Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
111
Tıklama
0
Öne Çıkarma
[SATILDI] Philips 275P4VYKEB satıldı
Şehir : #İstanbul
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Kullanılmış
Monitör Türü : #LCD
G
6 ay
Er
Konu Sahibi


Satıldı: Forum dışında
1
1 Philips 275P4VYKEB satıldı
İş monitörümü değiştirdiğim için satıyorum. 5K'dır ve sadece iş için kullanılmış ve bu nedenle fazla kullanılmamıştır. Monitörde çok eskiden taşınırken ekranda çizilme meydana geldi. Çizik olan kısma ikinci resimde ulaşabilirsiniz. Filmi, dizi, oyun oynarken gözü rahatsız etmiyor ama yinede bunu noktada çizik olduğunu belirtmek istiyorum . Üstünde 2 Display Port ve 3 tane USB 3.0 yer alıyor. Oyun performansı çok iyi ama dediğim gibi çok fazla oyun oynamadım. Pivot modda kullanılabilmektedir. 

Garanti ve fatura yok. Kutusu olmadığı için adresimden gelip almanız gerekmektedir ekranda çizik yer aldığı için fiyatı çok uygun tutum. İstanbul - İçerenköy/Ataşehir Elden Teslim.

satıldı


Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.