A

Teğmen
31 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
4 yıl
Cydia Acilmiyor
Merhaba, iPad Air 2'de 10.2 jailbreak kurulu ancak bir kac kere kendiliginden resetin ardindam cydia acilmiyor ancak kurulu tweaklar calisiyor. Nasil cozebirim bu sorunu?
A
5 yıl
iPad Restore Olmuyor
Merhaba arkadaşlar,
iPad Air 2 cihazımı jailbreakledim sonrasında DFU moduna alıp 9.3.3 ipsw dosyasıyla restore etmeye çalıştım ancak 3194 hatası alıyorum ve restore olmuyor cihaz, bu konuda tecrübesi olan var mı?
A
6 yıl
C dosya işlemek
Merhaba arkadaşlar, dosya işleyen bir konsol uygulamam var. Uygulamayı exe olarak kaydetmek istiyorum ve program başka bir bilgisayarda çalıştırıldığında içerisindeki mevcut bilgiler korunacak ve yenisi yazılabilecek. Ancak bu işlediğim dosya klasörde ayrı olarak duruyor, exe dosyasının içerisine dahil edebiliyor muyuz bu işlenen dosyayı?
A
8 yıl
DGS %100 İngilizce Mühendislik?
Osmangazi veya cukurova %100 elektrik - elektronik muhendisligi istiyorum. Forumlardan ve okuyanlara sordugumda gozumu acayip korkuttular, meslek lisesi cikisli biri icin cok zor olacagindan bahsettiler. Bende kararsiz kaldim, hayalim olan ingilizce bolumu birakip normal mi secsem?
Birde osmangazi ve cukurova universitesinde muhendislik nasildir bilgi sahibi arkadaslar var mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.