A

Çavuş
16 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
5 yıl
Ziraat Kredi Kartı Ödeme Sorunu
Selam Ziraat kredi kartı ile ilgili sorunum var. Herzaman yurtdışı alışverişinde kullandığım kartı bazı sitelerde kullanamıyorum. Kullanmak istediğim siteler daha önce alışveriş yaptığım siteler. Bakiye sorunum yok, kullanmak istediğim miktar bakiyenin altında. Site alışveris sırasında tamamlanmayan işlem hatası veriyor. Banka ile konuştum bana cvv'yi yanlış girdiğimi söylüyorlar fakat doğru girdiğime eminim en az 5 kere denedim. Site ise bankanın ödeme işlemini onaylamadığını söylüyor. Kredi kartı bu sitelerin birinde zaten kayıtlı herhangi bir değişiklik yapmadım. Kart yurtdışı işlemlerine açık.

Bunu nasıl çözebilirim? 2 haftadır bu sorunu yaşıyorum. Sitenin biri Blizzard aylık wow ücreti ödemesi yapıyorum merak eden olursa. Öbür site oyun alığım bir site.
A
5 yıl
GTX 1060 alıcam Acil
Selam, 1 saat kadar sonra vatan acıbadem şubesinden ASUS GeForce GTX1060 GDDR5 6GB 192Bit NVIDIA Dual DX12 Ekran Kartı almayı planlıyorum. Malum ekran kartının son günleri, sizce güvenilir olur mu? Önceden kullanılmış iade edilmiş, bozuk vs bir kart satarlar mı? Vatan bilgisayar hakkında böyle şeyler duydum o yüzden sorayım dedim.
A
6 yıl
Referans GTX 1070 almaya değer mi?
Selamlar. Yakın zamanda ekran kartı almayı düşünüyorum vatana baktım gtx 1070 referans kartları gelmiş. Sizce referans kartlar almaya değer mi? Overclock yapmayı düşünmüyorum ısı vs gibi bir sorun olurmu? Yoksa özel tasarımları beklemelimiyim?
A
8 yıl
Ekran Aydınlığı Sorunu
Selam

Asus g750jh kullanıyorum laptopun ekranı darbeden dolayı yeni değişti. Servisten alıp evde kontrol ederken şöyle birşeyle karşılaştım. Mesela masaüstünden internet explorer açınca ekranın aydınlığı artıyor kapatıp masaüstüne dönünce azalıyor. Veya fm oynarken aydınlık ekran görüntüsüne göre değişiyor. Bazen artıyor bazen azalıyor. Bu ekran hatası mı yoksa yazılımsal birşey olabilir mi? Windows updatelerini yapmadan önce masaüstüne sağ yıkladığımda bile ekran aydınlığı artıyordu, update yaptım o geçti. Adaptive Brightness buna sebep olabilir diye kapattım fakat birşey değişmedi.
A
8 yıl
PHILIPS 24" 242G5DJEB Aldım Ama (Değişti)
Bugün Bostancı vatandan ASUS 24" VG248QE almaya gittim fakat kalmamıştı. Oradaki çalışan PHILIPS 24" 242G5DJEB önerdi bende özellikleri benzer diye aldım. Şu anda kullanıyorum fakat bir türlü monitörü ayarlayamadım. Bazı renkleri çok baskın ve parlak veriyor. Parlaklığı ve kontrastı iyice kıstığım halde baş ağrısı yaptı. Bu monitörü kullanan varsa nasıl ayarlanıyor bir yardım etseniz. 15 gün değişme süresi var dedi olmadı değiştiriceğim.

Değişilmiştir.
A
9 yıl
Ekran Kartından Ses(Asus gtx 770)
Ekran kartı bildiğiniz ötmeye başladı. Boştayken herhangi bir ses yok ama windows derecelendirme yaparken her farklı işlemde farklı bi tonda ötüyor:D. İlk skyrim oynarken başıma gelmişti çok önemsemedim ama şimdi çok bariz duyunca sorayım dedim.

Ekran kartı asus gtx 770 2gb
A
9 yıl
Online taşımacılık platformu
Merhaba arkadaşlar

Yeni bir site açılmış taşımayla ilgili kullandım ve memnun kaldım. Taşıma ihtiyacı olan varsa tavsiye ederim.

Adresi: http://yolacikti.com/
A
9 yıl
Satılık ekran kartı için bilgi
Selamlar;

Bir sorum olacak:

Bende 2 tane sapphire 7870 2 gb 256 bit o.c. edition kart var. Bunları vatandan almıştım faturaları, kutuları duruyor. Biri 2012 nin 10. ayında öbürü 2013 ün 4. ayında alındı. İkisinde de bir sorun yok crossfire olarak kullandım. Hız aşırtma yok.

Sizce bunları kaça gider? Forumda ilk satışım olacak nasıl satmalıyım? (Elden mi, yoksa kargoyla mı?)

Teşekkürler.
A
9 yıl
SSD Donma Sorunu
Selamlar;

Bende Intel 128 Gb ssd var. Fakat windows 7 çalışırken belli aralıklarla 1 dakikalık donmalar oluyor. Öylece kalıyor bilgisayar işlem yapamıyorum. Önceleri pek önemsemiyordum ama donmalar iyice artmaya başladı. Windows'u eski hdd me yüklediğim zaman donma olmuyor o yüzden bu ssd den şüpheleniyorum.

Bu sorunun bir çaresi varmıdır? Bilen arkadaşlar bir yardımcı olun.

Sistem imzada
A
9 yıl
3000 tlye Gaming notebook
Selamlar;

3000 tl bütçeye göre toshiba, asus ya da msi notebooklardan hangisini tavsiye edersiniz?

yeni intel işlemcili msi mı bakayım yoksa eski işlemcili daha sağlam(kalite, servis vs) diğer markalar mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.