Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Pokemon Takas Konusu

E eskidhci Konu Sahibi
geçen yıl (311 mesaj)
Arkadaşlar Merhaba.

Bugün 3DS'imde gezinirken 3DS'te Pokemon Red oynayabileceğimi farkettim. Hemen eShop'tan satın alarak başladım. Pokemon'a daha animesini bilmeden oyun olarak başlayanlardanım. Yani benim için Red'in yeri ayrıdır. Ben de PokeDex'i tamamlamak için uğraşma kararı aldım. Yalnız Pokemon Trade olaylarını bilmiyorum. Küçükken abimle konsolları kabloyla bağlar, trade yapardık. Şimdi sadece kablo kalkmış fakat yine yan yana olmak gerekiyor sanırım.

Sözün özü İstanbul Anadolu Yakasındayım ve Pokemon takası yapmak istiyorum. Bu konuda bir topluluk var mı? Yoksa Ataşehir'de bulunan ofisimi bir Pokemon Trade Center yapmayı bile düşünebilirim. Yeter ki Pokemon oynayan insan olsun. Biz de bir Gengar, bir Alakazam sahibi olabilelim.

Benim bilmediğim, online bir yöntem yoksa Pokemon sevdalılarını trade için davet ediyorum.
L Leon FR
11 ay (2088 mesaj)
Psp'de gba emülatörü ile oynuyorum (Fire Red). Benim de takasa ihtiyacım oldu, bilgisayar üzerinden yaptım. Siz de öyle yapın bence. Kayıt dosyasını dışa aktarın, kendiniz yapın takası (sizin durumda olur mu, bilemem).< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


1 16F84A
4 ay (213 mesaj)
1) Konuyu hortlatıyorum
2) Hala oynuyorsan ben de ataşehirde oturuyorum görüşelim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.