Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
456
Cevap
0
Tıklama
492
Öne Çıkarma
PlayStation Türkiye Raydan Çıkmıştır, İhbar Ediyoruz! | PS Plus İadesi Alma Yöntemi Eklendi!

M
MaximillianFoe Konu Sahibi
geçen hafta (393 mesaj)
Evet arkadaşlar indirimleri kaldırarak şu karantina günlerimizde bizi iyice hayvan yerine koyan bu Türk düşmanlığına yeter diyoruz, bütün haber kanalları ve devlet kanallarına ihbarlarda bulunmanız için sizden rica ediyorum.

Düzenleme: Arkadaşlar bakın burada fiyatlara laf etmiyoruz, gelip buraya ekonomik yorumlar yapmayın, fiyat 1.000 TL de olsaydı bu konu açılacaktı, buradaki mevzuyu anlamayanlar lütfen terketsin konuyu, yine de mevzu burada bütün dünyadaki standart olan bir şeyi fırsatçılığa çeviren ekibe tepkidir. Ek olarak kimin ne olduğunu gördük, hedef göstermeyeceğim ancak yorumları incelerseniz kendini yayıncı diye tanımlayan bazı çevrelerin yaptığı insanlık dışı hareketleri de görebilirsiniz, prim vermeyin, izlemeyin, bunları izlemeyerek bir yere varabilirsiniz, ancak oyun almamanız gerekli bir tepki olmayacaktır, sebebini bilmesi lazım üstteki insanların bu tepkinin, amacımız bu, oyun almazsanız sadece yanlarına kalır yaptıkları. Yine de tabi oyun da almayın bu keriz piyasasında.

Öncelikle şu iki tane mail adresine mail atabilirsiniz; [email protected] ve [email protected]
Mail şu şekilde - Abysm Nucleus'a ve ibo-wan'a teşekkürler (Ek olarak Store sayfasının görüntüsünü gönderebilirsiniz);
quote:


Dear Playstation UK,

I would like to inform you that the sales which are currently available in all European stores under the name of ''Mega March'' are removed in Turkish PSN store more than a week. Addition to that ''discounts'' tab was also removed from the website and online store without any explanation. Neither Playstation TR nor UK made a proper explanation for the removal of deals. We hope for the best and humbly ask your attention on this matter.

Thank you,
Kind Regards.


Türkiye Stokçuluk ve Fahiş Fiyat ihbarı için resmi WhatsApp hattı da bu; +90 552 189 01 89
Şöyle bir mesaj attım ben;
quote:


Merhabalar, ********** numaralı vatandaşım. Adım ***** *****. Fiyat artışı ve fırsatçılık bildirimi yapmak istiyorum. PlayStation Türkiye isimli firma İngiltereye bağlı olarak yıllardır ülkemizde online oyun satışı yapmaktadır. Normalde 'indirimli' oyun sekmesi ve fırsatlar sekmeleri mevcuttu yıllardır. Karantina günleri başladığından beri bu sekmeleri kaldırdılar ve tam fiyattan oyun satmaya başladılar, bütün dünyada genel olarak sunulan bu hizmet ülkemizde vatandaşları üçüncü seviye görüp kaldırıldı.
İlgili haber burada;https://www.donanimhaber.com/ps-store-turkiye-de-kampanyalar-kaldirildi-oyunculardan-tepki-var--119977
İlgili web sitesi;https://store.playstation.com/tr-tr/home/games
İlgili firma;https://www.playstation.com/tr-tr/footer/about-us/
Firma Türkiye kullanıcılarından sözde vergi toplamaktadır, yani Türkiye'de tanınan bir firmadır. İngiltere'ye bağlı olmasına rağmen Türkiye sorumluları bulunmaktadır;https://shiftdelete.net/playstation-turkiye-ulke-mudur-belli-oldu
Bu firmaya verilebilecek en güzel ceza Türkiye erişiminin engellenmesi olacaktır, sektördeki payları azalınca kendilerine gelecek ve kullanıcıları hayvan yerine koymaktan vazgeçeceklerdir, bu Türk düşmanlığıdır ve cezalandırılmalıdır.


Kişisel not: PlayStation Türkiye kapatılır umarım, UK'ye direkt bağlı olmak çoooooook daha kârlı.

PlayStation Plus İndirim Sayfası da burası, hiçbirinde indirim yok; https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-MEMBERSV2/1

Konu üzerinde bir arkadaşımız dile getirmiş, PlayStation Plus alırken bize "Özel İndirimler" vaadedilerek sözleşme yapılıyor, yani aldığımız hizmette "Özel İndirimler" de olmak zorunda, bu da yasal bir hak doğuruyor bize.
< Resime gitmek için tıklayın >
Bu adres üzerinden PlayStation Plus için iade bildirimi yapabilirsiniz;https://www.playstation.com/tr-tr/get-help/contact-form/#refund-request
Satın alma tarihine buradan bakabilir;https://store.playstation.com/tr-tr/subscriptions
İşlem numarasına da buradan bakabilirsiniz;https://id.sonyentertainmentnetwork.com
Benim yazdığım mesaj şu şekilde;
quote:


2019 yılında aldığım PlayStation Plus üyeliğimin bana vaadedilen özellikleri firmanız tarafından kısıtlandığı için yasal hakkım olan iade hakkımı kullanmak istiyorum. PlayStation Plus üyelerine olan indirimli oyunların sistemden kaldırılması ve bütün indirimlerin kaldırılmasından sonra üyeliği alırken sözleşmede de yazan ve hala sitede bulunan "Özel İndirimler" kısmı 1 haftadır çalışmıyor, bu yüzden iade ya da üyeliğimin 1 ay daha uzatılmasını talep ediyorum, aksi takdirde resmi icra yoluyla sözleşme şartlarının yerine getirilmediği için iade sağlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaximillianFoe -- 26 Mart 2020; 13:39:30 >

Beyler artık yeni nesilde ex oyun tutkunuz yoksa gidin Xbox alın . Adamlar bize özel fiyatlar yapıyor 30tlye gamepass i alan en ucuz ülkeyiz . 1500tlye xbox one s , 2500e xbox one x satıyorl...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Yusuf_Ozkan - geçen hafta +335
Pintipanda şuan twitter dan PSTR yi savunuyor . O kadar cümle kurdu bir kere olsun PSTR yi eleştiren bir cümle kurmadı . Panda yı oyuncu dostu olarak bilirdik ama o anlaşmaları seçti .
Yoruma Git
Yusuf_Ozkan - geçen hafta +195
Valla böyle Mustafa gibi tipler şirketlerin başında oldukça daha çok öperler sizi.

Ben sattım pro mu forum üzerinden one x e geçtim gamepass aldım artık sıkıldığı...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Sterilmikrop - geçen hafta +112
Dear Playstation UK,

Here as a one of the voice of Playstation Players from Turkey, I would like to inform you that the sales which are currently available in all European stores under the name of ...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Abysm Nucleus - geçen hafta +86
Yaşını başını almış bir oyuncu olarak bende yazdım PSN uk 'a . Ayrıca 1 senelik PSN üyeliği de almıştım 2 ay evvel ,
şu an inanın Xbox ı açtım , PS4 Pro satışa konacak emin olun.Bu 2 e...
Yoruma Git
Yorumun Devamı yosunkaya - geçen hafta +73
Bu mail gönderme hatasına 1 defaya mahsus destek vermiştim hayatımda. Türk düşmanlarını başka Türk düşmanlarına mı şikayet edeceğiz?
Yoruma Git
Yorumun Devamı Metal-Gear - geçen hafta +71
Üzülmüyorum zamanında 950 liraya aldığımız bu üç kuruşluk cihazın fanboyu olacak kadar alçalan insanlar göndersin ne gonderecekse.8 yılda 5 tane çıkan exlusive ...
Yoruma Git
Yorumun Devamı okan855 - geçen hafta +52
o kadar cahilce yorumlar görüyorum ki Allahım sen büyüksün.

fiyatlar normalmiş, parası yoksa neden konsol işine bulaşmışmış vallahi allah ailelerine sabır versin.
Yoruma Git
AvriL - geçen hafta +47
Devlet google’a Usulsüzlük yaptığı için ceza veriyorsa bu çifte standart sistemine de ceza vermeli derhal!!!!
Yoruma Git
Buzmavili - geçen hafta +39

A
Abysm Nucleus
geçen hafta (1422 mesaj)
Dear Playstation UK,

Here as a one of the voice of Playstation Players from Turkey, I would like to inform you that the sales which are currently available in all European stores under the name of ''Mega March'' is not available in our store more than a week. Addition to that ''Discounts'' tab was also removed from the website and console without any explanation. At the moment, we as Turkish Players are deeply saddened and frustrated with the support we still haven't received unfortunately. Neither Playstation TR nor UK make a proper explanation for the removal of deals ONLY from Turkish Store. I am confident to say that Sony with the way they treat their customers in Turkey should make an explanation as soon as possible in order not to disincline us. This as a whole incident can't be explained better than the sentence 'rudeness of Sony Playstation Turkey'. And I also would like to imply the fact that this incident will be ''hard to forget'' for many or even worse, all of us.

Thank you.
Kind Regards


Daha resmi bir şekilde yazdım. Bu metni kullanabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abysm Nucleus -- 24 Mart 2020; 1:37:22 >
Bu mesaja 3 cevap geldi.

M
MaximillianFoe Konu Sahibi
geçen hafta (393 mesaj)
Teşekkürler dostum, çok daha iyi bu ekliyorum. Ben hızlı bir rage ile yazmıştım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Abysm Nucleus

Y
Yusuf_Ozkan
geçen hafta (192 mesaj)
Beyler artık yeni nesilde ex oyun tutkunuz yoksa gidin Xbox alın . Adamlar bize özel fiyatlar yapıyor 30tlye gamepass i alan en ucuz ülkeyiz . 1500tlye xbox one s , 2500e xbox one x satıyorlar daha ne yapsın bu adamlar ? Umarım Series X de bu şekilde güzel bir fiyatlandırmayla gelirde şu ülkedeki PS tekeline son veririz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf_Ozkan -- 23 Mart 2020; 15:57:8 >


S
Sterilmikrop
geçen hafta (1532 mesaj)
Valla böyle Mustafa gibi tipler şirketlerin başında oldukça daha çok öperler sizi.

Ben sattım pro mu forum üzerinden one x e geçtim gamepass aldım artık sıkıldığım için oyunları silip slip tekrar yüklüyorum.

Siz fanboyluk yapıp herşeyi şakşaklarsanız tepenize binen çok olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


F
fearless_king
geçen hafta (605 mesaj)
Ben de indirimlerin tamamen kaldırıldığını görünce PSN plus aboneliğimi iptal ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M
mertvontrier
geçen hafta (4869 mesaj)
Sony Global'e şikayet etsek nasıl olur? Alttaki adamlarla uğraşmayalım.
D
Dr. Donanım
geçen hafta (4904 mesaj)
up
V
Venomstr
geçen hafta (16205 mesaj)
Destek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


F
fawkes81
geçen hafta (520 mesaj)
Mailleri gönderdim. Destekleyelim arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S
SergeantMajorT
geçen hafta (112 mesaj)
Ben az önce eurogamer’a da yazdım.
Bilmiyorum umurunlarında olur mu, fakat bir şey de yapmak istedim.
Y
Yusuf_Ozkan
geçen hafta (192 mesaj)
Pintipanda şuan twitter dan PSTR yi savunuyor . O kadar cümle kurdu bir kere olsun PSTR yi eleştiren bir cümle kurmadı . Panda yı oyuncu dostu olarak bilirdik ama o anlaşmaları seçti .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 6 cevap geldi.

F
fluox
geçen hafta (2844 mesaj)
Xbox Ps yarışı tüm hızıyla devam ederken ayaklarına sıkmak böyle birşey işte.Kusura bakma ps, yeni sezonda xbox ile devam edeceğim yoluma
K
kontratak
geçen hafta (1894 mesaj)

M
MaximillianFoe Konu Sahibi
geçen hafta (393 mesaj)
Ana konuya eklenmesi gecikir diye şey ettim ben, bir de fahiş fiyatı geçti konu biraz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @kontratak

Y
Yusuf_Ozkan
geçen hafta (192 mesaj)
O konunun üzerinden 1 yıl geçti hocam bilgi kalabalığı var konuda . 0 dan konu bence daha iyi .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @kontratak

M
Mugetsuga
geçen hafta (4152 mesaj)
Doğrudan Sony Japonya'ya mail atsanız mantıklı değil mi?

Adamlar böyle bir utancı yaşamak ve yaşatmak istemezler sonuçta adamlar Japon.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

S
Source
geçen hafta (20344 mesaj)
Destek
Y
Yusuf_Ozkan
geçen hafta (192 mesaj)
Avrupa ülkelerinin PSN inden Birleşik Krallık sorumlu hocam .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Mugetsuga

M
mertvontrier
geçen hafta (4869 mesaj)
Gönderdim.
Bu mesajda bahsedilenler: @Abysm Nucleus