Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Powershift Ford Focus alınır mı?

C cngzmls Konu Sahibi
geçen yıl (720 mesaj)
Arkadaşlar otomatik Ford Focus almayı düşünüyoruz. 2015 ve sonrası 1.5 TDCİ otomatik vites. Araç tasarım, yol tutuş, performans vb. yönlerden çok hoşuma gidiyor. Ama aklıma takılan konu şu :Çift kavrama powershiftle ilgili çok şikayet var. Bu şanzıman çok mu sorunlu? Arıza çıktı diyelim masrafı ne kadar olur? Ayrıca arıza belli bir km sonra mı çıkıyor, yoksa araç yeni, km'si düşük bile olsa çıkar mı? Şanzıman arızalandı ve yaptırdık diyelim, yakın zamanda yine arıza çıkarır mı? (Araç hakkında gerçekten bilgisi olanlar, özellikle kullanmış olanlar yorum yaparsa sevinirim.) (Manuel al demeyin, eşimin kullanabilmesi için otomatik vites almamız gerekiyor.)< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T tonodias
geçen yıl (1440 mesaj)
Güzel araba öneririm.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @cngzmls

B Bethesta
2 ay (3841 mesaj)
Açıkçası kendiniz yazmışsınız zaten:

"Ama aklıma takılan konu şu :Çift kavrama powershiftle ilgili çok şikayet var."

Bu kadar sorun olmasa o kadar şikayet olur mu? Google'a bile Powershift yazdığımızda şanzıman hakkında bilgi yerine Şikayet.Var'daki ve forumlardaki şikayetler listeleniyor.

Hatta şöyle diyebilirim, çift kavrama olup da hiç sorun çıkarmayan şanzıman var mı ki? Çift kavramaların hepsi başa bela.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.