H

Çavuş
08 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
24 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
3 yıl
Türk alman üni çıkan varmı
Arkadaşlar ulaşın bi görüşelim
H
3 yıl
Tercihlerin sıralanması ile ilgili bir soru
Merhaba arkadaşlar EA'da 13k dayım tercih listem kabaca

1-4k
2-7k
3-14k
4-12k
5-11k
6-10k
.
9-15k Şeklinde devam etmekte. 3.Sırada 14klık bölüm olduğu için 4-9 arasındaki bölümleri tamamen ölü tercih olarak mı kabul ediyoruz ? Yani 3.tercihim gelmediği takdirde mantıken direk 9.Tercihimden itibaren mi şansım devam edecek?
H
3 yıl
Son Anketim TM ODTÜ
Arkadaşlar sıralamam 13.467 , ODTÜ İKTİSAT Geçen sene 14.319 ile kapattı. Ben de sıralamaların gerileyeceği kanaatindeyim ama insan ya gelmezse diye sormadan düşünmeden edemiyor işte. Oylarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
H
3 yıl
İçinden çıkamadığım bir ikilem İktisat / Hukuk
Arkadaşlar sıralamam 13k civarında. ODTÜ İktisat ile Marmara Hukuk İkinci Öğretim arasında kaldım. Hangisini daha yukarı yazarsam onun geleceği kanaatindeyim. Siz olsanız ne yapardınız ?
H
3 yıl
ODTÜ İkisat mı Gazi(HBVÜ) Hukuk mu ?
Arkadaşlar ikisi arasında çok takıldım. İki bölüm de beni çok cezbediyor ve hangisi olursa olsun zevkle okuyacağım kanaatindeyim. Odtü iktisat için iş imkanı, gazi hukuk için ise malum ünversitenin bölünmesi ve Hacı Bayram Veli Üniversitesine aktarılması beni tereddüte bırakan noktalar. Siz ne düşünüyorsunuz ?
H
3 yıl
Tercih Tavsiyesi -EA-
Merhaba EA 13.467 sıralamam var. Ankara içinde kalmak istiyorum. Hukuk iktisat belki de siyaset/kamu alanında ankarada önereceğiniz en iyi yerler nedir arkadaşlar ? Teşekkürler.
H
3 yıl
OYLA GEÇ EŞİT AĞIRLIK HANGİLERİ/HANGİSİ GELİR
Sıralama 13.467
H
3 yıl
EA Tercih önerisi yapabilirmisiniz
Merhabalar sıralamam EA 13.467 ve ankara işinde kalmak istiyordum. Ama sanırım önümdeki mfcilere , yeni sisteme , ortalıkta gezinen teorilere rağmen hacettepe hukuk gelmeyecek ve gazi üninin ayrılan hukukuna da önyargılıyım sizce bu aralıkta hukuk olarak başka ne düşünülebilit yahut ODTÜ iktisat veya Bilkent siyaset bilimi ve kamu yönetimi nasıl olur ? Teşekkürler.
H
3 yıl
EA 13k Hacettepe hukuk gelir mi
Merhaba arkadaşlar EA sıralamam 13.467 Sıralamalrın ise geri atacağına neredeyse hepimiz eminiz fakat sizce bu sıralama ile en iyi ihtimalle kaç k dan bir tercih gelebilir? Şahsen Hacettepe’de Hukuk okumayı istiyorum (7k) ama sanırım bu tabloya rağmen ucundan kaçabilir. Siz ne düşünüyorsunuz? Teşekkürler şimdiden
H
3 yıl
TM Sıralama Tahmin
TYT 75-80 civarı

AYT

Edebiyat 29-32
Matematik 20-23

OBP 83

Sizce kaç bin olur ? Bir de AYT Matematikteki temel sorun Geometri. 23 Netin 19-20 si matematik oluyor. Kalan bu sürede geometriden ne yapılabilir en kısa zamanda? Ya da tekrar niteliğinde ince bir kitpa var mıdır ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.