E

Teğmen
08 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
3 yıl
Asus RX 480 İçin Overclock Yapmak İstiyorum
Merhabalar,
Elimde bir adet Asus RX 480 Dual 4 GB modeli var. Bu kart için hangi ayarı ne kadar arttırarak overclock yapmalıyım? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Aslında kart oc modeli fakat ben default ayarları bozdum şimdi de onların ne olduğunu unuttum ondan yardım istiyorum
E
3 yıl
Kasanın İçinden Gelen Gıcırtı Sesi
Merhabalar,
Topladığım kasadan düzenli olmayan aralıklarla gıcırtı tarzı bir ses geliyor. Fanların hiçbiri bir yere sürtmüyor. Nasıl bir çözüm bulabilirim ve sesi buraya nasıl yükleyebilirim acaba?
E
3 yıl
500W 85+ PSU GTX 780 İçin Yeterli Olur Mu?
Merhabalar,
Yarın bir sistem toplayacağım elimde Asus GTX 780 OC Edt. ve FSP'nin 500W 85+ bir power supply'ı var. Kullanacağım işlemci i7 3770 ve bellekler 2x4GB DDR3 olacak. 1 adet de 7.2k rpm sata 3 hdd kullanacağım. Benim güç kaynağımın yetmeyeceğine dair şüphelerim var. Ekran kartını satıp GTX 1060 ya da RX 480 alana kadar beni idare edebilir mi? Yetmezse ne gibi sorunlarla karşılaşırım? Cevaplayabilirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler.

< Resime gitmek için tıklayın >
E
4 yıl
Riser ile USB Üzerinden Veri Aktarımı
Merhabalar,

PCI-E girişli çift taraflı usb kullanan riserları, mini PCI-E portu yerine usb 3.0 aracılığıyla notebookta kullanmak mümkün mü?

Yanlışım varsa düzeltmenizi rica ediyorum. Usb portları PCI-E konfigürasyonu ile çalıştığını varsayarsak, ve bu riserların bağlantısının usb 3.0 kablosu aracılığı ile olduğunu düşünürsek, mantığıma dayanarak sorduğum soruya evet cevabını veriyorum fakat bilgisi olan birinin beni aydınlatmasını istiyorum.

Soruyu sorma nedenim, egpu adlı cihazın maliyetinin riserlara oranla daha fazla olması, bütçe ve aliexpress üzerinden mini PCI-E uçlu riserların ulaşma süresi. Cevaplarsanız çok sevinirim.

Teşekkürler
E
5 yıl
Boğaziçi Uluslararası Ticaret Neden Çok Geriledi?
2016da 15k ile kapayan bölüme 34k ile girdim ve taban puanı 25 puan altımda yaklaşık neden böyle oldu bu sene?
E
5 yıl
Boğaziçi Yurtlarında İnternet Nasıl?
Bir arkadaş yurt ve oyun diye bir konu açmış cs go gibi oyunları oynayabilir miyiz demiş. Boğaziçi yurtlarında nasıldır bu durum cs go falan oynanabilir mi ve download hızı nasıldır? Bilgisi olan söylerse sevinirim.
E
5 yıl
Boğaziçi Turizm Veya Uluslararası Ticaret Yazan Var Mı?
Forumda rastlayamadım bir türlü bu bölümleri yazanlar var mı burdan?
E
5 yıl
Paramara İle Origin Access Almak Mümkün Mü?
Arkadaşlar sorum açık. İninal kart kullanıyorum ve malum origin access almak mümkün değil onunla. Ben ininal kartımı paramaraya tanımlayarak bu işlemi gerçekleştirebilir miyim? Paramara spotify üyeliği almayı destekliyor ve origin desteği olduğu tanıtımında yazıyor fakat bununla access almak mümkün müdür? Teşekkürler.
E
5 yıl
Notebook Ram'im İle Uyumlu Çalışacak Ram Önerisi
Merhaba arkadaşlar,
Aşağıdaki sk hynix marka ram benim bilgisayarımın 1. slotundaki ramin bilgileri. Bununla sorunsuz çalışacak 4 gb ram daha alacağım fakat aynı modelden bulamadım. Uyumlu çalışacak başka model var mıdır? Çok teşekkürler... (Ram desteğim 8gb)

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
E
5 yıl
Gözetmeni açık uçlu soruları sağa dayalı işaretleyin diye söyleyen var mı?
Başımızdaki gözetmen cevapları başına sıfır koyarak işaretlememizi söyledi ve benim bulunduğum bina tamamen başa sıfır atarak işaretleme yaptı. Sizde de böyle bir durum yaşandı mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.