X

Yüzbaşı
19 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
X
8 yıl
Amerikadan Alınan Ipad Garantisi
Arkadaşlar amerikadan Ipad Retina almıştım Fatura yok ama Seri numarasını konrol ettiğimde Garantisi var gözüküyor türkiyede 1 senelik. Yani Apple mağazalarına mı götürülmesi gerek? Fatura gerekli mi?
X
8 yıl
Ankara'da Pansiyon Arıyorum
Hayırlı akşamlar beyler. Kız arkadaşımla bi günlük geçireceğimizbi pansiyon arıyoruz kızılay bahçeli ya da beşevler civarlarında. Öğrenciyiz kimsenin evine gidip yüz göz olmak istemiyorum zaten de pek tanıdığım yok böyle memnunum. Bildiğiniz yer var mı pahalı olmassa sevinirim önereceğiniz yerler.
X
9 yıl
2 tane joystic var ama hangi oyuna girersem girim sürekli birini algılıyor.
Açıkcası sorunum şu arkadaşlar. Elimde Logitech F710 ile Snopy ps3 tarzı josyticler var. Memo32 gibi emulator programı dahil hangi oyuna girersem girim bu joysticleri hep 1 tane algılıyor ve biri takılıyken diğerini devre dışı bırakmakta. İşletim sistemim W7 64 bit eng. Güncellemeleri %95 oranında tam. MEmo32 de kablolu olan snopy i algılıyor kablosuz olan F710 algılamıyor kontrol ayarlarını yaparken veya kabloluyu çıkarıp F710 tek kalınca öyle algılıyor..

Bu PC oyunlarında neden Joystic sorunu yaşıyoruz? bunun kalıcı bir çözümü yokmu yada evrensel bir yazılımı. Bir çok 3. parti yazılım buldum ama hiç birinin aslında işe yarar bi yanını görmedim. Oyunların çoğuda hatalı aslında, ya joystic destekliyorlar ama option a klavye ve joystic leri ayırmak gibi birden fazla joystici göster gibi seçenekler sunmadıkları için PC i konsola çeviremiyoruz bu durumda.

Bildiğiniz Win7 64 bit için kalıcı bir çözüm varsa minnettar olurum.

Edit: Fark ettim de sanırım diğer kol u takınca diğer kolu devre dış ıbırakıyor oyunlarda. İki kolu ayrı ayrı algılatmam gerekli.
X
9 yıl
Fransızca Dili ve Edebiyatı
Var mı okuyan mezunlar iş olanakları nasıldır arkadaşlaar
X
9 yıl
The Lost World: Jurassic Park Arcade Game EMULATOR BİLEN?
Arkadaşlar videod aki oyunu bilen oynayanlarınız vardır. Bunu PC e özel emulatoru nasıl edinebilirim? Yada varmıdır? Ayrıca PC için tabanca olayı oluyomu? Şayet 32" ekran ile bu oyunu oynamayı isterim. Ayrıca Nintendo Wii Emularıda varsa (resident evil gibi) silahlı oyunlar oynayabileceğim PC de yardımcı olursanız sevinirim.

Videoyu izlemek için tıklayınız
X
9 yıl
Bağlı çalımlar olmuyor yapamıyorum
Olmuyor dediğim bağlı çalımları atıyorum analoğumda çalışıyor eminim. Fakat yaptığım hareketler çok nadir oluyor. Mesela Feint yapmak istiyorum 7-8 kez analogu sağa çevirsem anca o hareketi yapıyor. Ne yapmam gerekiyor ondan önce?
X
9 yıl
PC'de Joystick Sağ analog çalışmıyor
Beyler ayarlamasını yapamadım nasıl olucak Settingsden falan olmuyor. Denetim masasından diyorlar Ama 'TeST' seçeneği yok sağ analog için.
X
9 yıl
Pes 13 Gol taktikleri -Adam Kaçırma- Savunma-Falso
Ne bilim oyundan zevk almak için gerçekçi yapmak gerekiyor sanırım. Mesela şu adam kaçırma ve savunma falso

Analogla adam kaçırma olayını çözemedim. Mesela Sağ kanattan gidiyorsun orrta forrvetteki Analog'la sağa doğru yapınca adam kaçmıyor. yukarımı yapmamız gerekiyor?

Savunma olayı ? r2+x+kare diyorlar işe yarıyormu

Ve Ofsayt taktiği yapıcam diye defansta genişlik oluyor nasıl olacak


Diziliş'le fazla uğraşmam bir de Falso problemi var çıldıracağım. Önceden her vurduğum falso girerdi şimdi nedense zamanlama hatasımıdır nedir anlamıyorum top gitmiyor. Ben tecrübesiz olduğumda r2 basıp yavaş adımlarla koyardım kaleye. Sanırım unuttuğum bir şey var
X
10 yıl
An İtibariyle Paragon Level 100 üm. =)
Amacım Diablo yu MP10 da kestiğim an atlamaktı ama 2. phase deki son shadow un öldüğü an bana verdiği exp ucu ucuna ayarladığım exp i geçince malasef planladığım gibi bir level atlayışı başaramadım

< Resime gitmek için tıklayın >

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Deaden-2204/hero/12243905
X
10 yıl
Dupe olayları bitmek bilmeyecek heralde :D
Hemen konuya girecem. Gem ler halen deli gibi düşmek için yıtınıyor fakat blizzard müdahale ettiği için sürekli düşmekte olan gemleri 19.000.000 gibi düz bir rakama kitlemekteler. Özellikle yeşil gem için. Açıkcası oyunu oynarken kendimi aptal gibi hissetmekteyim çünkü ben emeğimle uğraşırken birileri hırsızlık yapması ister istemez canımı sıkmakta. Bu sebeple biraz google kullanıp araştırma yaptığımda bir kaç konuya rastladım.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oMm2_ayl_Hw

Linkteki video da takip edince örnek bir manticore aynısından 20 tane var. Ama gelin şu an kaçtane?! 3. sayfaya bakın

http://www.diabloprogress.com/items/?class=all&slot=all&item_name=manticore&stat1=&val1=&stat2=&val2=&stat3=&val3=&stat4=&val4=&stat5=&val5=&stat6=&val6=&max_bo=&compare_to_btag=&sortby=score

Evet 30 tane. Ve ilerledikçe benzer dps te ve özellikte aynı item çok var.

Peki hal böyle iken biz ne yapabiliriz? duruma ses çıkarsak bir faydası olurmu? yoksa bu kadar kolpalığa rahmen üvey evlat muammelesi gören Diablo 3 uzun süreli oynanabilir bir oyun olarak kalabilirmi? Muhtemelen söylenebilecek bir şey olmamakta. Göz görüyor kulak duyuyor ama haksızlık, işte bu haksızlık hepimize yapılan dır.

Saygılar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.