S

Çavuş
18 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
7 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
5 yıl
SARI ADALI L3000 PRO FENER
PROFESYONEL ÇOK FONKSİYONLU LED IŞIK / FENER
BİLEN BİLİR ÜRÜN YURTDIŞINDA €360.00 gibi bir fiyatla satılıyor. KUTUSU, HERŞEYİ MEVCURTTUR. İSTENİRSE YANINDA ŞARJ ADAPTÖRÜDE GÖNDERİLCEKTİR. ODA EKSTRA ÜCRETLİ SATILIYOR AMA BEN ÜRÜNÜN YANINDA GÖNDERİCEM< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
S
7 yıl
Den Haag Otel tavsiyesi?
Arkadaşlar merhaba,
Hollanda Den haag civarlarında özellikle diyanet vakfı binası yakınlarında otel tavsiyesi istiyorum. Zaten otelde dört beş gün kalacağız, daha önce gitmiş olanlar fiyat olarak uygun ve güvenilir tavsiye edeceğiniz otel var mı? Hatta o civarlarda türk oteli var mıdır?
S
7 yıl
Hafıza kartı arızası
Selam arkadaşlar. Sandisk 8gb hafıza kartım var ve iki gündür biçimlendirme hatası veriyor. Önceden böyle bir sorun yoktu ama şimdi bilgisayara taktığımda fotoğrafları göremiyorum ve sürekli biçimlendirme uyarısı veriyor. Kartın yarısı dolu ve içinde önemli fotoğraflar var. Eğer biçimlendirirsem fotoğraflar siliniyor galiba. Ne yapabilirim acaba? Fotoğrafları kaybetmeden kartla birlikte kurtarmak istiyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.