiminden yararlanılmakta, insan sağlığı için oluşabilecek her türlü risk ve tehlike bertaraf edilmektedir. Bünyemiz de çalışan deneyimli kadromuz içerisinde kimya ve gıda mühendisi yer almakta, ürünler onların kontrolünden geçerek siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

< Resime gitmek için tıklayın >

Kurulduğu 1995 yılından itibaren, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerinin teveccühü ile onurlandırılmıştır. Öyle ki hemen hemen her ihtiyaca yönelik geniş ürün yelpazesi ile sizlerin sorunlarına, sıkıntılarına çözümler sunup doğal yaşamı kapınıza kadar getirerek kimyasalları vücudunuzdan arındırmayı amaçlıyoruz. Bitkilerin mucizevî dokunuşlarını müşterilerine hissettirmeyi amaçlayan Dhy Life, Gaia ve Myra markaları ile doğal ve sağlıklı yaşamın kapılarını sizler için aralıyor… Sitemiz de ürün yelpazemiz içerisinde bulunan her ürün günlük hayatta gereksinim duyduğunuz durumlar da bunları karşılamaya yönelik dizayn edilmiş bitkisel içerikli ürünlerden oluşmaktadır. Sunulan ürünler içerisinde yer alan bitkisel çaylar, chia tohumu slim set, bitkisel direnç seti, epimedium kapsül, ginseng kapsül, güzellik seti ve doğal cinsel takviyeler müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler olmuştur. Ancak unutmayalım ki piyasada yer alan her bitkisel ürün ve gıda takviyeleri kullanılabilecek durum da olmayabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına ürünlerinizi aldığınız firmanın güvenilir olmasına ve uzun yıllardır bu sektör de faaliyet göstermiş olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

< Resime gitmek için tıklayın >

Her bütçeye ve her ihtiyaca yönelik ürünleri sağlıkla ve kalite ile aynı pota da birleştirmeyi sağlayan Dhy Life ile güvenli bir alışverişin ve sağlıklı bir yaşamın tadını çıkarabilir, bedeninize güzel bir iyilik yapabilirsiniz…

HIZLICA ALIŞVERİŞ İÇİN
https://www.dhylife.com/
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.