A

Er
15 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
A
7 ay
Taraftar Yeni rakipsiz tarifeler
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >

https://bireysel.turktelekom.com.tr/ozel-programlar/taraftarlar/gsmobile/sayfalar/gsmobile-yeni-rakipsiz-tarifeler-yeni-musteri.aspx

Arkadaşlar merhaba sizce bu 30gb paketi avantajlı mı ?Geçiş yapmaya değer mi? Turkcell kullanıyorum bulunduğum bölgede sadece ttelekom çekiyor. Ttelekoma geçiş yapacağım.
A
10 yıl
SAMSUNG GALAXY ACE S5830İ Galeri Sorunu (çözüldü)
Telefondaki sorun galeriye girince genel görüntü kalitesinin düşmesi ve seçeneklere bastığımda çıkan menünün bozulması.Geri kalan her yerde görüntüde bir değişiklik ve bozulma yok

Telefonu 2 hafta önce aldım bundan 1 hafta önce de aynı sorun oldu ve aldığım yere geri götürdüm yaslaşık 5 dk.lık bir uğraştan sonra adam telefona format attığını ve problemin çözüldüğünü söyledi.Bugün tekrar aynı sorun oldu acaba bu sorunun sebebi nedir.

Telefonu rootlamıştım sorun bundan mıdır? şimdi unroot yapmaya çalıştım superuser silinmiyor ve unroot olmuyor yada virüs vb. şeylerden dolayımı bu sorun ortaya çıkıyor.

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.