Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Playstation 5 kardeşliği hk.

T The BlackMamba 24 Konu Sahibi
5 ay (806 mesaj)
Arkadaşlar merhaba, uzun uğraşlar sonucu playstation 5i alabildim. PS5'te Kardeşlik olayını cözemedim. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Öncelikle ilk playstation 5i arkadaşım aldı, benim hesabımdan giriş yaptı ve buraya plus + fifa + 2-3 oyun daha satın aldı ( benim hesabımdan almasının sebebi fifa paketlerinin buraya gelmesi)

Daha sonra kendi hesabını açtı ve ona da giriş yaptı.

Benim playstationum geldi, iki hesaptanda giriş yaptım. Ancak arkadaşımın hesabından ( plus ve oyunların satın alınmadıgı ) oyunları indiremiyorum. Üzerlerinde kilit ibaresi yer alıyor ve satın aldıgımız her oyunu göremiyorum.

Playstation ayarlarından iki hesaptan da paylaşımı etkinleştirdim, sonuç aynı. Acaba arkadaş kendi playstationundan da etkinleştirmesi mi gerekiyor?

Sağlıklı bir biçimde ikimiz de aynı oyunları nasıl oynayabiliriz? Ben kendi hesabımı, arkadaşım da kendi hesabını kullansın istiyoruz.
K koftehor1
5 ay (3379 mesaj)
Siz arkadaşınız hesabınıza kendi cihazınızdan girip etkinleştirmeyi açacaksınız. Kendi hesabınız için paylaşımı deaktive etceksiniz daha sonra. Arkadaşınız da kendi cihazında sizin hesaba girip paylaşımı etkinleştirip kendi hesabındaki paylaşımı deaktive edecek. Daha sonra kendi hesaplarınızdan ps4deki gibi kullanabilirsiniz.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T The BlackMamba 24 Konu Sahibi
5 ay (806 mesaj)
Tesekkurler yanit icin sanırım becerebildim. Peki ikincil kollar icin birbirimizin hesaplarina mi giris yapacağız yoksa 3. Bir hesap mi acacagiz ikimiz de< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

T The BlackMamba 24 Konu Sahibi
5 ay (806 mesaj)
@koftehor1< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @koftehor1

K koftehor1
5 ay (3379 mesaj)
İkinci kol takmak ise dediğiniz şey guest hesabından aktive edebilirsiniz ikinci kolu< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @The BlackMamba 24
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.