H

Teğmen
20 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
9 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
8 yıl
Ziraat bankası dekont
Merhabalar, ziraat bankasına yaz okulu için harç yatırdım fakat 1 dersim açılmadı param içerde kaldı dekont istiyorlar dekontu kaybettım daha once böyle bir olay başına gelmiş ve çözmüş bir arkadaş var mı acaba
H
9 yıl
Adını bulamadığım bir düşünce;
Aslında bir partiyi tutuyorsun hiç bir şekilde apolitik değilsin ama etrafa apolitik gözüküyorsun diğer kişilerin değerlerine saygılı olduğundan ve tartışma ortamı çıkmasın diye. Bunun bir adı var mı? İkiyüzlülükte denebilir ama öyle birşey değil yani
H
9 yıl
İngilizcesi iyi olan biri yada çevirisi olan videoyu bilen biri var mı?
H
9 yıl
Yeni arkadaş çevresinde iplenmeme
Yeni girdiğim ortamda sürekli böyle bir iplenmeme olayı var uzun uzadıya yazmak istemiyorum çok karışık çünkü. Bu sallanmama durumundan nasıl kurtulabilirim?
H
9 yıl
Wallpaper arıyorum.
Özel oyun oluştur kısmında ki fotoğrafı arıyorum 1920x1080 bilen gören varsa isterim ^^
< Resime gitmek için tıklayın >
H
9 yıl
Behemoth grubunun klibin de ki anlam veremediğim görüntüler;
Videoyu izlemek için tıklayınız

4:20 - 4:25 arasına dikkatlice bakarsanız ben TÜRK Bayrağı sandım :/

4:33 de de var :/

zaten klipte de Kutsal kitabı yırtıp ilahi fonu giriyorlar.
H
9 yıl
Yakın Çağ Tarihi;
Yakın Çağ Tarihini objektif olarak anlatan kitap önerileriniz varsa alabilir miyim?
H
9 yıl
Bu son yardım çağrım. (Önemli)
Gigabyte HD6850 o.c ekran kartı Asus m4a87td(USB3) -onboard ekran kartı yok-

600w thermaltake psu 4gb corsair ram var. Ekrana görüntü gelmemesi şikayetim. Ama kasayı bazen 15 20 bazen de 5 10 kere bazende tekte çalıştırarak görüntü alabiliyorum. Bunun nedeni ne olabilir?
H
9 yıl
ELEKTRİKLE İLGİLİ PC SORUNU.
Bilgisayarımın power tuşuna bastığımda ekrana görüntü gelmiyor ve ekran kartının fanları son hızda gürültülü şekilde çalışıyor. Ekran kartından kaynaklanıyor diye servise gonderdım bakım yapıp gerı gonderdıler. Fakat pc yi baska bir yerde taktığımda çalıştı 2 3 gün başka yerlerde denedim çalıştı. 1,5 senedir evdede çalışıyordu falan dediğim şekilde sorunla karşılaşıyorum ama arada sırada açılıyor pc. Topraklama priz kullanmıyorum ama 1,5 sene boyunca çalıştı sımdı calısmamaya basladı ev de ne yapmam gerekıyor?
H
9 yıl
Airties 5440 HIZ SINIRLAMA.
Ağda diğer bağlanan kişilerin hızlarını kısıtlama gibi bir şansım var mı? Duymuştum ama bulamadım anlayanlar yardımcı olursa sevinirim. Örneğin: 8megabit internet var ama ağa bağlanan bir kişinin 1 megabit kullanmasını istiyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.