F

Onbaşı
15 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
F
2 yıl
Tek katlı müstakil evin terasında su yalıtımı
Köyde tek katlı 86 m2 düz teraslı bir ev yaptırdık. Çatı yapmaksızın kenarlarına 4 sıra tuğla ördürdük. Terası kullanmak istiyorum. Üstüne masa, sandalye vs. koyup çay muhabbet işleri için yaşam alanı haline getirmek istiyorum. Şu an ham beton halinde. Aşağıki odalara nem, rutubet ve su damlaması yapmaması için sırasıyla hangi işlemleri yapmalıyım. Teşekkürler.

Not. Isı yalıtımı önceliğimiz değil. İçerden tavana köpük vs. kullanıldı. < Resime gitmek için tıklayın >
F
3 yıl
HTML link sorunu
Arkadaşlar bir proje için oneschool diye bir html tema kullanmak istedim. Sorun şu yardım ederseniz sevinirim!

temadaki menülerde a href linklerini değişiriyorum başka bir sayfaya yönlendiriyorum çalışıyor ama mobil görünümde sağdan açılır menü halinde çalışmıyor. Mobildeki bu sorunu nasıl çözebilirim. Link burada

https://colorlib.com/preview/theme/oneschool


Temayı direk f12 ile deneyebilirsiniz.
F
3 yıl
Egea 1.6 Tam otomatik nasıldır
arkadaşlar egeanın 1.6 benzinli tam otomatiği (etorq diye geçiyor) nasıldır kullananlar yorum yazabilir mi ? lütfen kullanmayan sadece fikri olanlar yazmasın malum çöplüğe dönüyor konu.

niye egea??
e parası 80 bin gibi bişey c segmenti diğer araçlar 100 den başlıyor

heryerde servisi vs. var

5 yıl 10000 km garantisi var

dizel düşünmüyorum. Malum 3 5 yıla hem yakıt çok artacak hemde dizel araç sayısı azalacak bu sebeple ikinci eli düşecek

Birde almışken mevcut arabamı satıp sıfır alayım diyorum.
F
3 yıl
lpg geçme ve fan sorunu
arkadaşlar araç corsa 2009 1.2 lpg li

şöyle bir sorun var araçta zavoli sıralı sistem var. Ve bugün hava 13 derece olmasına rağmen 10 km yolda gaza hiç geçmiyor. Çok çok sonra geçiyor. Ayrıca radyatör fanı da sürekli dönüyor. sizce sorun ne olabilir.
F
4 yıl
Tuvtürk yardım
arkadaşlar Corsa D aracımda mucur sıçramasından kaynaklı sol üst tarafta çatlak oluştu daire şeklinde 10 cm çaplı. Ama yeri tam üst sol köşe olunca görmüyorum çatlağı felan. Kafamı kaldırmam gerekiyor görmem için o derece. Tuvtürkede bu sorun oluyor mu? Tecrüvelerinizi paylaşırnısınız?
F
4 yıl
Buji tırnağı kırılmış ne olur
meraba arkadaşlar corsa d 1.2 easytronik lpgli aracımda uzun yolda vuruntu oldu araç hangi vites olduğu farketmeksizin 2500 devire kadar titreme ve tekleme yapıyordu. Snayiye gittim iki bujinin tırnağı kırılmış resimde gördüğünüz gibi. yenisini taktırdım şimdi bu kırılan tırnak motora herhangi bir zarar verir mi ki ne yapmalıyım?

Usta ekzozdan çıkabilirde çıkmayabilir de dedi kıllandım bi

< Resime gitmek için tıklayın >
F
4 yıl
Notebook RAM arttırma ve yardım
Merhaba arkadaşlar Monster marka bir dizüstü bilgisayar aldım ve içerisinde 8 GB DDR4 2400mhz RAM vardı. Buna ek olarak ileriye dönük olsun diye bir 8 daha istedim monsterdan müşteri hizmetlerinden. Parasını ödedim ve satın aldım. RAM geldi ama sadece markası aynı onun dışında bazı şeyler farklı. Şimdi uzmanlara soruyorum bu iki RAM sorun çıkarır mı? Bir kaç ay sonra problem çıkarma ihtimali var mıdır? Çünkü eğer öyleyse geri iade etmeyi düşünüyorum. Resmi de ekliyorum. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

< Resime gitmek için tıklayın >
F
5 yıl
Ekrandaki hayalet çizgi sorunu
merhaba arkadaşlar tabletimi yere düşürdüm ve sonrasında şöyle bir çizgi belirdi. Yalnız sorun ekrandan değil gibi yatay bakınca görüntü sadece hafif siyah bir bant görünüyor çizgi kayboluyor. Sizce sorunun kaynağı nedir. Tableti açıp ekran ve diğer bağlantıları takıp tekrar çıkardım ama düzelmedi malesef. Herhangi bir çatlak patlakta yok herşey çalışıyor.
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
F
8 yıl
TV deki bu problem sizce normal midir?
Vestel 51pf7175 tv aldım. alalı 2 ay oldu ve bir sorun farkettim kendimce.
Normal film yada tv izlerken herhangi bir kusur yok ama ekran tek renk olduğunda (özellikle gri yada açık renklerden herhangi biri) panelin sağ alt tarafında ve çok az birazda sol üstünde dalgalanma oluyor. Merak edip tvyi incelediğimde belirttiğim yerlerden ışık çıktığını gördüm. Resimlerini eklediğim kendimce problem olarak ggördüğüm durum sizce de sorun mudur? Diğer led tvlerde de olağan bişey midir? (Servisten bir arkadaş geldi ve çok normal bir durum değiştirsem bile gelende de buna benzer bir problem olur dedi ve gitti)
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
F
8 yıl
5.1ses almak için...
Meraba arkadaşlar deli olmak üzereyim.lutfen yardımcı olun.

Elimde optik ses çıkışı ve kulaklık çıkışı olan bir tv var.

Birde samsung ht e355 model 5.1 sistem var.sisteminde optik girişi yok.ikili aux girişi var. Birde hdmi act midir nedir öyle bişey var.dvd oynatıcılı bu sistemden tvden direk 5.1 ses almak istiyorum. Sizce ne yapmalıyım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.