M

Binbaşı
28 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
52 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
M
5 yıl
Flight Simulator X için bir uygulama vardı
Arkadaşlar merhaba. Eskiden FSX için kullandığım bir modül vardı. Kendi havayolu şirketimizi kuruyorduk. Bir client ile çalışıyordu. Uygulamayı çalıştırıp ayarlarımızı yapıp FSX'de uçuşu yaptıktan sonra uygulama üzerinden para falan kazanıyor, yeni uçaklar satın alıyorduk.

O sistemin adı neydi?
M
5 yıl
Günlük Süt, Organik Yumurta ve Diğer Organik Gıda Satışı

< Resime gitmek için tıklayın >

Merhaba,

Şu an için İstanbul Anadolu Yakası ile sınırlı olmak üzere süt ve diğer organik gıda satışları yapılmaktadır. İletişim ve tüm detaylar için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.koyumdensiparis.com

Ürünler: doğal inek sütü, organik yumurta, manda sütü, keçi sütü, keçi peyniri, koyun peyniri, çiğ süt, günlük çiğ süt, toptan süt
M
5 yıl
Insurgency Takım Arkadaşları Aranıyor
< Resime gitmek için tıklayın >

Arkadaşlar merhaba.

Bilenleriniz biliyor zaten oyunu. Bilmeyenler için kısaca özet geçeceğim (kendi görüşlerimle). Kısacası oyun tam bir simulasyon hissinde olmasada yine de simulasyon tadı verebilecek düzeyde, gerçek çatışma hissi uyandıran öğeleriyle gayet heyecanlı anlar yaşatıyor.

Sizde bu tarz oyunlarda;

- Tek kurşunda ölmekten korkmak
- Silah sesleri ve efektlerin gerçekçiliği
- Takım oyunu

gibi öğeler arıyorsanız birlikte oynayacak takım arkadaşları aranıyor :) Zira oyunu tek oynadığımızda zevk alamayabiliyoruz.

Kısa bir gameplay videosu

https://www.youtube.com/watch?v=unUfu7tkmzQ

steam id: mottcalem_tr
M
6 yıl
Yeni Masaüstü PC İçin Öneriler
Arkadaşlar merhaba.

XBOX One'a geçiş, evlilik süreci vs... derken yaklaşık 1,5 sene masaüstü pc dünyasından uzak kaldım. Doğal olarak oyunlardan da epey uzaklaştım. Mümkün olduğunca yeni çıkan oyunları takip ettim ancak yine de kopukluk var tabi ki. Sizden bir konuda yardım bekliyorum.

Yeniden oyun oynamak için masaüstü pc toplayacağım. Bütçem 2 bin TL'yi geçmeyecek şekilde parçalar önerebilir misiniz? Daha önce oynadığım oyunlara örnek vereyim ki bu bağlamda performans sağlayacak pc önerin :)

- Battlefield
- GTA V
- Civilization
- Medieval Total War serisi
- Rome Total War
- The Elder Scrolls: Skyrim

gibi oyunlar oynuyordum PC'yi satmadan önce. Tabi yeni toplayacağım PC bu oyunları ve yeni versiyonlarını çalıştıracak düzeyde olursa süper olur.

Şimdiden teşekkürler.
M
6 yıl
HTML ve Grafik Bilgisi Olan Freelance Aranıyor
Merhaba,

HTML ve grafik konusunda firmamıza dışarıdan destek verebilecek arkadaşlar arıyoruz. Mesai saatleri içerisinde isteklerimize cevap verebilecek, e-posta yoluyla iletişime geçme konusunda sorunu olmayan, askerliğini yapmış kişiler bana ulaşabilirler. Detayları yüz yüze görüşebiliriz.

Adresimiz İstanbul - Kadıköy'dedir. İlk tanışma yüz yüze olup, şartlar görüşülecek ve her iki taraf içinde uygunsa freelance olarak devam edilecektir.
M
6 yıl
Organik Yumurta, Doğal İnek Sütü
< Resime gitmek için tıklayın >

Yapay gıdalar ve fabrikasyon besinlerin yoğunlukta olduğu günümüz dünyasında tüketiciye %100 organik gıda temini amacıyla kurulmuş "Köyümden Sipariş", başta Trakya yöresinde yetiştirilen organik yumurta, süt ve süt ürünleri olmak üzere geniş hizmet ağıyla şimdilik İstanbul içerisinde tüketicilere hızlı ve güvenilir teslimat imkanıyla organik gıda temini yapmaktadır.

Şimdilik doğallık ve kaliteden ödün vermemek amacıyla yalnızca kendi ürettiğimiz organik yumurta, doğal inek sütü, köy yoğurdu, köy peyniri gibi hepimizin özellikle İstanbul'da bulmakta zorlandığı doğal besinlerin satışını yapmaktayız. Ürünlerimizi siparişinizi aldıktan sonra Trakyada'daki köyünüzden getirip adresinize teslim ediyoruz.

Sağlıklı beslen, iyi yaşa :)
www.koyumdensiparis.com

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
M
6 yıl
Pazarlama Teknikleri


Her gün artan rekabet, işletmelerin ürün ve hizmetlerini satmasını zorlaştırmaktadır. Bilinen en etkili kavram “ne üretirsem satarım” ‘ın yerini artık günümüzde ürünü ve hizmeti müşterinin ayağına getirme almıştır.

Başarılı satış, başarılı bir görüşme ve etkili ürün tanıtımı sayesinde olmaktadır. Satışın en etkili olduğu bölüm, talep ve istekleri doğrultusunda bir çözüm sunabilmektir. Satış görüşmelerinin başarılı olabilmesi için kara verici kişiler ile bir araya gelmek kilit noktadır. Karar verici kişiler ile yapılan görüşme, satış sürecini kısaltacak ve başarı oranını artıracaktır.

Bu bahsettiğimiz konuların hepsi çeşitli pazarlama teknikleri kullanılarak gerçekleştirilebilir. Günümüzde en etkili pazarlama teknikleri arasında dijital pazarlama ön plana çıkmaktadır. Dijital pazarlamayı kısaça, bilinen klasik pazarlama tekniklerinin haricinde, elektronik cihazlar aracılığı ile alıcılara ulaştırma aracı olarak tanımlayabiliriz.

Devamı için tıklayınız
M
6 yıl
Native Speaker'dan İngilizce veya İspanyolca Özel Ders
Arkadaşlar merhaba,

Kolombiya'lı bir bayan hoca tanıdığım Özel İspanyolca veya İngilizce ders veriyor. İlgilenenler olursa benimle irtibata geçebilirler. Dersler Göztepe Medical Park yanındaki ofisimizde verilmektedir. Ofisimiz merkezi bir lokasyonda olduğu için ulaşım zorluğu çekmezsiniz. Eğitmenin CV'sini aşağıda paylaşıyorum.

Detaylı bilgi almak isterseniz benimle dgn.ugur@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0216 368 89 25 telefondan ulaşabilirsiniz.

Dersler yüzyüze ya da skype ile online olarak verilebilmektedir.

< Resime gitmek için tıklayın >
M
6 yıl
E-Mail Marketing


Arkadaşlar merhaba,

Çoğumuzun farkında olduğu, artık reklamların satmadığı dönemlere girmiş bulunuyoruz. Günümüzde televizyon, gazete, billboard gibi reklam ağlarının her ne kadar ulaştığı kitle büyük olsa da kişilerin ilgi alanlarına göre reklam yapmamız bu ağlar ile oldukça zor.

İşte bu nokta da yardımımıza ABD ve diğer birçok Avrupa ülkesinde etkin olan E-Mail Pazarlama koşuyor. E-Mail Pazarlama'nın etkin ve faydalı ağ olmasının en büyük avantajı, vermek istediğimiz mesajı potansiyel müşterilerimize direkt olarak ulaştırabiliyor olmamızdır. Ekonomik ve müşterilere ulaşım kolaylığı gibi açılardan incelediğimizde, E-Mail Pazarlama'nın öne çıktığını görmemiz mümkündür.

Toplu e-mail gönderimi konusunda faaliyet gösteren INBOX ile, müşterilerinizi ilgi alanlarına göre gruplayabilir, her müşteri için farklı e-bültenler hazırlayarak hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Kulanıcı dostu arayüzü sayesinde, INBOX paneli üzerinden kolayca e-bültenler oluşturabilir, müşterilerinizi gruplandırabilir, birden fazla marka ile farklı müşterilere toplu e-mail gönderimi yapabilirsiniz.

INBOX hakkında daha fazla detaylı bilgi sahibi olmak için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıda INBOX tanıtım videosunu paylaşıyorum.

https://www.youtube.com/embed/oanBCWB5Ws0

INBOX panel kullanımı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki tutorial videolarını inceleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL31S9Z3SUzFBE_mN6zhSwOLh44g4barlW
M
9 yıl
Ati Radeon 6870 Çift Monitör Sorunu
Arkadaşlar DVI girişli 2 tane monitörüm var. Ekran kartının arkasında 2 tane DVI girişi mevcut. Üstteki soket çalışıyor ama alttaki çalışmıyor. Doğal olarak çift monitör kullanamıyorum. Böyle bir sorun yaşayan ve çözen oldu mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.