Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
64
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Piyango ikramiyesinden komisyon almak

M MetalPWN Konu Sahibi
3 yıl (2737 mesaj)
Kardeşim 2 tane çeyrek yılbaşı bileti almıştı. Şansına birinde 120tl ikramiye çıkmış, çeyrek olduğu icin 30tl ye denk geliyor bizde sevindik biletin parası çıktı diye. Bugün bilenler bilir Şirinevler üstgeçitin önünde piyangocular var, hazır yolumun üzerindeyken bozdurayım dedim 2 farklı piyangocu da 3 lira 5 lira ne koparırsam artık diye 20 kusur lira vermeye çalıştı ikisiyle de ayrı ayrı tartışıp bozdurmadan ayrıldım.

Merak ettiğim konu bu adamlar bilet satarken kazanmıyor mu zaten? Ve bu yaptıkları yasal mi? Adamlar babamdan yaşlı kötü birsey de demek istemiyorum ama enayi yerine koyulmak zoruma gidiyor. Ekmek yemeyek mi yeğenim diyerek benim okulumdan arta kalan zamanda çalışarak kazandığım paraya göz diktiklerini anlayınca milliyetçi olmama rağmen yaşadığım ülkeden de insanlarından da tiksinmeme sebep oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


N Nyanko Sensei
3 yıl (1269 mesaj)
Sen şirinevler yerine wampirevlere gitmişsinDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.