Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
3449
Tıklama
0
Öne Çıkarma
PEYNES LOR PEYNİRİ BESİN DEĞERİ FARKLILIĞI
G
4 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

Beyler lor peyniri almaya karar verdim internetten besin degerlerine bakinca peynesin kalorisinin çok oldugu ve yagli oldugu icin kafadan elemistim. Ama bugun a101e gidince kalorisinin internetteki besin degerlerinden farkli oldugu (100 gramda 100 kalori ve 2 gram yağ) denemelik 3 tane aldım ama kafamda soru işaretleri oluştu. Ürünün arkasındaki değerler neden internet degerlerinden başka? Arkasındaki değerlerin farkli yazilma ihtimali var mı?
Not : fotolarda 100 kalorilik benim aldigim urun digerleri internetteki değisik besin degerleri< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

G
4 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

Y
4 yıl
Teğmen

bizim buradaki a101de en alttaki peynesten var 100gramında 17.5gr protein olan. ama aynı marka aynı lor peyniri nasıl böyle farklı farklı değerleri oluyor, bundan sonra alırken soru işareti olacak kafamda.
Bu mesajda bahsedilenler: @onrbgc
G
4 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

Aynen yakın sayılarda değil hatta birinde yağ 13.5 gram< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

T
4 yıl
Yüzbaşı

benim burdaki a101 de de düşük olandan satılıyo alıyorum arada. Ama genelde teksüt kullanıyorum çok düşük kalori düşük yağ düşük fiyat düşükte olsa protein varDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.