Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
839
Tıklama
0
Öne Çıkarma
POLO CLASSİC STOP SORUNU

A aristo48 Konu Sahibi
8 yıl (283 mesaj)
Herkese iyi forumlar,
Aracım 99 model AFT motorlu-otomatik vites LPG li polo classic..Aracı yaklaşık 5 ay kadar önce satın aldım..
Aracı ilk aldığım andan beri aracımda soğuk motorda stop sorunu mevcut..Marşa basınca çalışıyor fakat eğer gaza basmazsanız devir düşüyor ve araç stop ediyor..Araç LPG ye geçtikten sonra sorun kalmıyor tekrar stop etmiyor..Ayrıca ilk çalışmada rölanti dengesizliği mevcut..İki ustaya gittim..Birincisi hortumlardan hava alıyordur dedi kelepçeleri sıkıp yolladı..
İkincisi bujileri değişip,boğaz kelebeğini temizledi,Hararet müşürü nü değiştirdi..Aracı teslim aldığımda sorun yoktu,ertesi gün tekrar başladı..Ustayı arayıp sorunu belirttim,benzin pompası olabilir dedi..
Forumları biraz gezdim bir sürü değişik şey söyleniyor..Aracımın yedek anahtarı yok,benim sorunum immobilayzer hatası olabilir mi?
Yorumlarını bekliyorum,şimdiden teşekkürler..
A aristo48 Konu Sahibi
8 yıl (283 mesaj)
Sorun çözüldü..İlk ustaya tekrar gittim..Sorunumun devam ettiğini söyledim..Boğaz kelebeği arkasında bulunan elektronik bir parça da problem varmış..Basit bir işlemle arızayı giderdi..Hem stop sorunu bittti,hem de rölanti düzeldi..20 Lira da işçilik aldı :)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.