Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Poco yeni bir bütçe dostu telefon çıkaracak

U ugur7seven Konu Sahibi
4 hafta (4038 mesaj)Poco, önümüzdeki 30 Eylül Perşembe günü tanıtılacak olan yeni C serisi bütçe dostu akıllı telefon için bir teaser tweetledi.Ayrıca Bkz.Huawei gelişmiş kamera yeteneklerine sahip Nova 9 serisini tanıttıŞirketin bir başka bütçe akıllı telefonu Poco C3'ün ticari başarısının, seride yeni bir cihazın piyasaya sürülmesi için itici güç olduğu belirtiliyor. Piyasaya sürülmesinden sonraki 9 ayda, yalnızca Hindistan'da 2 milyondan fazla Poco C3 satıldı.

Henüz teknik özellikleri belli değilİlginç bir şekilde, iddia edilen Poco C4 hakkında internette henüz bir bilgi bulunmuyor. Görünüşe göre, gazetecilerin tüm dikkati hala yeni iPhone ve iPad'de perçinlenmiş durumda.Öte yandan Poco C3, Redmi 9 / Redmi 9C'nin Hindistan varyantı. Dolayısıyla yeni model Redmi 10'un yeniden markalanmış bir versiyonu olabilir.
Kaynak:https://twitter.com/IndiaPOCO/status/1440946596573712391

 Haberi Portalda Gör


M MarionCobretti
4 hafta (510 mesaj)
Varsayımlar üzerine ortaya atılan yazıları haber diye sunmanın bir faydası yok. Bu haberde hiçbir bilgi yok. Kime ne faydası var şimdi bunun????< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.