V

Er
18 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
10 yıl
vosvos alacağım yardım.....
öncelikle selamlar arkadaşlar lütfen bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsun Ankara da öğrenciyim arabam olsun istiyorum
tofaş düşündüm ama bana cazip gelsede kızlar için pek hoş bi seçim olmaz (ben hertürlü tofaşa kızları bindirrim-bindirdim demeyin) o yüzden kararımı sevimli sempatik ve çok çok sağlam olan voslardan yana kullandım fakat aracın sulusumu? yoksa havalısımı? 1200 mü? yoksa 1600 mü? gibi sorulara cevap bulamadım l serrisimi sulu yoksa s'mi bunlara çözüm olarak bilgisi olan arkadaş varsa lütfen yardımcı olsun.teşekkürler...
V
10 yıl
2012 C180 YADA CAPTİVA ALACAĞIM YARDIM
Arkadaşlar ilk çıktığında aldığım punto evo aracımı gerek performans yetersizliği gerek donanım eksikliği gerekse kalitesizliğinden dolayı değiştirip segment olarak c180 amg 1.6 156 bg. veya captiva 2.0 165 bg. (buldozer kasa) 2012 sıfır km araçların birisi ile değiştirmeyi düşünüyorum bu konuda bana yardımcı olacak veya daha iyi fikri olan arkadaşların konuyla ilgilenesini rica ederim..ben bu aracı eşime ilk şöförlüğü olduğundan dolayı almıştım şimdi direksiyonun geliştiğinden dolayı değiştirmeyi düşünüyorum lütfen saygı çerçevesi içerisinde konu ile bilgili olan arkadaşların yorum yapmasını rica ediyorum..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.