Y

Teğmen
08 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
7 yıl
2012 Honda Civic FB7 Elegance
İyi forumlar herkese. Severek bindiğimiz aracımız 2012 Honda Civic Elegance FB7'yi satıyoruz. Aracın rengi fümedir. Bilindiği üzere Elegance en full pakettir. Sunroof, geri görüş kamerası, yokuş kalkış desteği gibi özellikleri vardır. Araçta sağ arka çamurluk, sağ arka ve sağ ön kapıda lokal boya vardır. Araç 86.000 km'dedir. Yürüründe, motorunda hiç bir sorun, sıkıntı yoktur. Ki Honda'nın ne kadar sorunsuz bir araç olduğunu kullanan herkes bilir. Dört lastik 2000 km önce takıldı. İlk muayenesi geçen ay yapıldı. Aracı aldığınızda sorunsuz bineceğiniz bir araçtır. Fiyat olarak 51.000TL düşünüyoruz. İlgilenen arkadaşlar özel mesaj yoluyla ulaşabilirler.
Y
9 yıl
Samsung R540 şarj soketi
İyi forumlar herkese. Samsung R540 model dizüstü bilgisayarımın şarj soketi çatlamış. Garantiye gönderecektim altındaki hologramı kaldırmışlar bu yüzden yollayamıyorum. Fatura ibrazı istediler onu da gerçekleştiremedim. Bir tamirciye sordum 120 TL fiyat verdi bana sadece bir şarj soketi için. Sizce bu fiyat uygun mu? Parçasını aradım sadece 10 lira internette. Kendim değiştiremem lehim cihazım falan yok. Bu konuda bana bir fikir verebilecek olan var mı? Şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.