T

Er
04 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
15 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
T
5 ay
Ülke kronik anksiyeteli, bunlarla nasıl başedeceğiz !?
Arkadaşlar merhaba, ben normalde bu forumda hiç yazmam, şu aralar ülke gençlerinin nabzını yoklamak ve gençlerin ülkede uygulanan mevcut siyasi ve ekonomik programlar hakkında neler düşündüğünü gözlemlemek için daha fazla giriyorum, bir nevi haber kaynağım diyebiliriz. Geçmiş yorumlarıma da bakarak bunu teyit edebilirsiniz ama artık bu durum çığrından çıktı, nerede ruh hastası, silik tipler varsa buraya kapak atıp akşama kadar şizofren edasıyla asla “yaşayamayacağı” hayatı burda ballandıra ballandıra anlatıyor, yahu ikimizde biliyoruz ki sen gerçekte kasiyerden başka kızla konuşmadın, bir kızla çıkmayı bırak, elin kazara bile eline çarpmadı...

Ama gel gelelim ki ortalık anksiyalitik saldırgan söylemlerden geçilmiyor, hayatta hiçbir başarısı olmayan içine kapanık sosyofob ergenler burada dan bilzerian kesilip “ruslarla yattım, bunun kitabını yazdım, ücretli eğitim veriyorum” vs vs işkembeden atıyor, benim diğer zavallı abazan kardeşim de herkes casanova da bir kendisi yıkıkmış gibi komplekse kapılıyor, depresif bir ruh haline bürünüyor, bilmiyor ki o çakma dan bilzerian kardeşimiz burada aforozmik iki laf çakabilmek için gün boyu boş boş takılıyor, bir işi yok, bir amacı yok, ancak böyle birkaç loser bulayım da şunlara zamparalık(!) dersi vereyim diye nöbet tutuyor. Bu da toplumsal dengelerin bozulmasını kısmen etkiliyor, biz bu hastalıklı karakterlerden toplumu nasıl arındıracağız? Bunları forumda barındırmak ne kadar doğru ? Engelle engelle nereye kadar, burası senin aşağılık kompleksini bastıracağın mastürbasyon odan mı !

Bir tanesinin içler acısı halinin fotoğrafı örnekte mevcut:
Örnekte dgsye hazırlanan psikikojik problemleri olan küçük bir kardeşimizin yalanlarını görüyorsunuz, bu kadar zavallı duruma düşürmek için çok çaba sarfetmek gerekiyor mu acaba !?
Millet kafayı yemiş gerçekten :)


< Resime gitmek için tıklayın >
T
6 ay
DGS yüksek derece hedefleyenler
2 yıl içinde Sayısalda ilk 80’e girmek zorundayım, benim gibi çok yüksek derece hedefleyenlerle fikir alışverişinde bulunabileceğim hırs küpleri varsa birbirimize destek olalım...ben 25 yaşında, defalarca ösym sınavlarına yıllarca giren biri olarak istediğim üni olmadığı için 2 defa 2 farklı mühendisliği bıraktım, benim gibi ösym sınavlarında tecrübeli emektarlar varsa görüşelim.
T
7 ay
Concerta
Denemelerde çok ciddi odaklanma sorunu yaşıyorum, problemler için concerta kullansam çok büyük bir avantaj yakalarım diye düşünüyorum, nihai kararı psikiyatrist verecek de olsa bu ilaca çok ciddi ihtiyacım var, problem sorularını bazen defalarca okuyorum, ki çok büyük bir eksik bu. Kullananlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim, yaş 25 bu arada.
T
7 ay
DGS yeni nesil problemler için kaynak önerisi
Merhabalar, bildiğiniz gibi ösym yeni nesil problemlere gitgide daha fazla yer veriyor, çoğu kaynak eski tip problemler barındırıyor, bunlar bir nevi başlangıçta hız kazanmak için yeterli olsa da resimli uzun soruların yer aldığı tyt tipi problemler için orta seviye ve bir tık üstü kaynak arayışına yöneltiyor, ayrıca dgs için sağlam deneme önerilerine de açığım, mümkünse lütfen birden fazla kaynak olsun, önümde uzun bir zaman var, zamanla hepsini çözebilirim, tyt olursa daha faydalı olacağı düşüncesindeyim, tecrübeli arkadaşların önerilerine açığım, teşekkürler şimdiden...
T
4 yıl
Bitcoin ile 10 bin TL kar mı elde edecektim ?
birkaç hafta önce bitcoin exponansiyel bir şekilde sert düşüş yaşadı ve 6 bin tl seviyelerine geldi. Ve şuanda da 15 bin tl seviyelerinde. Bu şu anlamama mı geliyor ben sadece bir iki hafta önce bir bitcoin alsaydım yaklaşık 10 bin tl kar edecektim ? buraya kadar doğru mu ? herhangi bir işlem ücret ödemek gerekmiyor mu ? bu kadar inanılmaz kar bırakıyorsa herkes başına üşüşmez mi bu tatlı su kuyusunun başına ? bilmediğimiz birşeymi var ? sorum gayet basit
T
4 yıl
SQL Bilen Biri Bakabilir mi ?
hoca böyle bir soru sormuş sınavda.
DISTINCT kullanıldığı için aynı olan elemanlar yok sayılmıyor muydu ?
Benim hesabıma göre OYA ALİ İSA isimleri ikişer adet olduğu için eleniyor direk.
3 karakterli olupta son harfi A olan bir tek geriye ATA kalıyor. Nerde yanlışım var, acil yardım gerekiyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
T
4 yıl
Cuma'ya çok acil ödevim var yardım edebilecek biri varmı?
mekatronik mühendisliği okuyorum, internet tabanlı programlama ödevi var ve cuma gününe kadar yetişmesi gerekiyor, ancak ben bu ödevi yapamayacağım, daha doğrusu bu kadar kısa sürede öğrenipte uygulamaya koymam imkansız. yardım edebilecek biri varmı, bu ödevi veremezsem direk kalıyorum. yardımcı olmak isteyen arkadaşa emeğinin karşılığı ufakta olsa 30 tl gibi bir ücret vermek isterim, keşke daha fazla verebilsem.

ödev içeriği:


İnternetten kişilerin alışveriş yapabileceği bir ayakkabı sitesi tasarlayın. Bunun için aşağıdaki sayfalar ve
uygulamalar olsun.

1) Kişiler Üye olsun

2) Üye girişi yapanlar Ayakkabı kategorilerini görebilsin.

3) Herhangi bir kategoriye tıklandığında Gridview de birçok ayakkabı listelensin. Resmi, Cinsi, Fiyatı, Detay linki
listede bulunsun.

4) Detay linkine tıklayınca ayakkabının daha büyük bir resmi ve yanında özellikleri gelsin. Sepete ekle butonu bu
sayfada bulunsun.

5) Ardından sepet görüntüleme butonuda olsun. Artık nereye nasıl korsanız siz ayarlayın. Bir alışveriş sitesini
inceleyin. Oradan örnekler alın

6) Sepet listelenince seçilen ürünlerin toplam fiyatını altta göstersin. Ödeme butonuna tıklanınca bir bankanın
sayfasına gitsin yeterli.

7) Admin giriş yapınca, Ürün Ekle sayfası gelsin. Bu sayfadan ürünlerin özelliklerini ve resmi kaydetsin.

EDİT: HENÜZ HALEN YAPAMADIM

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.