O

Yüzbaşı
12 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
58 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
2 yıl
HDD dolumu sorunsalı
Arkadaşlar merhaba, sorunum şu; benim yeni formatladığım 'C' yereli, kendiliğinden az da olsa doluyor. C'ye ne bir oyun yükledim, ne de steam tarzı bir platform. Fakat 278 GB boş durumdayken şu an 275'e düştü. Aslında ilk başta 290 boştu ama yine doldu.

Ek olarak 1. yaptığım, 'C' yerelini sıkıştırmak oldu. Sonrasında Geri yükleme noktasını sildim onu yapınca 'GB' olarak kazandım fakat yine doluyor. Ne yapmam lazım? Teşekkürler.
O
3 yıl
Bilgisayar Kapanışında Fan Açılıyor
Arkadaşlar merhaba, ikinci gün bu ve bilgisayar kapanırken fanlar son kez çalışıyor, sonra bilgisayar kapanıyor. Bugün açarken ise ilk defa sorunla açıldı. Engel olmuyor fakat korkutuyor, yardımları bekliyorum. Fotoğrafta gördüğünüz, bugün açılırken karşıma çıkan hata...
Bilgisayar kapanırken ise 10 saniye civarı boğucu bir fan sesi geliyor. Ses kesilince kapanıyor. Biraz araştırdım, bazıları demiş'ki, bilgisayar kapandıktan sonra fanlar çalışıyor. Bende kapandıktan sonra fan abartılı ses çıkarıyor, sonra kapanıyor. Bilgisayar normal şekilde kapanıyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
O
3 yıl
Bilgisayarımda Olan Bir Sorun Var
Merhaba arkadaşlar, sorunum şu...< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >

Bilgisayarımda yani "C'de" bir şey taşınmıyor, bir şey oluşturulamıyor. Sürekli izinden bahsediyor ve izin verdiğimde'de, masaüstü numaralandırılamadı diyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
O
3 yıl
The Witcher 3 - Wild Hunt Save Sorunu
Arkadaşlar merhaba, sorunum The Witcher 3'de olan save problemiyle ilgili. Oyunu daha önceden kurduğumda save etmedi, araştırdım ama bulamadım. Şimdi silip tekrar kurdum, 3-4 kere girip çıktım, update falan yükledim. Nasıl oldu bilmiyorum ama hem otomatik kayıt, hem'de "F5'den" kaydedebildim. Spora gittim geldim, kayıtlı bölüme girdim, yine save etmiyor. Ne yapmam lazım ?
O
3 yıl
Realtek Konusunda Yardım
Arkadaşlar merhaba, ben Realtek high definition audio programını indirdim fakat, kurulum başarıyla tamamlanmasına rağmen yönetici açılmıyor. Nasıl çözebilirim ?
Anakart: AsusTek M5A78L LE
Sistem : Win 10 - 64 Bit
O
3 yıl
Battle.Net Hakkında Sorum
Konuyu yanlış yere açtıysam özür diliyorum.
Arkadaşlar, biliyorsunuz'ki battle.net-eu 29.99 euro ücretle warcraft satıyor. Bir arkadaşım bana destiny'i battle.net-us'dan aldığını, böylece fiyatın dolar olarak alındığını söyledi. Bugün baktık, aynısı warcraft için'de geçerli. "29.99 dolar." Ben bunu us'dan alsam bir sorun teşkil eder mi ? EU US farkı olur mu ?
O
4 yıl
GMV Yaptım Nasıl Olmuş ? Arkadaşlar
Programı olarak movie maker kullandım ilk defa denedim denilebilir.Sizce Nasıl olmuş arkadaşlar https://www.youtube.com/watch?v=LXNGdQ_Zvgs
O
5 yıl
Far Cry Primal Şapkası
< Resime gitmek için tıklayın >


Arkadaşalar ben bu şapkayı arıyorum fakat bulamıyorum.Nasıl bulabilirim almak istiyorum uzun süre aradım googleda fakat ne bir iz ne bir link var yardımcı olur musunuz ?
O
5 yıl
Bir oyun arıyorum eski
Arkadaşlar bir oyun arıyorum.Çok eskiden kuzenlerde oynadığım kapak tasarımını hatırlıyorum. Birde oyun gerilim tarzındaydı. O yüzden çabuk cıktım. Oyunun kapak tasarımında gri zırhlı biri vardı yanlış hatırlamıyorsam arkasında orman vardı.Oyuna başladığımda ise mağarada başlıyorduk.Biraz eski oyun googleda tüm araştırmalarıma rağmen bulamadım.Yardımcı olabilir misiniz?
O
5 yıl
Windows 10 Yazılar Bozuk
Arkadaşlar olay budur nasıl düzeltirim Konum ve Dil Türkçe Klavye Q ayarlıdır.... < Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.