R

Onbaşı
20 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
17 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
geçen yıl
Koskoca Samsung gerçek anlamda beni dolandırdı
Selamlar arkadaşlar,

Başıma, kendi bilgi birikimim ve tecrübelerimle çözmediğim bir bela açıldı, bildiğin tıkandım ve gerçek anlamda dolandırıcılıktan şüpheleniyorum. 18 Ekim'de şu aşağıdaki Samsung Kampanyasından yararlanarak Teknosa'dan TV aldım.

https://www.samsung.com/tr/buyuk-tv-gunleri-2020//

Aldığım TV 65Q95T Qled. Tam tutarı tek çekim kredi kartından 17.539,68 TL olarak ödedim.

Kampanya kapsamında bana daha sonra İninal Karta yüklü 2000 TL göndermeleri gerekiyordu. Gerekli başvuru formları düzgünce doldurdum ve beklemeye başladık. Bir kaç hafta sonra içince sadece 700 TL olan bir ininal kart posta ile geldi. Normalde 2000 TL iade olması gerektiğinden 750+750+500 olarak 3 kart göndermeleri gerekiyordu. Hemen iletişime geçtim ve durumu bildirdim. İnanır mısınız zaten Korona'dan dolayı ofise gitmediğimiz için zamanımın da olmasından dolayı 30 kere telefonla görüştüm Samsung Müşteri Hizmetleriyle. Müşteri hizmetleri Çözüm merkezine aktardı, o oraya aktardı, bu buraya aktardı sürekli bir yerlere aktarılıp aynı bilgileri sabırla verdim. Hatta bana 2 tane boş ininal kart almamı söylediler ben de gittim 10 TL verip 2 kart aldım. Bu kart numaralarını da Samsung'a verdim.

Derken dün sabah cep telefonumdan bana birisi ulaştı ve kampanya merkezinden aldıkları bilgiye göre kartlar bana ulaşmışmış ve ben de harcamışmışım. İtiraz etim tabi ve hangi karta ne kadar yüklediğinizi söyleyin ve ne zaman, nerde harcandığını söyleyin dedim fakat nafile bu bilgiye ulaşamıyoruz diye gevelediler. Bana sadece bir kart ulaştı ve onu da 1 ay içinde kullanmam gerekiyordu ben de kullandım ama bariz saçmalıyorlar ve yalancılıkla itham ediyorlar.

Telefonda çok üsteledim, asla haklı iken haksız duruma düşmeden ve herhangi bir hakarette bulunmadan konuşmaya devam ettim. O anda başka yapacağımız bir şey yok deyip telefonu yüzüme kapattı bir kadın.

Ben bu durumda ne yapabilirim arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum.

Saygılar.
R
16 yıl
5 Dk'da Orjinal WoW'a Sahip Olabilirsiniz
Bir haftadır orjinal WoW arıyordum fakat bulamadın ve şu anda Tr'de de hiç stokda yok.100 milyon vermeye de hazırdım.Sonra ekşi sözlükte dolaşırken ACC açtırmak için sadece CD-Key'in yeterli olabileceğimi gördüm.
https://prod.gamerloot.net/catalog/ bu siteden 52 dolara wow cd key satın aldım.Cd-Key 3 dk içinde mailime geldi.Hemen wow'un europe sitesinden ACC açtırdım.Oyunu da bir arkadaştan kopyalamıştım yamalardan sonra yani yaklaşık 30 dk sonra oyun oynamaya hazırdı.Hemde 100 milyondan çok daha ucuza.Ayrıca bir aylık oynama süresi de dahil.
Oyunu bulamayanlara, hemen oynamaya başlamak isteyenlere ve biraz cesareti olanlara duyurulur. :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.