O

Yüzbaşı
18 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
3 yıl
Tik Tok reklamı
Merhaba. 2-3 gündür telefonda kendiliğinden tiktok reklamı çıkıyor. Yanlış anlaşılmasın tarayıcıda falan değil telefonun kendisine geliyor bu reklam. Hangi uygulamadan kaynaklı olabilir bu sorunu yaşayan var mı? Yeni bir uygulama da yüklemedim.
O
3 yıl
Görev yöneticisini açınca tarayıcı kendine geliyor
Opera ve Chrome'da çok ilginç bir sorun yaşıyorum. Örnek olarak dizimag'i açıyorum yükleniyor gibi görünüyor ancak açmıyor ancak araç çubuğuna tıklayıp görev yöneticisini açar açmaz siteyi açmaya başlıyor. Operada ise tamamen donuyor ancak görev yöneticisini açınca birden bire yüklemeye başlıyor siteleri. Hatta operada görev yöneticisini açtım diyelim yüklemeye başladım bazen görev yöneticisi açıkken de donuyor kapatıp tekrar açınca yine bir kısmını yüklüyor. Sildim tekrar yükledim ancak sorunum çözülmedi. Chromeda ise çok daha az bu problem. Ancak yine de var.
O
3 yıl
Ön ve arka mikrofon jakları çalışmıyor
Merhaba. Bir mikrofon aldım fakat hem ön hem de arka jaklara taksam da mikrofon çalışmıyor. Mikrofonu görüyor. Görünürde hiçbir problem yok ama ses kaydı yaparken bile sadece düz bir cızırtı var. Başka bilgisayarda denedim gayet düzgün çalışıyor. Sebebi nedir nasıl çözerim?
O
4 yıl
Protein tozu önerisi
O
4 yıl
Kilo verme ve spor - Beslenme programı
Merhaba 3 ay once spora basladim beslenmeye hic dikkat etmedim sadece az yiyerek 115 kilodan 97 kiloya dustum. Boy 168 Bundan sonrasi icin bir beslenme programina ihtiyacim var.
Haftada 6 gun spor salonuna gidiyorum. Gunde 1 saat kardiyo yaklasik 20 dakika kadar da agirlik calisiyorum bu kismi pek yogun degil tabi. Bana verdikleri program boyle yani. Bana bir beslenme programi onerebilir misiniz veya kendim bakip kafama gore duzenleyebilecegim bir yer site vs. Peynir zeytin yogurt vb. tatlari hic hosuma gitmedigi icin yemem mumkun degil.
O
4 yıl
Peynir zeytin vb. yiyemiyorum tavsiye
Merhaba 4 ay once spora basladim beslenmeye hic dikkat etmedim sadece az yiyerek 115 kilodan 97 kiloya dustum. Boy 168 Bundan sonrasi icin bir beslenme programina ihtiyacim var.
Haftada 6 gun spor salonuna gidiyorum. Gunde 1 saat kardiyo yaklasik 20 dakika kadar da agirlik calisiyorum bu kismi pek yogun degil tabi. Bana verdikleri program boyle yani. Bana bir beslenme programi onerebilir misiniz veya kendim bakip kafama gore duzenleyebilecegim bir yer? Peynir zeytin yogurt vb. tatlari hic hosuma gitmedigi icin yemem mumkun degil. Bir de protein tozu kullansam yarari olur mu veya gerekli midir?
O
4 yıl
206 - MP3 Player tavsiyesi
2008 model Peugeot 206 için mp3 player arıyorum ama hangisi takılır nasıl olur bilmiyorum. Şu anki sanırım sadece track çalıyor. O yüzden mp3 çalabilen bir şey istiyorum. Direksiyondaki kumandayla da kullanabilmem gerek. Bunun için bir şey önerebilir misiniz?
O
4 yıl
Diyaloga dayali oyun
Life is strange tarzi diyaloga dayali oyun tavsiye edebilir misiniz? Turkce destegi olmasi gerekmiyor.
O
4 yıl
Enduro tavsiyesi
Okulum gereği Kars'ta okuyorum. Enduro almaya karar verdim. Kışın dişli bir kış lastiği takarsam idare eder gibi geliyor. Çok çılgınca kar olmuyor genelde ezilmiş şekilde ama dişli bir kar lastiği idare eder mi bilmiyorum. Gönlümde chopper almak vardı aslında ama Kars gibi bir yerde pek güvenli olmaz sanırım yerdeki kar yüzünden. Bu yüzden enduro almayı düşünüyorum. Bütçem 14bin tl. Daha önce 3 yıl scooter kullandım(bisan pasific125) ehliyetim var. Daha önce enduro kullanmadım. Fikirleriniz tavsiyeleriniz nelerdir? Biraz bakındım Mondial rx3i evo hoşuma gitti ama pek bilgim de yok. Cross türündekileri pek sevemedim. Chopper da sanırım karda pek kullanılamaz bu yüzden dediğim modeli düşünüyorum fikirleriniz/tavsiyeleriniz nelerdir? Teşekkürler.
O
4 yıl
ATV konusunda yardım
Daha önce scooter kullandım a2 ve b ehliyetim var. Okulum gereği Kars'ta okuyorum motosiklet kullanmak çok zor olacağı için Atv almak istiyorum ama hiçbir bilgim yok. Trafiğe çıkabilmem gerekiyor on road oluyor sanırım. Kışın neredeyse tamamı yerlerde kar ve buz olabiliyor. Bu yüzden atv almak istiyorum. Yıllık masrafi ne kadar olur? Vergi trafik sigortasi vs. Bütçem 10bin tl. Duruma göre 2 bin tl artırabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.