M

Çavuş
19 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
77 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
4 yıl
Silinebilir.
Silinebilir.
M
6 yıl
FIFA 17 Ortak Sezonlar Oynayacak Oyuncu Arıyorum
Pas oyununu seven bir partner arıyorum coop için. Platform:PC
M
6 yıl
FIFA 16 Ortak Sezonlar Oynayacak Oyuncu Arıyorum
Başlıktada belirttiğim gibi ortak sezonlar oynamak için arkadaş arıyorum. origin id: metelika14
M
7 yıl
38 bin sıralama ile girilecek en ideal mühendislik
Mf-4 38bindeyim.Çok baktım ama bir türlü karar veremedim.MF-1 de de 35bindeyim yıldız matematik mühendisliği tutuyor bu da bir alternatif.Ama mf4 den 38bin sıralama ile nereye girebilirim ?
M
8 yıl
Fm 2015 Alamayacağım Yardım Gerek
Arkadaşlar offline oynayan varmı ortak alalım 2 yıldır alıyorum kendim ama bu yıl lise sondayım almak istemiyorum ama fm bağımlılığı malumunuz çok oynamayacağım için biriyle ortak alabilirim.hatta alan varsa hayrına veya ucuz bir miktara verirse çok iyi olur hiç dokunmam sadece offline girerim lys yi atlatıncada kendime alırım yine.bu adam almıyor biz para verip alıyoruz neden verelim diye düşünmeyin arkadaşlar 2 yıldır alıyorum ve kendin alınca mecburen oynuyorsun online-offline ama bu yıl da alırsam çok kötü olur benim için.zaten ygs ye yaklaşınca oynamayı bırakıcağım.
M
8 yıl
YGS-LYS Soru Bankaları Öneri Lazım
Bu sene son senem.Geçen yıl güvender geometri ve körfez matematik ygs kitaplarını bitirmiştim.Bu sene yine palme ygs matematik aldım.Geometri-Fizik-Kimya-Biyoloji için ygs-lys soru bankası önerilerinizi bekliyorum hatta matematik lys içinde.Kitap kolay olmasa ve kaliteli soruları olsa süper olur.
M
10 yıl
Fiyatı 250 Geçmeyen Sıfır Psp Arıyorum
Beyler kardeşime doğum günü hediyesi alacağım.Şöyle bir fiyatlara baktımda sıfır bir psp 400 tl den gidiyor Geçen gün teknosa internet sitesinde psp slim görmüştüm 200 tl ye.Gittim mağazaya sordum dediler o çok eskiydi kalmadı.Fiyatı 250 tl yi geçmeyecek sıfır bir psp arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.