A

Çavuş
14 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
7 yıl
Rusya Serverinde Olanlar İçeri !
Selam Arkadaşlar ,


Westten geçişler ücretsiz olduğunda hesabımı RU Server'a geçirmiştim şuan 23. Levelim eğer Rusya'da oynayan varsa eklesinler baya sıkılıyorum :)


Nick : NocturnaL W4tch

Yaş : 24
A
7 yıl
[SGT] Platine kasmak için duo arıyorum ! Main Support !
[SGT] Platine kasmak için duo arıyorum ! Main Support !


Merhaba arkadaşlar , main support özellikle agresif destek oynamayı seviyorum Annie , Karma , Nami , Lux , Lulu gibi dürten şampiyonlarda yeterince iyiyimdir. Şuan Gold 5 deyim sezon bitene kadar Platin serisine çıkmak istiyorum , özellikle SGT ' de iyi olanlar varsa oyun içinden Luccas QQ ekleyebilirler , bunların dışında Leona , Morgana ve Blitzde ' de çok iyimdir. Thresh ve Braum oynanıs açısından pek tarzıma uygun olmadığı için tercih etmiyorum.


Ekleyecek arkadaşlar Gold - Plat arasında olursa sevinirim , Gümüş ve Bronz arkadaşların istekleri kabul edilmeyecektir.
A
7 yıl
AsoS eSports Kuruldu Katılmak İsteyenler İçeri !
Evet Beyler ,


Takımı kurdum , Gold ve üzeri teamspeak kullanan +18 yaş arkadaşları bekliyorum :)


Başvuru için Tıklayın !

Facebook Sayfa Bağlantımız !
A
7 yıl
Hadi bi takım kuralım :)
Merhaba Arkadaşlar ,

Yaklaşık 8-9 aydır bu oyunu oynuyorum yaşım 25 , ve artık boş oynamaktan sıkıldım , bi dereceli takım kurup devam etmek istiyorum , mainim ADC ve Support ama ilk tercihim ADC tabiki , bu konuda takım kurma düşüncesi olan arkadaşlar yoruma ligini ve yaşını belirtirse sevinirim.
Mümkünse GOLD ve üzeri +19 yaş arkadaşlar iletişime geçerse sevinirimİletişim programları olarak : skype ve teamspeak 3 mevcuttur.

LoLSkill Profilim :http://www.lolskill.net/summoner/TR/NocturnaL%20v2
A
7 yıl
AB-Batı Smurf Kasan Arkadaşlar !
Beyler West'de Smurf Kasıyorum ;

Main'im ADC ve Support suan 17 levelim oynayan veya baska smurf kasan varsa AB-Batı sunucusunda eklesin beraber kasalım çünkü pek bot pre anlayışı olmadığından pek hoş olmuyor


Nickim ; NocturnaL W4tch
A
7 yıl
Yurtdışı Aksesuar Siparişi
Merhaba Arkadaşlar ,

Yurtdışından SIII Mini için aksesuar talep ettim , bunlar gümrüğe takılır mı 1 den fazla olduğu için ve ortalama gelme süreleri ne kadardır tecrübeli arkadaşların yardımı rica ederim< Resime gitmek için tıklayın >
A
7 yıl
Yurtdışı SSD Önerisi hkk.
Merhaba ,


Yurtdışı bir SSD sipariş etmeyi düşünüyorum 120 GB modellerden F/P olarak hangi ürünü hangi siteden almamı tavsiye edersiniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)
A
7 yıl
Yurtdışı SSD Önerisi hkk.
Merhaba ,


Yurtdışı bir SSD sipariş etmeyi düşünüyorum 120 GB modellerden F/P olarak hangi ürünü hangi siteden almamı tavsiye edersiniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)
A
7 yıl
Ücretsiz sahiplendirme ^^
Merhaba Arkadaşlar ,


Daha önce 2 çift muhabbet kuşum vardı , fakat askerlik görevim nedeniyle 09 Mayıs 2013 askere gittim , ben gidince biraz huysuzlanmışlar ve ailem de onları başka birisine vermiş şimdi onlar için özenle aldığım kafes ve malzemeler boş boş duruyor , bu nedenle 2 çift muhabbet kuşu sahiplenmek istiyorum eğer aranızda fazla yavrusu olan veya bakamayacak durumda olan varsa şayet bana yardımcı olmalarını dilerim. Piyasada çifti 50 TL fakat piyasadan almak istemiyorum çoğu huysuz oluyor ilgi görmüş kuşlarınızı vermek isterseniz beklerim :)
A
7 yıl
Katarina - Kostüm Kodu
Beyler elinde katarina kostüm kodu varsa ücretli veya ücretsiz verebilcek varmı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.