G

Teğmen
12 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
G
6 yıl
DİKKAT! Hattınız Almanyandan gelen aramalar için kullanılıyor olabilir!
DİKKAT YENİ DOLANDIRICILIK YÖNTEMİ!!!
Türkiyedeki hatların simkartlarının yenisini cıakrıp konusması bol paketler satınalınıyor.
Siz hattı kısıtlasanız bile içindeki dkları kullanabiliyorlar.
Almanyadan Türkiyeyi arama paketi satınalıyorlar.
Sattıkları bu sözde paketlerle, kopyaladıkları hatlar üzerinden, yükledikleri bakiyeler bitene kadar konusturuyorlar.
Özellikle Almanyada bu paketi satınalanlar Türkiyeyi her aradıklarında, aradıkları kişinin ekranında farklı bir numara görünüyor.
O farklı numaralar da klonlamıs oldukları numaralar oluyor zaten....
Yedek ve aktif kullanmadıgınız hatları düzenli kontrol edin... Hattı kısıtlasanız da kopyalanan numara üzerinden görüşme yapılabiliyor!.
G
6 yıl
DİKKAT! Yedek hatlarınızın simkartları sizden habersiz değiştirilmiş ve kullanılıyor olabilir!
Merhaba,
uzun 3-4 aydır aktif olarak kullanmadıgım avea hattım vardı. son 2 ayında ise tlf sürekli kapalı ve cekmecede duruyordu.
Dün online işlemlerden hattımın aktivasyon durumunu kontrol etmek icin oturum actım. Tüm bakiyemin sıfırlandıgını gördüm.
Kullanım detayına baktıgımda 2-3 gün aralıklarla onbinlerce sms paketi satınalındıgını gördüm. Konu ile ilgili Aveaya şikayet kaydı olusturdum.
Bugün genel müdürlükten arandım ve sms hatlarının satınalındıgını, sonra iptalini iceren bir mesaj trafinini okudular.
Telefonumun 2 aydır hic acılmadıgını ve böyle birseyin imkansız oldugunu ilettim. Bir kez daha kontrol ettikten sonra, xx tarihte simkart değişikliği yapıldıgını söylediler. Bilgim dahilinde olmadıgını ve işlemi benim yapmadıgını ilettim. Sahip oldugum simkart ile suan aktif edilmiş kart seri numarası karsılastırıldı ve kartın değiştirildiği anlasıldı.
Şuan işlemin nasıl ve nerden gerceklestirildiğine dair araştırılma yapılıyor.
Ben de gerekli yasal yollara basvuracagım.
Birkaç aydır kullanılmayan ve icinde bakiye yüklü hatları tespit eden bir sistem kullandıkları kesin. Bunları da smsle reklam mesajları göndermek icin kullanıyorlar sanırım.
Sizin de yedekte uyuyan hatlarınız varsa kontrol edin.
G
8 yıl
silinsin lütfen
silinsin lütfen, konu acılmıs daha önce
G
8 yıl
Baz istasyonu kurulmasına karşı çıkıp tlf çekmiyor diye sikayet etmek çelişkisi...
Mahalleye direk dikilir mahalleli sikayet eder söktürür, çatıya baz istasyonu kurulur bina sakinleri ve komşular sikayet eder kaldırtir, minareye kurulur cemaat isyan eder vesaire vesaire... Sonra da telefonlar çekmiyor, hız düşük, sinyal zayıf v.b. diye sikayet edilir... Madem o baz istasyonunu kaldırtacak kadar hassaslar cep telefonu da kullanmasinlar... Baz istasyonlari zararlı olabilir ama başucunda telefonla uyumaktan, telefonda internet kullanmak kadar zararlı değil... Sizler bu çelişki hakkında ne düşünüyorsunuz?
G
8 yıl
Kamilkoc 2.bilete %80 indirim kodu 3Tl Yakala.co
2.bilete veya dönüş biletine %80 indirim sağlayan kod 3Tl, 31Aralıga kadar geçerli.Www.yakala.co
G
8 yıl
Türkiye'nin tüm tanıtımlarinda hep ayni mekanlarin görüntüleri var...
Türkiye İstanbul'dan mi ibaret!? Kız kulesi, galata kulesi, sultanahmet, kapalı çarşı, mısır çarşısı, boğaz köprüsü... Eurovision, akdeniz oyunları, olimpiyatlar gibi tüm organizasyonlar için hep ayni yerleri gösteriyorlar. Anadoluda çok daha güzel ve tarihi yerler var onları niye göstermiyorlar?
G
8 yıl
Matematik bilmeyenler sorunu nasıl aştınız?
Matematigi sevmeyen, yapamam diyen, önceleri yapamayan ama sonra matematigin hakkından gelen arkadaşlar bunu nasıl başardıniz? Yöntemlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşır misiniz?
G
8 yıl
BİM mi A101 mi ŞOK mu?
Fiyat/kalite/performans bakımından hangisi size daha cazip geliyor? BİM eskisi gibi kaliteli degil. örneğin tereyağından margarin kokusu geliyor, eskiden keyifle yediğim yoğurdu şimdi köpükten farksız geliyor. ki fiyat konusunda da çok cazibesi kalmadı. ŞOK ise eski markaların isim hakkını aldı birşeyler yapmaya çalışıyor henüz tam oturmadi. A101 daha derli toplu geliyor üstelik ürünleri kalite bakımından tatmin ediyor. Sizin tercihleriniz ve düşünceleriniz neler?
G
9 yıl
Sizce de türkcell'in "iyi çekiyorum" temali reklamları sıkmadı mi artık?
Türkcell yine çekim gücüyle ilgili bir reklam çekmiş. Reklamda "coğrafi şartlara göre değişebilmektedir vs" şeklinde alt yazı geçiyor... Tamam faturalama ve müşteri hizmetleri konusunda iyisin; amaaa doğru dürüst bir kampanya ve elle tutulur bir caziben yok... Sefaköyun göbeğinde en üst katta her taraf açıkken türkcell 3g göremiyorum ya da çoook yavaş oluyor. Ayni yerde avea ile çoook hızlı 3g kullanabiliyorum... Kısacasi biraz ezber boz artık türkcell!
G
9 yıl
Avantajlı net6'ya geçenlerin faturaları geldi mi?
Avantajlı net6 tarifesi 8mb sinirsiz(50Gb akk) ve ttnet alo konuştukca öde için 51.9 tl diye lanse edildi. Bu tarifeye geçip faturaları gelen arkadaşlarin faturaları ne kadar geldi? Söylenildiği gibi tlf+net için 51.9tl mi geldi yoksa ttnet alo için de extra bir ücret geldi mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.