Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
233
Tıklama
0
Öne Çıkarma
PREDATOR SENSE GPU SICAKLIĞI GÖRÜNMÜYOR
V
geçen yıl
Er
Konu Sahibi

[konugaleri=156301781]Acer predator helios 300(i7 12700h rtx 3070ti) laptop ekran kartı sıcaklığı eskiden görünüyordu sonradan görünmemeye başladı sebebini bilen var mı?

PCde donma durumu olmadı, kapa aç yaptım düzelmedi, uygulamayı silip yeniden yükledim düzelmedi. Daha sonra aygıt yöneticisinden nvidia eski sürücüyü yükledim yeniden başlattım düzelmedi. Daha sonra tekrar güncel sürücüyü yükledim yeniden başlattım ama düzelmedi. Msi after burner yükledim mhz olarak her ikisi de 210 gösteriyor. Bunun haricinde msi sıcaklığı da gösteriyor ama volt 0 görünüyor. Ben baktığımda ise nvidia gpu uygulama çalıltırıyor olarak görünüyor(fotoğrafta var). Örneğin ben GTA 4 oynarken nvidia gpu kullanıyorum(nvidia denetiöm masasından öyle ayarladım en azından) fakat yine de hem predator hem de msi da değişim yok. Bu arada gpu fano sorunsuz çalışıyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.