B

Onbaşı
31 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
10 yıl
Javascript acill!!!
tarayıcının Javascript i kapalı durumda iken rahipshare.letitbit.turbobit.hotfile vs gibi dosya paylaşım sitelerinden indirme yapabilir miyim arkadaşlar.... kod falan yazarak???
B
10 yıl
ikinci üniversite olarak??
arkadaşlar fırat üniversitesi otomotiv müh. 2.sınıf öğrencisiyim. açıköğretimdem hangi bölümü okumam mantıklı olur.hiçbir işin garantisi yok sonuçta mühendislik okuyoruz.kpss den rahat atanabilecek aöfde bi bölüm varmı?
B
10 yıl
bi bakın!!
bugun öğlen nette dolaşıyordum... vodafone internet paketim var 27 sine kadar.. birden gitti internet ne yapmalıyım arkadaşlar??halen yok başka telefona taktım aynı
B
10 yıl
taht oyunları kılıçların fırtınası!!
arkadaşlar bu kitabı adanada bulabileceğim bir yer varmı yada forumdan okursever bir arkadaş bana ulaştırabilir mi?
B
10 yıl
elimde ingilizce kitap var!!
bu kitabı okumak istiyorum çok az ingilizcem var ve ingilizceyide öğrenmek istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim arkadaşlar???
B
10 yıl
rosetta stone yardım!!!!
torrent olarak indirdim 1.2.3.4.5 level iso olarak her levelin içinde data, documentation, languages ve speech klasörlerinden başka klasör yok nasıl kuracam bunu bilen arkadaşlar varmı acaba sistem 64 bit yalnız????????
B
10 yıl
yılın olayı olur muydu?
sagopa kajmer Vs eminem freestyla!!!
B
10 yıl
ehliyet alacam ama nasıl?
adanada oturuyorum..elazqda üni okuyorum aralıktaki sınav için, eylül 20 sinde adanadan sağlık raporu ve sabıka kaydını alıp, elazıqda sürücü kursuna yazılıp orda sınava girsem olur mu acaba bilen arkadaşlar varmı?
B
10 yıl
bu ne arkadaş herkes dedesinin mirasını dağıtıyor!
?
B
10 yıl
hayatta beni mutlu edecek hiç bişey yokmu arkadaş noluya bana!!
şimdi arkadaş çıksa miamiye uçuyoz dese yine hiç bişe hissetmicem.. sanki dünyadaki bütün zevkleri yaşamışım ve bıkmışım... Herşey boş geliyor bana!
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.