C

Yüzbaşı
16 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
C
4 yıl
Modem Bağlantısı
Resimdeki gibi bağlantı hızı gelmektedir. Bunun sebebi ne olabilir. Apartman girişindeki kutuya 16 hız gelmekte. Daha önce başka servis sağlayıcısın da 8 hız geliyordu.

https://i.imgyukle.com/2020/03/10/nAl9PS.jpg
C
4 yıl
Android Tv Box için Tavsiye
Android Tv Box için tavsiyeniz hangi model
C
4 yıl
TTNET KAMPANYA TAAHHÜT SÜRESİ KANDIRMACASI
Taahhüt süresi bitmeden taahhütsüz fiyattan faturalama yapılmış.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
C
4 yıl
TTNET KANDIRMACASI
TTNET yalın internet aboneliğim vardı. Taahhüt bitmesine az bir zaman kaldığı için internet sayfasındaki mevcut müşteriler için kampanyalara baktım 12 mbps olan tarife 79.90TL olarak yazmaktaydı. 16mbps ise 84.90 TL olarak yazıyordu. Yeni gelen müşterilere daha düşük onu biliyordum. Neyse 444 1 444 aradım taahhüt yenileyceğimi belirttim. 84.90 TL 12mbps olarak belirtti. Bende sitenizde 79.90 olarak mevcut dedim. Müşteri hizmetleri o paketten sadece telefonla aranan müşterilere geçerli gibi bir laf etti. O paketi size tanımlayamıyoruz dedi. Ttnet gibi kurumsal bir firma tanımlayamayacağı tarifeleri Web sitesinde yayınlayarak insanları kandıran bir firma olmuş. Mevcut müşterilerini koruyan bir yapıdan çıkmış. Asla ttnete bulaşmam birdaha😠
C
4 yıl
İNTERNET TAVSİYE
Yalın internet servis sağlayıcılarından hangi şirketi önerirsiniz?
C
4 yıl
DOLANDIRICI SİTE PAYLAŞIM ALANI
Bu site dolandırıcıdır. Bilginiz olsun.

https://fiberbozumcu.com/
C
4 yıl
SSİPTV KANAL EKLEME
Ssiptv de broadcast kısmına kanal nasıl ekleyebiliyoruz?
C
5 yıl
12.000 Klima Isıtmada Saatte Ne Tüketir
12.000 A Sınıfı klimanın ısıtmak için saatlik elektrik tüketimi nedir?
C
5 yıl
4440375 ARADI BUGÜN
İyi günler konuşmamız kayıt altındadır diyerek mevcut tarifeniz 8 mbit 50 gb kotalı gözükmektedir efendim 1 ocak itibariyle kotasız internetiniz olacak şuan bulunduğunuz bölgede 16mbit altyapı yenilendi yalanını kıvırarak 16mbit internet satmaya çalışıyorlar. Bende dedimki benim sözleşmem 24 ay ve 2020 de mart ayında bitiyor dedim. Onlarda dediki yeni sözleşmeyi onaylarsanız 2020 12.ayda bitecek dediler bende tabiki onaylamadım sonuçta 2 yıllık sözleşmem var. 2 yıllık sözleşme yenilencekse iptal ederim ozaman dedim. Cayma bedeli ödersiniz dediler. O zaman bende 8mbit hızda devam ONAYLAMIYORUM dedim. Zorla sözleşme imzalatmaya çalışan tek kurum sanırım.
C
6 yıl
TTNET YENİ HAT SAHİPLERİNE MODEM ÜCRETİ İSTENİYOR
Yeni abone oldum ttnete ancak başvuru yaparken modem istemiyorum demiştim ancak eski modem arızalı olduğu için bağlanamadım şimdi tarifeme ek +7 tl modem ücreti istenmektedir. Yeni aboneliklere tarifenin içinde değil mi modem ücretleri bu arada hiç bir kağıt evrak imzalamadım henüz. Modem vermeleri gerekmiyor mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.