Z

Onbaşı
22 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Z
12 yıl
Bluetooth Kulaklık?
Arkadaşlar Bluetooth kulaklık alacağım fakat hala karar veremedim. Bir kaç sorum olacak. Concord nasıl bir markadır? bana herne kadar hoş görünsede dandik gibi geliyor. Plantronics'lere baktım fakat çok pahalı. Çok fazla çeşitililik göremedim açıkçası. Kullandığınız ürünün ismini ve artısı eksisini yazabilir misiniz?

Teşekkür ederim
Z
13 yıl
Müziği dalga grafiğine dökme?!
Arkadaşlar benim şu mikrofon girişinden müzüklerin ses grafiğini çıkarmam gerekiyor. Örneğin mp3 çalarımı mikrofon girişine takacağım ve oradan gelen sesleri dalgalara yani grafiğe dökecek. Bu illa mikrofonda olmayabilir normal bi müziği dinlerken de bilgisayar üzerinde de olabilir.

Şimdiden teşekkürler
Z
13 yıl
Cowon D2 Flash UI(Skins)
İçinde yaklaşık 25 adet flash skin vardır.

...:::Sıkı Paylaşım:::...


Flash((.rar)) rar uzantısını dosyaya eklerseniz dosyayı açabilirsiniz.
Z
13 yıl
Cowon D2 WallPaper (426 adet)
Arkadaşlar İçinde 426 tane arkaPlan vardır.
!!!Sıkı Paylaşım!!!


NOT:
@ yerina a koyun arkadaşlar
Z
13 yıl
Cowon D2'ime SDHC Kart
Arkadaşlar D2'im için güzel okuma-yazma hızı yüksek bir kart almak istiyorum .Aklımda seçenekler var bunları size sunacağım:

1.TOSHIBA 4GB SDHC CARD CLASS 6 HIGH SPEED+BLISTER

2.A-DATA SECURE DIGITAL 8 GB TURBO SDHC CLASS6 150X

3.OCZ SDHC CLASS-6 HIGH CAPACITY 8GB SECURE DIGITAL CARD OCZSDHC6-8GB

En yüksek hızlı olan toshiba fakat yine de kararsız kaldım .Ayrıca sizin önerebileceğiniz varsa onlarıda yazabilir misiniz?

Şimdiden Çok Teşekkürler.
Z
14 yıl
Sony MDR-NC22 ilk izlenimlerim
Arkadaşlar kulaklığım elime geçti gerçekten çok güzel ilk başta alışma sorunu çekiyorsunuz ama sonra çok güzel oluyor.O içindeki iki mikrofon sayesinde(dışarıdaki sesi yutmak için) mükemmel çalışıyor gerçekten çevreyi duymuyorsunuz belli bir noktaya kadar zaten üzerinde %75 e kadar falan diyor.Üzerindeki pilli bölüm o mikrofonların çalışmasını sağlıyor ve o bölüm resimlerdeki kadar büyük değil arkadaşlar.İçinde kılıfı ile geliyor.Bana beyaz geldi siyah isterdim ama geldi artık(Çabuk kirlenecek ).Ses kalitesine gelince ses kalitesi gayet iyi geldi tabi iyi pil kullanırsanız.Kablo sağlamlığına gelince kabloda pek sorun yaşanmaz bence çok ani hareketler yapılmadıkça.Ve kablo uzunluğuda gayet iyi + yumuşak kabloları var.üzerinde yani o pilli bölüm üzerinde müziği kesen bir düğme var ona basnca müzik kesiliyor ve onun yerine kulaklık üzerinde bulunan mikrofonlar dışarıdaki sesleri içeriye alıyor.Ben verdiğim paraya değdi diyorum.

ÖNEMLİ: söylemek istediğim başka bir şey var.Burada bu benim kulaklığım olduğu için kötülememezlik olayı falan yoktur DOĞRUYA DOĞRU!! Çünkü ileride başkası bu yorumları dikkate alarak bu kulaklığı alacaktır ve bu bilgilerin doğru olması gerekir.TEŞEKKÜR EDERİM.
Z
14 yıl
Sony MDR-NC22
Şu anda bu sitede 50YTL son bir gün kaldı normalde 180 YTLye yakın ama indirme girmiş.Elime yarın geçecek güzel bir şeye benziyor.

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=17414&productId=evsenncx300
Z
14 yıl
İsteklerime cevap veren bir mp3 player
Arkadaşlar para sorun değil 1 milyarda olsun demiyorum zaten.Kullanan arkadaşlar veya deneyenler veya kesin bir bilgisi olan arkadaşlarım cevap yazarsa sevinirim.

Aradığım özellikler:
1.Bass ve iyi bir ses kalitesi (kulak içi kulaklık tercihimdir)
2.sony(zaten bilerek burada açtım)
3.kaba olmayacak
4.Video olayı olsada olur olmasada
bana zarif ve sesi iyi olan bir şey olursa iyi olur

bu özelliklere sahip bildiğiniz sony mp3 player var mı??
Z
14 yıl
N95 ve N95 8gb
Arkadşlar Nokia n95 ve n95 8gb arasındaki farkları buraya net bir şekilde yazabilir miyiz??

Çoğu internet sitesinde parça parça ve bazen kesin olmayan çelişen bilgilerle karşılaştım ve bu benim kafamı çok karıştırdı ve eminim ki çoğu cep telefonu almayı düşünenlerinde.


Şimdiden çok TEŞEKKÜR EDERİM.

N95

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

N95 8gb

< Resime gitmek için tıklayın >


İkisi bir arada

< Resime gitmek için tıklayın >
Z
14 yıl
NW-S serisi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.