Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
199
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Philips 109 p nerden bulabilirim?

V velvet darkness Konu Sahibi
16 yıl (207 mesaj)
Arkadaşlar yardım benim monitör göçtü eskiydi tabi:) ,kasa yeni ,monitör eski var mı böle bi şey:)

Ben kral bir monitör istiyorum tabiki crt olucak crt nin kralı da Philips flat 109 p modeli evet yani zaten bunu tüm bilgi işlemci arkaaşlarım tavsiye etti yalnız stokta yok kalmamış ,lcd deseneiz zaten iyi randıman almak için bir 750 milyon vermek gerek en az kim verecek onuda :D

bugün sordum altını üstünü getirdim her yerin yok yok:) acaba aklımdan kaçan yer vardır belki bi sölerseniz ve acaba ne kadar zamanda gelir bu monitör:)
Ben philips crt 109 p modelini arıyorum. Acaba bana nerd ebnulabilceğimi sölüyen olabilri mi? Şimdiden çok teşekkürler.
İ ibraxi
16 yıl (4879 mesaj)
çook zor kardeş
malum zor bulunur
2-3 tane şirket belki stoklara giriş yapar...
bu yl için
distirbütor ile bi temasa geçççç
T tolgaaksu84
16 yıl (1673 mesaj)
hızlı sistem penta bilgisayar ve mavi bilgisayara bak bi


Bu mesaja 1 cevap geldi.

V velvet darkness Konu Sahibi
16 yıl (207 mesaj)
Arkadaşlar çok sağolun ,ilginlendiniz mesaj attınız,inşallah buluruz bulamassam samsung 19 inç 997 b alırım olmassa araştırdım özelliklerini.sizin fikriniz nedir bu modelle ilgili? Bence iyi.


Arena bilgisayar,bliyorsunuzdur alemin kralı oraya baktım olmadı:)

Ama dediğiniz gibi bir iki gün daha bakim ama sanmam olucağını o monitör crt ve çok pahalı olduğu için herkes almıyormuş diye duydum.Yani aslında kral monitör ama yok işte.Tabi millet bence lcd ye dönmekle hata yapıyor.Lcd alıcaksanız 800 milyondan aşağıya almayın.600 milyonlukları da .oktan.Arena bilgisayar,bliyorunuzdur alemin kralı oraya baktım olmadı:) gene bulamadımAma mail attım belki bulurlar olmasaa dediğiniz gibi bir araştırıcam ama sanırım gelmicek o monitör üretimden kaldırmış olabilirler diyor içimden bir ses.


Zaten philipsin p109 en iyi alternatifi samsung 19 997 b '' crt geliyor aklıma.Zaten biliyorsunuz aslında alıcaksanız sony alıcaksınız ,dehşet olucak ya da keşke diamon satılsa türkiyede diamon montitöler de dehşet.


Ama size sölim lcd ler yazdan sora çok ucuzlucak en azından 2007 ye girmeden ucuzlucak baya.Hep böle zaten bilgisayar piyasasında..

BENCE SABREDİN DERİM LCD ALICAKLARA....DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.