Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
118
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Pokeram ile risksiz düzenli günlük kazanç sağlayın (DETAYLI ANLADIM)

S
sonlvl Konu Sahibi
5 yıl (1 mesaj)
Merhaba arkadaşlar;

Yeni tanıştığım ve pasif kazanç elde etmeye başladığım bir sistem hakkında sizi bilgilendirmek istiyorum.

Sistemin adı "Poker Automatics".

< Resime gitmek için tıklayın >

Güven çok önemli bir konu olduğundan dolayı sitenin/sistemin önce Garanti ve Avantajlarını size aktarmak istiyorum;

-Herhangi bir konuda destek ya da tavsiye için hızlı müşteri desteği (skype,email)
-7/24 kazanç garantisi
-Para aktarma ve çekme işlemlerinde -0- komisyon
-1250'den fazla poker botu
-1000$ deneme hesabı ile kendinizi ve sistemi test edebilme şansı
-Bot yazılımı ve kurulumu için 260+ sunucu sayısı
-Haftanın her günü kar hesaplanması
-3 kademeli referans sistemi
-Günlük yedekleme (backup)
-SSL sertifikası ile güvenli trafik akışı
-2030 yılına kadar kayıt edilmiş pokeram.com alan adı
-Sunucularına karşı yapılabilecek DDOS saldırılarını garantili engelleme
-Son 5 yıl içinde 139.000.000+ fazla oynanan ve kazanç sağlayan poker yazılımları (botları)
-Bilinen ödeme yöntemlerini destekler (Bitcoin, OKPAY, PayCo, Perfect Money, Yandex.Money ve SolidTrustPay)

Bir sistem düşünün; siz ailenizle zaman geçirirken, seyahat ederken, hayatın tadını çıkarırken yani sevdiğiniz şeylerle uğraşırken herhangi bir katılım olmadan, risk olmadan haftada 7 gün 24 saat kazandırsın. Kulağa hoş geliyor değil mi? İlginizi çektiyse eğer açıklamaları rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Poker Automatics Nedir?

Poker Automatics ile 7 gün 24 saat pasif kazanç sağlayabilirsiniz. Sistemin isminde geçen Poker kelimesi sizi rahatsız etmesin. Kesinlikle poker oynamıyorsunuz. Poker oynaması için geliştirilen yazılımlar (botlar) 5 yıldan fazla bir süredir online poker oyunlarından yüksek oranlarda kazanç sağlamaya devam ediyor. Bu kazançlar belli oranlarda üyelere dağıtılıyor. Sistemin işleyişine geçmeden önce pokeram.com adresinden hesabınızı oluşturmaya başlayın. Poker Automatics' e küçük ya da büyük denilebilecek yatırımlar yaparak sizde tatmin edici günlük kazanç sağlayabilirsiniz.

Poker Automatics Nasıl Çalışıyor?

Poker Automatic sistemi kullanıcılar tarafından yapılan yatırımlarla elde ettiği geliri online poker oyunlarında oynayan botları sürekli geliştirmek için kullanıyor. Kazanç sistemine dahil olarak yatırım yapan her üye yatırım yaptığı miktara denk gelen oranlarda ilave ek kazanç sağlamış oluyor. Yatırım ve kazanç oranlarını aşağıda detaylı anlatacağım.

Depozit (Level) Oranları

Yatırımınızı yapmayı düşündüğünüz miktarla dahil olacağınız depozit oranlarına (level) aşağıdan görebilirsiniz. Level 1' de görebileceğiniz gibi yatırım alt limiti minimum 30$.

< Resime gitmek için tıklayın >


Tabloyu incelediğimizde göreceğiniz gibi yatırımlar Dolar ve Bitcoin olarak yapılıyor. Yapmayı düşündüğünüz yatırımın hangi aralığa gireceğini yukarıdaki tablodan bakabilirsiniz.

Yatırımınızı yaptınız, peki ne kazanacaksınız? İşte bu tablo ihtiyacınız olan cevabı veriyor.
Your Average Profit kısmı sizin kar elde edeceğiniz oran. Yani Deposit Term (kazanma süresi)sonrasında ana paranız hariç elde edeceğiniz kazanç.


Örnekle açıklayalım;

300$ ya da 1 BTC (Bitcoin) yatırım yaptığınızı düşünürsek ;
Level 2 oranına tabi olacağız. 45 gün sonrasında ana tutarımız üzerinden %15'i kadar kazanç elde edeceğiz. Buda 365.48 dolar demek. Sonuç olarak 45 günde 65.48 dolar elde edeceğiz.


Nasıl Kazanıyoruz?

Yatırım miktarı artınca kazanç oranı da artmaktadır. Yukarıda verdiğim örnek Level 2 oranlarına göre kazanç getirisidir.

1000$ yatırım yaparsanız eğer Level 3' e dahil olursunuz. 60 günlük süre sonunda ana para dahil 1349.2 dolar gelir elde edeceğiz. Yani 349.2 Dolar kar elde edeceksiniz. Buda günlük yaklaşık 6 dolar demektir.

< Resime gitmek için tıklayın >

Referans Sistemi


3 kademeli referans sistemine sahip olan Poker Automatic, referans sistemi ile üyelerini fazlasıyla memnun edici bir özelliğe sahip. Arkadaşınız, dostunuz ya da herhangi bir tanıdığınız sizin referansınız üzerinden üye olup yatırım yapıp hemen kazanmaya başlayabiliyor. Kademeli referans sisteminde kazanç oranları şöyle;

< Resime gitmek için tıklayın >


Ülke Temsilcileri

En az 1000$ değerinde yatırım yaparsanız ülke temsilcisi olmaya hak kazanıyorsunuz. Ülke temsilcilerinin farklı kazanç oranları var. Temsilci olmak istiyorsanız ülke,ad soyad, skype, email gibi iletişim bilgilerini form aracılığıyla doldurmanız yeterli. Çok kısa sürede size geri dönüş sağlanıyor ve temsilciler listesinde yerinizi alıyorsunuz. Sistemdeki temsilcilerin sorumluluğu ise kazanç sağlamak isteyen kişilerin ve grupların her türlü sorusuna cevap vermek ve onlara Poker Automatic konusunda yardımcı olmak. Ülke temsilcilerinin kazanç oranları ise şöyle;

< Resime gitmek için tıklayın >

Ödeme Yöntemleri

Poker Automatic farklı ödeme yöntemlerini destekliyor. Ödeme alırken ya da ödeme gönderirkenkesinlikle komisyon almıyor. (Ödeme yapmak veya ödeme göndermek için kullandığınız firma komisyon alabilir.)

- Advanced Cash
- Bitcoin
- Egopay
- NixMoney
- OKPAY
- PayCo
- Payeer
- Perfect Money
- Visa QIWI Wallet
- Yandex.Money

Sisteme yatırım yapmak için Bitcoin yöntemini kullanmak istiyorsanız (ben öyle yapıyorum) TL'den Bitcoin almak ya da Bitcoin satmak için size tavsiyenwww.btcturk.com sitesini kullanmanız.

Sonuç

Poker Automatic, internet üzerinden risk almadan pasif kazanç sağlamak isteyen kullanıcılara sunduğugeniş kullanıcı ağı ve hızlı destek ile kazancınıza kazanç katarak hayatınızı değiştirecek bir sistem.

< Resime gitmek için tıklayın >

Bilgilendirme : Aç gözlü ve aceleci davranmadan yatırım yapacağınız bütçenizi planlayarak sisteme üye olmanızı tavsiye ediyorum.

Üye olmak için;
Refli: https://pokeram.com/?ref=pokerampay
Refsiz: https://pokeram.com

Blog: http://pokeramturkey.blogspot.com.tr/2016/02/poker-automatics-pokeramcom-kazanc.html
Mail: parakazanmasanati @ yandex.com.tr

Bol kazançlarDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.