2016 MERCEDES BENZ A 180 d FL /// AMG LED XENON SUNROOF 4.000 KM
İlan No: 455974736
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2016-mercedes-benz-a-180-d-fl-amg-led-xenon-sunroof-4.000-km-455974736/detay

Arkadaşlar merhaba; konu başlığındaki firma ile linkteki araç için anlaştık, firma yetkilisi araçta hiçbir kusur olmadığını söylese da şöyle bir şikayetle karşılaştım.


"Sahibinden.com'da Eminel Otomotiv, firma sahibi N** bey 2016 model Mercedes A180d amg araç için 3-4 gün boyunca telefon ile görüşmelerimizde aracın üzerinde nokta kadar bile çizik yok beyanında bulundu, hatta aracın yanına gidip bakar mısınız dediğimizde ben şimdi aracın yanındayım araca bakıyorum araç tertemiz dedi. Bu kişinin beyanına inanarak Antalya'dan eşim ile birlikte uçak ile İstanbul'a gittik, aracın yanına gittiğimizde aracın sol ön çamurluk alt kısmının çekiçlendiğini, sol ön kapı hemen cam altı kaportada yaklaşık 10 cm ezik, tamponlarda da bilumum sürtmelerden kaynaklı hasar olduğunu gördük, yazacak çok şey var ama sonuç olarak ilanda yayımlanan araç ile gösterilen araç farklı araçlar, en azından arka tamponda beyaz boyalı alanda leblebi büyüklüğündeki deliği fotoğrafta görürdük. Yaptığımız masraflar yanımıza zarar kaldı"

Aklımızda soru işaretleri oluştu ister istemez. Daha önce bu firma ile iş yapan veya hakkında bilgi sahibi olan varsa, yardımlarınızı esirgemeyin lütfen.