P

Teğmen
22 Mart 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
P
3 yıl
Araç Boyatmayı Tavsiye Eder misniz?
Merhabalar,

Araç boyatma konusunda hemen herkes satarken sorun çıkarır diyor. Araç alış satışlarından kar beklentim olmadığı için bu konu çok önemli değil.

Aracım 2001 koyu mavi scenic. Aracımı açık renk boyatmak istiyorum. Güneş altında aşırı ısınıyor. Üzerine dokunamıyorum bile :)

Boyatmayı tavsiye eder misiniz? Ya da hangi yöntemleri tavsiye edersiniz?

Teşekkürler.
P
4 yıl
Revizyonu gelmiş bir Otomatik şanzıman için yağ değişimi yapılır mı?
Arkadaşlar merhaba,
Otomatik vites arabam (scenic 1) artık vuruntulu geçiyor diye, yağ değişimi yapayım dedim. Adam bunun yağı hiç değişmemiş. Yağ içi aşınmış parçacık ile dolu. Bunun revizyona girmesi lazım dedi. Yağ değiştirirsek performansı daha kötü yapar dedi. Yeni yağ ince gelecektir dedi. Bu masrafı ötelemek adına yağ değişimi yapılsa ne olur?
Çok teşekkürler şimdiden.
P
5 yıl
Senkromeç değiştirilmezse ne olur?
Geçen sorduğum soru sonrası değerli bilgiler elde ettim. Herkese teşekkürler yeniden. Şimdi merakım şu şekilde;

Şu an 4. vites değiştirirken gıçr diye ses çıkıyor. Bu durumda senkromeç bozulmuş ise eğer, değiştirmezsem başka çarklara da zarar verir mi? Böyle bir müddet gitsem ne gibi sorunlar olabilir?

Bir de şanzuman yağlanması ile ilgili böyle problemler olabilir mi? Yani yağını yeniden değiştirtsem bir faydası olur mu?

Bu arada vitesi düşük hızda değiştirdiğimde sıkıntı çıkarmıyor.
P
5 yıl
Triger Kayış sonrası Performans Düşüşü ve vites problemi
Arkadaşlar merhaba,

Doblo premio aracın 120 bin bakımdaki triger kayışı ve motor takozları(yan sanayi) değişti. Bakım sonrası 4. vitesi değiştirirken gırç diye dişli sürtme sesi geliyor. Senkromeç hatası diye düşünebileceğimiz bu problem için sorular şunlar:

1- Bu ses kayış değiştikten sonra başladı.
2- düşük hızda değişimde hiç ses çıkarmıyor.

Bir de motorun genel olarak zorlandığını düşünüyorum. Yakıt tüketimi artmış durumda. Bazen de çalışırken motor parçalar değişmesine rağmen titreşim yapıyor. Ne tavsiye edersiniz? Teşekkürler.
P
8 yıl
Canon MP550 Tarayıcı Fiyatına
Arkadaşlar merhaba,

Ayrıntılarını satış sitesinde yazdım.

Sanal Pazar Bağlantısı - Tıklayınız.
P
15 yıl
Pili ne kadar gidiyor ?
CANON POWERSHOT A560 7.1MP

Bunu almayı düşünüyorum arkadaşlar. Ama merak ediyorum pili ne kadar gidiyor. Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.
P
17 yıl
Dün izmirde adsl patlamıştı şimdi 256 bağlantım 2048 olmuş...
Arkadaşlar dün 24 saate yakın internete giremedim ve şöyle saçma bir şey yazıyordu modemimde 6144kbps Resimde görebilrsiniz. Şimdi ise hız testi yaptım 256 hızı çıkıyor fakat modem 2048 gösteriyor bu da resimde var. İlginç olduğu için koydum.
P
17 yıl
MSN DE birilerini görmek istiyorum...
Arkadaşlar ben şimdi bir kişiyi hem engelledim ve hemde sildim. Fakat bu kişinin hala onun listesinde olup olmadığını görmek istiyorum . Yada o kişinin online olup olmadığını nasıl görebilirim.?? Onun listesinde olmasam bile böyle bi çare varmı?. Normalde AMSN ile block ladığın kişileri veya blocklanıp blocklanmadığını görebiliyorsun ayrıca bir kişinin listesinde olup olmadığını da görebiliyorsun . Ancak AMSN benim sorunuma çare değil malum. Bilenler lütfen yardımcı olsunlar ....
P
17 yıl
intelin istemediği bir program...
Arkadaşlar internette cpu booster diye bir program var. işlemcinin hızını %100 e kadar hızlandıracağını söylüyor. hiç kullanan var mı? buraya bakın Kullanmaya tırstım fazla internet sitesinde yok.Sizin gibi bilgili arkadaşlara danışayım dedim . Hadi kolay gelsin acil cevaplarınızı bekliyorum . Elim devamlı refresh de olcek :D
P
17 yıl
İnternete girince bilgisayar kitleniyor....
asus am6000ug usb li adsl modemim var ve 4 aydır hiç sorunsuz kullanııyorum. 4 aydır sürekli açık birkaç elektirik gitmesi haricinde. Son 1-2 haftadır modem bilgisayara bağlı iken birşey olmuyor ancak internete girince o an çalışan programlar haricindekiler, kitleniyor. Bilgisayarım a giremiyorum. Dosyalarda gezilmiyor. Hata veriyor, yani kısacası bilgisayar kitleniyor ve kapama komutunu Ctrl Alt Delete yi algılamıyor ve en son olarak reset tuşuna basarak kapatıyorum. Bilgisayarı hiç normal kapatmadım son 1 haftadır. microsoft spy ware kullanıyorum ve ad aware, antivirüs ile tarattırdım hem norton 2005 hem kaspersky bi virüs ve spyware yok. Ayrıca arkadaşımın pc sinde de aynı kitlenme sorununu verdi. Benim celeron pc arkadaşımınki amd. Sizce sorun nerede? Şu adsl hızları değişecek falan diyorlar, acaba buradaki hızlardaki değişimler mi etkileyip kitliyor. Aklıma başka bi sorun gelmiyor. Çünkü usb modem kullananlar bilirler, internete bağlanmasanda modem ile bağlantı devam ediyor ve internete bağlanmadığımda bilgisayar kitlenmiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.