Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
485
Cevap
9447
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cevap: Phanteks Eclipse P400 Kasa İncelemesi & Kullanıcı Kulübü (25. sayfa)

L La Ley del Diamante
geçen yıl (256 mesaj)
Bu kasanın vidalarını kaybettim sanırım, bulamadım bir türlü, bulduğum vidalar bunlar ama başka bilgisayarın sanırım, çünkü vidalar yükseltici somuna uymuyor. Büyük geliyor, nereden bulabilirim vidaları?
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


[ [F][u][r][k][a][n]
geçen yıl (2016 mesaj)
1 aydır bu kasayı kullanıyorum. Sıvı soğutma yerine normal fan taktıracaksanız eğer, mümkünse kumandalı hız kontrolü yapılanları tercih edin. Normal olarak fan hızlarını ayarlayamıyorsunuz.
O ordinary_person
10 ay (115 mesaj)
P400A non-rgb kullanan arkadaşlara bir sorum var. Kasanın iki fanı da fan controller'e bağlanmıştı. Ne psu'da ne de anakartta takacak bir yer bulabildim. Mecbur oradan söküp direkt kasaya takmak zorunda kaldım. Bu 2 pinli fan controller'i nereye takmak gerekiyor bilen var mı? Yoksa bir ara kablo mu almak gerek?< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


E Elementium
4 ay (187 mesaj)
Phanteks P400A RGB kasamın içinden gelen 3 adet 3 pin RGB fan var ve ben egzoz için de 4 pinli Phanteks RGB fan aldım. Kasayla gelen fanların 3 pin girişleri boşta. Anakarta egzoz için aldığım 4 pinli Phanteks RGB fanı bağlamak istiyorum ve diğer 3 pin fanlarla birlikte hızını yönetmek istiyorum. 3 Adet 3 Pin Erkek + 1 Adet 4 Pin Erkek -> 1 Adet 4 Pin Dişi (anakarta bağlamak için), böyle bir kabloyla tüm fanların hızını yönetebilir miyim anakartla?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B bilgennyk
4 ay (6617 mesaj)
P400A RGB almıştım geçen sene topladığım sisteme. Çok memnunum. Mükemmel hava akışı var
I IraArel
4 ay (3552 mesaj)
P400a rgb satmak isteyen varsa bana ulaşsın arkadaşlar :)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.