Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Pokemon Legends: Arceus için Yeni Fragman Vİdeosu Paylaşıldı

M Metwella Konu Sahibi
7 ay (4231 mesaj)
'' 
 
Pokemon Company ve geliştirici Game Freak, Pokemon Legends: Arceus için Hisuian Zorua ve Hisuian Zoroark'ı ortaya çıkaran yeni bir video yayınladı.
 
Açık dünya RPG Pokémon oyunu Pokémon Legends: Arceus, oyuncuları Pokémon Diamond ve Pearl'den tanıdığımız Sinnoh bölgesine götürecek.

Oyuncular Rowlet, Cyndaquil veya Oshawott'tan Pokemonlarından birini seçerek büyük bir maceraya adım atacak ve yolculukları boyunca Poké toplarını fırlatarak sıra tabanlı savaşlara girerek yaratıklar toplayacak.
 
Pokemon Legends: Arceus, dünya çapında 28 Ocak 2022'de Switch için çıkacak. 
 
Fragman videosu
 
 

L lamuarte
7 ay (502 mesaj)
Zorua ve Zoruark'ın yeni formları açıklanmış. Çok da güzel görünüyorlar. Konu Zoruark olunca işe dönüştüğü efsanevi köpekler de karışıyor. Acaba o konuda nasıl bir değişiklik olacak. Muhtemelen bu oyunda daha önce hiç görmediğimiz pokemon da olmayacak. Hep eski, ilkel formlarındaki bildiğimiz pokemonlar olacak. Bu karar çok daha iyi olur. Pokemon işi yaratıcılık bitince iyice çöplüğe dönmüştü.< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >


D darkdiva
7 ay (2260 mesaj)
Yeni pokemonlar var. 3 tanesi tanıtıldı. Devamı da gelecek.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.