B

Yüzbaşı
06 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
B
6 yıl
Anakart,İşlemci ve Ekran Kartı ısınma sorunu...
Merhaba arkadaşlar,

Hiçbir işlem yapılmadığı halde Anakartın Chipsetinin 70-80 derecelere ve işlemcinin 50-60-70-80 derecelere yavaş yavaş ve aynı anda ekran kartının gitgide 108 derecelere çıkması nasıl bir durumdur?

Fanlarla ilgili bir sorun yok.Birkaç kez termal macun bile değiştirdim zaten mantığı da pek yok gibi..Sadece bir parça değil aynı anda 3 parça ısınıyor.İşlemciyi servise verdim ve sıfırıyla değişti lakin çözüm aynı.Peki sonraki adım ne olacak? Böyle birşey yaşayan oldu mu? Kısa devre? yada 3 yılllık Ekran kartı yada Anakartın bozulması durumu?
B
9 yıl
100m Mesafe için Access Point
Arkadaşlar arasında maksimum 100m mesafe bulunan iki ev için internet paylaşımı yapmak istiyoruz.Evin bir tarafında modem ve internet varken diğer taraftan bu bağlantıyı almak istiyoruz..USB wifi adaptörler bu konuda zayıf kalıyor malum..Binalar birbirlerinin çaprazında ve arada bir iki duvar parçası varsayalım..Öyle abartılı mesafeli bir bağlantılı değil zaten lakin ev içi bağlantılar olduğu için sinyal problemleri kafamı karıştırdı..

Böyle birşey için neye ihtiyacım olabilir? Adaptör+anten? Veya dışortam panel antenli bir sistem ? Veya içortam AP+anten?


Görüşlerinizi bekliyorum
B
9 yıl
HD3870 Soğutucu fan tavsiye ( Nereden alabilirim?)
Arkadaşlar uzun yıllardır kullandığım HD3870 GDDR4 512 MB ekran kartımın stok fanı çok ses çıkarıyor.Bana tavsiye edebileceğiniz fan veya tümleşik soğutucu ne önerirsiniz?

Cevap verirseniz sevinirim :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.